S60 2.0t 5 cyl technisch goed,looks zijn slecht..Niet mijn auto (schoonpa) maar een €1000 denk ik?quote:Op zaterdag 7 juni 2025 13:17 schreef Filosoofert het volgende:
Wat heb je en wat moet het kosten?
Maat van me is altijd op zoek naar dat soort dingen
Ow dat klinkt inderdaad wel leuk.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:00 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
S60 2.0t 5 cyl technisch goed,looks zijn slecht..Niet mijn auto (schoonpa) maar een €1000 denk ik?
Die prijs is wat ik gok,nogmaals niet mijn auto maar is ook niet meer waard in mijn optiek.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:23 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Ow dat klinkt inderdaad wel leuk.
Heb t hem gestuurd.
Heb die ook ooit gereden, heerlijke motor en een S60 zit altijd als een koning
Hij heeft momenteel een motorblok op de keukentafel liggen en is bang dat zijn vrouw bij hem weggaat als hij er nog een project bij neemt, maar leuke auto dat swsquote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:28 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Die prijs is wat ik gok,nogmaals niet mijn auto maar is ook niet meer waard in mijn optiek.
Soort van herkenbaar,alleen doet zij het bij mij met een Cosworth blok.Rood.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:31 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Hij heeft momenteel een motorblok op de keukentafel liggen en is bang dat zijn vrouw bij hem weggaat als hij er nog een project bij neemt, maar leuke auto dat sws
Daarom gewoon vrijgezel blijven. Houd je ook nog eens meer geld over voor een vloot van 30 Volvo's.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:31 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Hij heeft momenteel een motorblok op de keukentafel liggen en is bang dat zijn vrouw bij hem weggaat als hij er nog een project bij neemt, maar leuke auto dat sws
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop