https://www.rtl.nl/nieuws(...)tgezaaide-longkankerStoppen per direct met optreden
'Geen kans op genezing'
Door RTL Nieuws·39 minuten geleden·Aangepast: 5 minuten geleden
Freek van het zangduo Suzan en Freek heeft uitgezaaide longkanker. Dat bevestigt het management zojuist aan RTL Nieuws na berichtgeving op hun sociale media. "Door deze uitzaaiingen is er geen kans meer op genezing."
"We zijn compleet verslagen, het voelt zo oneerlijk", schrijven ze op hun sociale media. "We zijn al 18 jaar onafscheidelijk en hebben samen nog zo veel moois om voor te leven. Aan het eind van dit jaar hopen we samen ons kindje te mogen verwelkomen."
Stel én zangduo
Freek is 32 jaar en het duo is al jarenlang een stel. Sinds 2014 zijn ze ook een zangduo. "We gaan nog zo lang mogelijk genieten van de tijd die ons samen gegund is, ook al weten we niet hoe lang dat zal zijn."
"We stoppen dan ook per direct met optreden en leggen al onze werkzaamheden neer. We willen vragen om rust en privacy voor ons en onze families en vrienden in deze moeilijke tijd.""
"We blijven elkaar vasthouden", zo sluiten ze hun bericht op sociale media af.
Het duo was op dit moment bezig met een concertreeks in de
Ziggo Dome, ze hadden er net drie shows op zitten. Vrijdag, zaterdag en zondag zouden ze nog drie shows doen. Die zijn dus geannuleerd.
https://www.instagram.com/suzanenfreek/?utm_source=ig_embedIk schrok me echt rot.