Stuur hem eens snel daar naartoe!quote:Op donderdag 29 mei 2025 22:51 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Het lijkt er wel eens op alsof ze er voor kiezen om altijd maar beledigd te zijn. Als mikey daar ooit gaat opereren dan smelt ie de servers.
Pfff, sorry hoor, maar die tijden heb ik gehad. Nieuwe emailadressen, nieuwe accounts, ik werk gewoon fulltime he.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 17:02 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dan gebruik je een ander e-mailadres. Is zo aangemaakt.
@Mikeytt heb je al gezien dat ze op reddit bij de cortado's als alternatieve melk nog steeds amandelmelk adviseren!?quote:
Dit lijkt me onmogelijk ja, dat algoritme is kapot.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 17:22 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik snap ook niks van dat forum. Heb er nooit een reactie geplaatst, lees er soms mee. Wel een account. En heb 1 karma? Huh??
Ik ben daar vaak te vinden hoorquote:
Het is ook krankzinnig dat amandelmelk en havermelk zo populair zijn.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 17:22 schreef Marsenal het volgende:
[..]
@:mikeytt heb je al gezien dat ze op reddit bij de cortado's als alternatieve melk nog steeds amandelmelk adviseren!?
Ik zit aangesloten bij kleine subreddits, dan is er niet zo veel aan de hand, maar als je in grote topics met honderden reacties leest dan is het echt te debiel voor woorden hoe slecht het design is. Mobiel is het al helemaal geen doen.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 17:22 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik snap ook niks van dat forum. Heb er nooit een reactie geplaatst, lees er soms mee. Wel een account. En heb 1 karma? Huh??
Noobquote:Op donderdag 29 mei 2025 21:35 schreef Jahr00n het volgende:
Ik snap geen hol van dat platform. Zo onoverzichtelijk
SC is achterlijk, heeft echt niets met de desbetreffende subcategorie te maken. Je ziet de meeste in de SC niet eens buiten de SC omquote:Op vrijdag 30 mei 2025 19:17 schreef Grotetijd het volgende:
Ik vind het jammere van Reddit nog steeds dat ze geen live updates hebben zoals FOK!
Met FOK! Kan je bijna "echt" met elkaar praten in SCs hierdoor. Op Reddit heb je sowieso weinig SCs, maar uberhaupt geen updates en dat voelt he-le-maal outdated.
Die updates verschijnen gewoon in je inbox hoor. Met een rood icoontje er bij.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 19:17 schreef Grotetijd het volgende:
Ik vind het jammere van Reddit nog steeds dat ze geen live updates hebben zoals FOK!
Met FOK! Kan je bijna "echt" met elkaar praten in SCs hierdoor. Op Reddit heb je sowieso weinig SCs, maar uberhaupt geen updates en dat voelt he-le-maal outdated.
Misschien zou dat wat zwaar op hun servers drukken.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 19:17 schreef Grotetijd het volgende:
Ik vind het jammere van Reddit nog steeds dat ze geen live updates hebben zoals FOK!
Met FOK! Kan je bijna "echt" met elkaar praten in SCs hierdoor. Op Reddit heb je sowieso weinig SCs, maar uberhaupt geen updates en dat voelt he-le-maal outdated.
Klopt ja. Het is vooral een Amerikaans platform en dat merk je aan alles. Vooral aan de moderators, ik ken niet veel mensen met zo weinig gevoel voor humor als zij.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 08:29 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien zou dat wat zwaar op hun servers drukken.
Prima platform verder, door mezelf gebruikt om dingen te lezen waar hier niet zo veel ruimte voor is. O.a. diepte-discussies over muziek (wel jammer dat het in LetsTalkMusic vooral Amerikanen zijn die daar praten - als je een typische Europese luisteraar bent zijn sommige dingen niet direct herkenbaar).
Dit is Reddit ten voeten uit. Zodra er ook maar een zweem van geweldsverheerlijking over je post hangt, lig je er uit.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 01:17 schreef Elan het volgende:
Die Reddit mods zijn de grootste losers die er bestaan. Van dat dikke stinkende incel-tuig die irl niets te zeggen hebben en nul vrienden hebben en op dat forum lekker wild om zich heen slaan met hun banhamertjes uit pure frustratie.
Laatst kwam er in de sub WW2 photos een foto van een concentratiekampbeul voorbij. Sadistischer en psychotischer ga je ze niet meemaken. Predikaat mens onwaardig. Zei ik dat het goed was dat ze hem kapot geslagen hebben (dat is geen mening maar historisch feit) gelijk een permban aan mn reet
Je moet je afvragen hoe het zo ver heeft kunnen komen... Misschien iets teveel meegeven in het gezeur van sommige mensen?quote:Op zaterdag 31 mei 2025 13:01 schreef MMaRsu het volgende:
Reddit is ook een kutplatform en de mods daar zijn vaak zielepieten
Die plusjes en minnetjes heeft het ook verneukt. Mensen gaan dingen posten omdat ze hoog willen scoren in wat populair is (en als de dood zijn om laag te scoren).quote:Op zaterdag 31 mei 2025 12:58 schreef Eightyone het volgende:
Dat je er in de millennials-sub pas mee mag praten bij een extreem aantal karma-punten, vind ik best raar. Zo veel angst, blijkbaar, dat mensen er verkeerde dingen gaan zeggen.
In de regel gaat het daar niet om hele 'tricky' onderwerpen.
Waar heb je het over gastquote:Op zaterdag 31 mei 2025 13:08 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Je moet je afvragen hoe het zo ver heeft kunnen komen... Misschien iets teveel meegeven in het gezeur van sommige mensen?
Dat reddit een kutplatform is en de mods zielepietenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |