Waarom worden zulke minkukels niet gewoon allemaal geruimd?quote:De problemen worden volgens de gemeente vooral veroorzaakt door een toename van het aantal Syrische en Algerijnse jongeren.
Alsof problemen opgelost zijn als ze een paar deurtjes sluitenquote:Op zaterdag 7 juni 2025 10:54 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Waarom worden zulke minkukels niet gewoon allemaal geruimd?
Doen ze met kippen toch ook, en die hebben al helemaal niks misdaan.
Tot een rechtse partij de verkiezingen won, toen werd HC een safe heavenquote:Op zaterdag 7 juni 2025 10:56 schreef Cupfighter het volgende:
Hoog Catharijne was ook ooit een plek met heel veel junks, zulke centra trekken probleemgevallen aan blijkbaar
Ja die wonnen jaar geleden de verkiezingen ookquote:Op zaterdag 7 juni 2025 10:57 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Tot een rechtse partij de verkiezingen won, toen werd HC een safe heaven
Omdat ze zijn tegengewerktquote:Op zaterdag 7 juni 2025 10:58 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja die wonnen jaar geleden de verkiezingen ook
Resultaat zero
Ik geloof dat wel ja. Ze worden tegengewerkt vanuit sowieso de EU.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:00 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Als jij in dat sprookje gelooft dan mag dat van mij
Daarom.. het is het verplaatsen van het probleem. Nu wordt het op straat onveiliger.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:06 schreef CherryLips het volgende:
Maar dit was in het oude HC toch ook al zo? dit was toch te verwachten? En als ze HC sluiten gaan ze gewoon ergens anders naartoe.
Elke regering wordt tegengewerkt, de PVV maakt daar een punt van, blij dat je wel inziet dat de PVV zelf ook debet is aaan het probleem omdat hetbis principe alleen Wilders is de rest met uitzondering van Agema misschien slaat de plank misquote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:04 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ik geloof dat wel ja. Ze worden tegengewerkt vanuit sowieso de EU.
Maar ik geloof ook dat de PVV een verzameling incompetente politici zijn. Het is echter de enige partij die dit probleem aan de kaak stelt.
Nee, Nederland wordt bestuurd vanuit links globalistisch EU-beleid. Het volk wordt tegengewerkt sinds de moord op Pim Fortuyn. Dat is een vaststaand feit.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:08 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Elke regering wordt tegengewerkt, de PVV maakt daar een punt van, blij dat je wel inziet dat de PVV zelf ook debet is aaan het probleem omdat hetbis principe alleen Wilders is de rest met uitzondering van Agema misschien slaat de plank mis
Alleen in 1989 was er een linkse meerderheid in het Europees parlement... Je begrijpt niet veel van de wereld waar je zo boos over bent, hè?quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:14 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Nee, Nederland wordt bestuurd vanuit links globalistisch EU-beleid. Het volk wordt tegengewerkt sinds de moord op Pim Fortuyn. Dat is een vaststaand feit.
Alles wat communistische kenmerken heeft is wat mij betreft linksquote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:18 schreef No239SquadronRAF het volgende:
[..]
Alleen in 1989 was er een linkse meerderheid in het Europees parlement... Je begrijpt niet veel van de wereld waar je zo boos over bent, hè?
Arnon is een leugenaar?quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:00 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Als jij in dat sprookje gelooft dan mag dat van mij
Wat deed ze niet goed dan?quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:39 schreef Cupfighter het volgende:
Nogmaals elke regering krijgt tegenwerking,,:maar als je mensen op een minister functie zet die je een sociale werkplaats nog zou wegsturen dan doe je zelf ook wat fout om maar een voorbeeld te geven
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |