Laat er wat tijd overheen gaan en dan komt ze er vanzelf wel achter dat het meer is dan een weddenschap.
quote:Precies, al is de leugen nog zo snel, de waarheid achterhaald het wel
Op zaterdag 22 februari 2003 12:50 schreef Ludwig het volgende:
Niet.Laat er wat tijd overheen gaan en dan komt ze er vanzelf wel achter dat het meer is dan een weddenschap.
quote:hoe bedoel je dat ?? gewoon nix meer van me laten horen ?? dan denkt zij van ow nu ik weet dat het een weddenschap was ben ik niet meer interessant. lijkt mij
Op zaterdag 22 februari 2003 12:50 schreef Ludwig het volgende:
Niet.Laat er wat tijd overheen gaan en dan komt ze er vanzelf wel achter dat het meer is dan een weddenschap.
Ik zou richting haar zoiets hebben van: je moet zelf maar beslissen wie je gelooft, ik weet in elk geval dat het niet zo is. Gewoon rustig en zelfverzekerd overkomen. Dat werkt denk ik het best.
quote:haha ach , sommigen zien me als 'player' , maar ik voel nu ECHT wat voor die meid dus is wel klote nu
Op zaterdag 22 februari 2003 12:50 schreef PrivateRyan het volgende:
Ze zal je op je woord moeten geloven, denk ik. Of heb je een slechte reputatie?.
Als ze de roddels gelooft, is dat al rede genoeg om niet met haar verder te willen gaan, toch?
quote:jah daar heb je wel gelijk in denk ik , ze is nu op wintersport maar zoiets zeg ik dr wel als ze trug is
Op zaterdag 22 februari 2003 12:52 schreef Angeles het volgende:
Pfff, moeilijk. Ik denk dat als je juist heel erg je best gaat doen om het driftig te bewijzen, je jezelf juist verdacht maakt. Mensen denken al snel: diegene maakt zich zo druk, die zal wel schuldig zijn (eigenlijk onredelijk, want wie zou zich niet druk maken als ie onterecht werd beschuldigd, zoiets is natuurlijk helemaal niet leuk. Maar zo denken mensen toch vaak wel).Ik zou richting haar zoiets hebben van: je moet zelf maar beslissen wie je gelooft, ik weet in elk geval dat het niet zo is. Gewoon rustig en zelfverzekerd overkomen. Dat werkt denk ik het best.
quote:dan moet je dat dus tegen haar zeggen...dat je echt wat voor haar voelt!
Op zaterdag 22 februari 2003 12:52 schreef walliewalvis het volgende:[..]
haha ach , sommigen zien me als 'player' , maar ik voel nu ECHT wat voor die meid dus is wel klote nu
quote:
Op zaterdag 22 februari 2003 13:16 schreef Noca het volgende:dan moet je dat dus tegen haar zeggen...dat je echt wat voor haar voelt!
quote:Dat zijn nou eenmaal vrouwen, slimpy...
Op zaterdag 22 februari 2003 12:50 schreef HAL9000S het volgende:
waarom zou ze die roddels eerder geloven dan jouw??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |