Hoe is Nederland er beter op geworden door D66 VVD CDA pvDA-Groenlinks. Kun je dit duiden?quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:12 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Succes met je economie draaiende te houden met je hersenscheet van opportunisten. Lekker dat kleine kutdorp-mentaliteitje koesteren.
En jouw oplossing hiervoor? Wie?quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:08 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dus omdat een leeuwendeel van de bevolking niet begrijpt dat voor een klein kutlandje als Nederland een grote Europese Unie een zegen is voor de portemonnee en leefbaarheid van een land zitten we nu al jarenlang met het ene kutkabinet na het andere aan te tobben?
Goeie samenvatting, geen woord van gelogen.
Dus je mag niet stemmen als je geen PVV gestemd hebt? Of doen we dan net als de PVV'ers lekker de poll verneuken omdat het kan?quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:14 schreef TheFreshPrince het volgende:
Ben benieuwd hoe dit bij de achterban van de PVV valt:
[poll=8940]
De boeren zagen bijvoorbeeld hun ruim 24 miljard gereserveerd door nota bene D66 in een jaar verdampen. Door een kabinet met de BBB die nu niet meer bestaat. Bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:14 schreef Jeo_Boden het volgende:
[..]
Hoe is Nederland er beter op geworden door D66 VVD CdA pvDA-Groenlinks. Kun je dit duiden?
Frans Timmermans en Jesse Klaver waren anders ook lange tijd muisstil over Israhel.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:14 schreef Mootje_Utrecht het volgende:
Mooi. Weg met dit racistische, pro-genocide kabinet.
Je kan zo'n poll altijd "verneuken", of je nu PVV gestemd hebt of niet.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dus je mag niet stemmen als je geen PVV gestemd hebt? Of doen we dan net als de PVV'ers lekker de poll verneuken omdat het kan?
Gestemdquote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:17 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je kan zo'n poll altijd "verneuken", of je nu PVV gestemd hebt of niet.
quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mensen kiezen met hun portomonee, wat logisch is.
Dan is het voor gelukszoekers net wel interessant. Mensen die op zoek zijn naar een beter leven en daar ook graag voor willen werken. Wij hebben daarvan gemaakt: mensen die hier alleen maar komen om hun hand op te houden. Dat is wat anders.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 12:45 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat als je kwalitatief hogere eisen stelt aan nieuwkomers dat je ook geen extra grenscontrole nodig hebt.
De insteek zou moeten zijn: je bent welkom maar je gaat wel 100% je best doen om te integreren, taal te leren en werk te vinden en je verblijfstatus moet je op die manier verdienen.
Als je die voorwaarde stelt, zal het voor gelukszoekers niet interessant zijn hier. En voor welwillende vluchtelingen wel.
Zit ook wel wat in.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:19 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dan is het voor gelukszoekers net wel interessant. Mensen die op zoek zijn naar een beter leven en daar ook graag voor willen werken. Wij hebben daarvan gemaakt: mensen die hier alleen maar komen om hun hand op te houden. Dat is wat anders.
Mogen ze uberhaupt stemmen dan? Die partij heeft officieel geen leden. Iets anders dan Geertje denken of doen mag uberhaupt nier.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:08 schreef Raw85 het volgende:
Bij iedere andere partij was je eruit geknikkerd als je na 19 jaar aan het roer nog steeds zó weinig gepresteerd zou hebben als Geert
Hoe bedoel je weinig gepresteerd? Hij heeft zijn zakken goed gevuld. Samen met die van zijn incompetente partijgenoten.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:08 schreef Raw85 het volgende:
Bij iedere andere partij was je eruit geknikkerd als je na 19 jaar aan het roer nog steeds zó weinig gepresteerd zou hebben als Geert
De optie "ik stem geen PVV" ontbreekt, dus ik kan de resultaten van je poll niet zien...quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:14 schreef TheFreshPrince het volgende:
Ben benieuwd hoe dit bij de achterban van de PVV valt:
[poll=8940]
Oh... ik had verwacht dat je het een meesterzet zou vinden.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
"Ik heb een poll gemaakt en...
Ben teleurgesteld in Leandra"
Nou ja, met partijen waar je wel lid mag worden is het vaak een grotere zooi.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:21 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Mogen ze uberhaupt stemmen dan? Die partij heeft officieel geen leden. Iets anders dan Geertje denken of doen mag uberhaupt nier.
Ofwel je wilt alle landsgrenzen opheffen zeker.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:20 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Zit ook wel wat in.
En uiteindelijk is ieder mens een gelukszoeker.
Zoveel verdiend tweede kamerlid zijn ook weer niet.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:22 schreef xminator het volgende:
[..]
Hoe bedoel je weinig gepresteerd? Hij heeft zijn zakken goed gevuld. Samen met die van zijn incompetente partijgenoten.
Dat is wel een faal van mijn kant, had niet door dat de uitslag pas zichtbaar werd als je stemde.[quote]quote:Op dinsdag 3 juni 2025 13:22 schreef nelaeryn het volgende:
[..]
De optie "ik stem geen PVV" ontbreekt, dus ik kan de resultaten van je poll niet zien...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |