Ik visualiseer iemand uit India die het zo uitspreekt!quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:32 schreef Roesjesjager het volgende:
[..]
Antman als in anton en man als in hoe je dat op het Nederlands zegt.
Waarom visualiseer jij Indiase mannetjes? Tfoe ben je vies gaytje oullehquote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:33 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik visualiseer iemand uit India die het zo uitspreekt!
quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:34 schreef Roesjesjager het volgende:
[..]
Waarom visualiseer jij Indiase mannetjes? Tfoe ben je vies gaytje oulleh
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Krijg jij hier geen half stijfje van dan?![]()
Dat mag in een spoiler denk ik.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:36 schreef ToT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Krijg jij hier geen half stijfje van dan?
quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:36 schreef ToT het volgende:
[..]Wat is dit dan weer voor een kkgoor ietsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Krijg jij hier geen half stijfje van dan?
geef me geld geef me geld dinsdag op bankrekening okay begrepen
quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:41 schreef Hogwarts het volgende:
[..]
Wat is dit dan weer voor een kkgoor iets
Ik ben liever bekrompen, dan dat ik alles maar hoef te zien. Een besneden Mocro hoeft me zijn piemel ook niet te laten zien.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:38 schreef ToT het volgende:
[..]
Vooruit dan maar, voor al die bekrompen mensen die geen respect voor andere religies hebben!
quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:55 schreef Roesjesjager het volgende:
[..]
Ik ben liever bekrompen, dan dat ik alles maar hoef te zien. Een besneden Mocro hoeft me zijn piemel ook niet te laten zien.
Straks krijgen we sowieso een punten systeem. Ome Geert kijkt dan mee. Als je buitenlands kookt, koran hebt of naar moskee gaat krijg je strafpunten. Omgaan met andere culturen ook.quote:
Ja nee joh, Geertje heeft z'n kansen grondig verspeeld. Weinigen zullen nog op hem gaan stemmen.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:59 schreef Roesjesjager het volgende:
[..]
Straks krijgen we sowieso een punten systeem. Ome Geert kijkt dan mee. Als je buitenlands kookt, koran hebt of naar moskee gaat krijg je strafpunten. Omgaan met andere culturen ook.
Hij staat nog altijd hoog in de peilingen. En ik denk dat veel mensen die niet op hem stemde, zoals ik, niet meer gaan stemmen. Gaat toch niks gebeuren.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 22:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja nee joh, Geertje heeft z'n kansen grondig verspeeld. Weinigen zullen nog op hem gaan stemmen.
En hij is niet anti- andere culturen, maar anti-islam.
Ik denk dat andere partijen hem volledig onderuit kunnen halen met campagnes enzo. Ik ben ook echt wel anti-islam, maar hij kan met niemand samenwerken en is zwaar onbetrouwbaar.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 22:03 schreef Roesjesjager het volgende:
[..]
Hij staat nog altijd hoog in de peilingen. En ik denk dat veel mensen die niet op hem stemde, zoals ik, niet meer gaan stemmen. Gaat toch niks gebeuren.
Shekels en Roebels ja....quote:Op zaterdag 7 juni 2025 22:05 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik denk dat andere partijen hem volledig onderuit kunnen halen met campagnes enzo. Ik ben ook echt wel anti-islam, maar hij kan met niemand samenwerken en is zwaar onbetrouwbaar.
Misschien dat Antman eens stiekem bij hem moet gaan spioneren om te zien waar hij allemaal schekels en roebels voor krijgt.
quote:Op zaterdag 7 juni 2025 21:36 schreef ToT het volgende:
[..]Ziet er nog best echt uit, zag pas dat het AI pas toen ik al die misvormde koppen zagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Krijg jij hier geen half stijfje van dan?
Hoe krijg je dit voor elkaar om gore shit te laten maken? Al mijn verzoekjes die ik wil laten maken weigert chatgpt altijd omdat het dan niet mag volgens de richtlijnen.pindazakje
Ik kreeg het al niet eens voor elkaar om Trump en Biden met elkaar te laten ruziën in een AI-plaatje.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 22:17 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Ziet er nog best echt uit, zag pas dat het AI pas toen ik al die misvormde koppen zag
Hoe krijg je dit voor elkaar om gore shit te laten maken? Al mijn verzoekjes die ik wil laten maken weigert chatgpt altijd omdat het dan niet mag volgens de richtlijnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |