Ga je lekker ? Gisteren iets verkeerds gegeten van een fokker ofzo?quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:21 schreef probeer het volgende:
[..]
Haha, mjah, FoK! NWS, het laatste bastion voor het eerlijke verhaal over 'de allochtoon'.
Ook voor niet PVV'ers, kennelijk, want ook dit topic, niet bemand door adepten van de Blonde Leider, moet weer even proberen islam aan ras te koppelen.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het klopt ook niet. Er is prima bereidheid om verdragen aan te passen. Maar daar zijn procedures voor en vergt een bepaalde mate van zorgvuldigheid en onderbouwing.
Anders dan moslims zijn kut.
[..]
Dat is niet verassend wat dat is het belangrijkste onderwerp van de PVV.
Je zult me ook niet horen zeggen dat dat in een middagje geregeld is. Ik weet ook wel dat daar heel veel tijd over heen gaat.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:24 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Het probleem is meestal, dat wat je wilt veranderen maar 1 punt is van een veel omvangrijker contract. Je kunt dat in zijn geheel opzeggen, maar dat heeft dan ook een heleboel andere (vervelende) consequenties. Je kunt proberen het verdrag te veranderen of een aanvulling in te dienen, maar dan moeten alle nationale kopstukken er achter staan. Die dingen duren ook jaren, dat heb je niet eventjes geregeld.
En je kunt ook nog proberen een uitzonderingspositie te bedingen, zoals Faber ook heeft geprobeerd. Maar dan moet je wel een betere reden hebben dan: "dat willen we graag".
En ik snap wel waarom de allochtonenhaters het hier in NWS zo prima vinden vertoeven.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik snap wel waarom jij het met het halve forum aan de stok hebt. Wat een smerige insinuatie.
Voor het tweede geldt dat er procedures in place zijn. De beoordeling van asielaanvragen. En daar hebben we zelf een grote zeggenschap over hoe we dat inrichten en hoe we er onze capaciteit op inzetten.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:22 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Hervorming van deze verdragen lijkt me ook op korte termijn niet haalbaar.
Een tweede probleem is het misbruik van verdragen uit de vroege na-oorlogse periode voor zaken waar ze absoluut niet voor bedoeld zijn.
Dan ga je weg.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:26 schreef probeer het volgende:
[..]
En ik snap wel waarom de allochtonenhaters het hier in NWS zo prima vinden vertoeven.
Gut daar gaan we weer...quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:26 schreef probeer het volgende:
[..]
En ik snap wel waarom de allochtonenhaters het hier in NWS zo prima vinden vertoeven.
Het lijkt ook typisch Nederlands om zich bovenmatig aan dit soort verdragen te houden ook al komen andere rechten in de het gedrang.quote:
quote:Een ieder heeft recht op een levensstandaard die toereikend is voor de gezondheid en het welzijn van zichzelf en zijn gezin, met inbegrip van voedsel, kleding, huisvesting en medische zorg en noodzakelijke sociale diensten, en het recht op zekerheid in geval van werkloosheid, ziekte, handicap, weduwschap, ouderdom of ander gebrek aan levensonderhoud in omstandigheden buiten zijn wil.
Nee. Ik maak denk ik liever nog wat insinuaties over wat de moderatie hier wel en niet toestaat.quote:
Het is het speerpunt van de politieke partij die nu macht heeft. Kan je hoog en laag lullen, maar dat is gewoon een feit. Niemand heeft het over onderdrukken van de Islam, want dat lukt deze incompetente imbecielen natuurlijk al helemaal niet. Ondanks hun speerpunten en niet dankzij.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ook voor niet PVV'ers, kennelijk, want ook dit topic, niet bemand door adepten van de Blonde Leider, moet weer even proberen islam aan ras te koppelen.
Hou gewoon een keer op met die slachtofferrol. De islam wordt niet onderdrukt in Nederland. Integendeel, het wordt ruimschoots gefaciliteerd.
Er lopen hier echt wel vage users rond die je dat labeltje kan geven, maar om te doen alsof het hier stormfront 2.0 is is echt te walgelijk voor woordenquote:Op woensdag 28 mei 2025 19:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Gut daar gaan we weer...
"Haat"...
Want een debiel als die Van de Ven of die bekeerde PVV'er ziet men wél zitten natuurlijk.
Tja, volgens mij is er best brede steun om bijvoorbeeld een nieuw of veranderd verdrag met Marokko te sluiten over het terugnemen van illegale migranten. Ook bleken de bezwaren tegen de rechtsstatelijke elementen van een Turkijedeal geen reden om daar hard voor te gaan liggen.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:22 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Zeker niet, maar voor zover ik weet waren bijvoorbeeld Jetten en Klaver er niet voor te porren om het er überhaupt over te hebben, maar daar kan ik naast zitten. Wel is het ook op het linkse spectrum duidelijk dat ze een andere koers willen varen op gebied van (arbeids)migratie.
De groep die ze maar door de shredder wil halen hoef ik niet uit te leggen denk ikmaar dat is zo mogelijk nog erger dan helemaal niks willen doen.
Succes er mee.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:28 schreef probeer het volgende:
[..]
Nee. Ik maak denk ik liever nog wat insinuaties over wat de moderatie hier wel en niet toestaat.
Dikke prima. Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ontopic:
Grenzen sluiten voor lieden die anti-vrouw, anti-homo en anti-secularisme denkbeelden aanhangen en ook graag hier komen promoten: helemaal voor.
Geen hond die voor de moderne, verlichte samenleving is kan daar tegen zijn.
Ja... aangezien we islamitische basisscholen hebben die groeien als kool, 'hadith-shops' en gescheiden gebedsruimten aan universiteiten maak ik me niet zó druk om die blonde nitwit.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is het speerpunt van de politieke partij die nu macht heeft. Kan je hoog en laag lullen, maar dat is gewoon een feit. Niemand heeft het over onderdrukken van de Islam, want dat lukt deze incompetente imbecielen natuurlijk al helemaal niet. Ondanks hun speerpunten en niet dankzij.
Mensen niet op straat willen laten slapen, is voor jou een voorbeeld van “bovenmatig aan dit verdragen houden”?quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:28 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het lijkt ook typisch Nederlands om zich bovenmatig aan dit soort verdragen te houden ook al komen andere rechten in de het gedrang.
De vraag is in hoeverre de stikstofproblematiek een mensenrechtenschending veroorzaakt en wat dan precies prioritair behoord te zijn.
[..]
Nee hoor.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:30 schreef probeer het volgende:
[..]
Dikke prima. Helemaal mee eens.
Ik weiger echter om daarin te gaan generaliseren. Wat hier constant aan de orde is. En ja Etto, dan wordt het dus allochtonenhaat.
Dit zijn precies de idiote voorstellen waarom niks lukt. Ga maar lekker toetsen aan de hand van een aanvraag. Succes man.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ontopic:
Grenzen sluiten voor lieden die anti-vrouw, anti-homo en anti-secularisme denkbeelden aanhangen en ook graag hier komen promoten: helemaal voor.
Geen hond die voor de moderne, verlichte samenleving is kan daar tegen zijn.
Nee, we kregen een Faber'tje. Geen fabeltje.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Geen tranen hier, ik geniet met volle teugen van het falen van dit kabinet. We hebben gekozen voor fabeltjes. En nu krijgen we ze. Zo werkt dat nu eenmaal.
Zie het als een les.
Dat soort volk moeten we niet buitenhouden?quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:31 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is het speerpunt van de politieke partij die nu macht heeft. Kan je hoog en laag lullen, maar dat is gewoon een feit. Niemand heeft het over onderdrukken van de Islam, want dat lukt deze incompetente imbecielen natuurlijk al helemaal niet. Ondanks hun speerpunten en niet dankzij.
[..]
Dit zijn precies de idiote voorstellen waarom niks lukt. Ga maar lekker toetsen aan de hand van een aanvraag. Succes man.
Etnisch profileren is daarvoor toch gewoon een te simpele uitvlucht?quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:29 schreef capricia het volgende:
Maar als je nou ongewenste asielzoekers of vreemdelingen ofzo buiten je grens wil houden, op welke kenmerken zou je zelf gaan selecteren?
Kentekens? Busjes of bussen zoals Flixbus?
En in een trein?
Hoe zou je dit slim kunnen aanpakken?
Ik ben gelukkig geen jurist, maar ook jij weet dat er misbruikt gemaakt wordt van de huidige situatie. Daar wordt helemaal niemand beter van, ook vluchtelingen niet.quote:Op woensdag 28 mei 2025 19:29 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, volgens mij is er best brede steun om bijvoorbeeld een nieuw of veranderd verdrag met Marokko te sluiten over het terugnemen van illegale migranten. Ook bleken de bezwaren tegen de rechtsstatelijke elementen van een Turkijedeal geen reden om daar hard voor te gaan liggen.
Dat we aan de andere kant niet zomaar het EVRM helemaal om willen gooien, lijkt me ook niet onlogisch.
Overigens is het onderaan de streep ook helemaal niet zo dat er niets aan migratie gedaan zou kunnen worden vanwege bepaalde verdragen. Je moet alleen even verder kijken dan het populistische simplisme dat vaak gehanteerd wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |