Dit is dan gewoon ook slechte postpijpetiquette. Die man verdient het om in een ruzie betrokken te worden.quote:
Ik ben het met je eens, maar tochquote:Op donderdag 5 juni 2025 13:42 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Dit is dan gewoon ook slechte postpijpetiquette. Die man verdient het om in een ruzie betrokken te worden.
Ook weer waar.quote:Op donderdag 5 juni 2025 13:45 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens, maar toch
Ze pijpt kennelijk fantastischquote:Op donderdag 5 juni 2025 13:50 schreef SebbeSwensje het volgende:
Als je koningin bent van het pijpen, zul je vast wel iets goed hebben gedaan.
Maar dan wel weer een doekje nodig hebben, dat is wel vreemd.quote:
Onder de dekens hoorde ik zachtjes: ik slik niet.quote:Op donderdag 5 juni 2025 14:29 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Maar dan wel weer een doekje nodig hebben, dat is wel vreemd.
Die titel mag ze mooi weer inleveren dus.quote:Op donderdag 5 juni 2025 14:39 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Onder de dekens hoorde ik zachtjes: ik slik niet.
Die fixatie op zaad slikken altijdquote:Op
donderdag 5 juni 2025 16:55 schreef Cruzinats het volgende:
jezelf pijpkoningin noemen maar geen zaad slikken
quote:Op donderdag 5 juni 2025 16:55 schreef Cruzinats het volgende:
jezelf pijpkoningin noemen maar geen zaad slikken
Allemaal sensatie waar men door geïntegreerd raakt.quote:Op donderdag 5 juni 2025 13:40 schreef Servieskast het volgende:
Ex on the beach, op videoland. Dacht joh, dat vond ik 9 jaar geleden al een ding laat ik weer eens kijken.
I was shocked and disgusted, is dit de nieuwe generatie??
Voorbeelden
- dame die haarzelf PK noemt, ofwel pijpkoningin.
- dames die elkaar slaan, omdat ze met elkaars dates neuken.
- man die zijn hoofd in een bbl reet douwt en haar anus bijna likt
- pk pijpt iemand die ze net kent, ze vraagt of hij even een doekje wil halen voor alle sperma en er volgt een ruzie omdat de man dat niet wil. Dit terwijl er een andere dame naast hun ligt te slapen
- er wordt keihard geneukt, op beeld en het hele huis ligt wakker van gekreun
Is dit de huidige jeugd of wat?
Hoe kunnen we in 10 jaar tijd zoveel walgelijkheid normaal vinden?
Moet ik dit lezen als 'kan iemand mij vertellen wat ik komende tijd moet ondernemen om dit ook normaal te gaan vinden', dat je een cursus wil?quote:Op donderdag 5 juni 2025 13:40 schreef Servieskast het volgende:
Hoe kunnen we in 10 jaar tijd zoveel walgelijkheid normaal vinden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |