Volgens mij is dat tegen de regels. Mannen liggen links in bed en vrouwen rechts.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:23 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Mijn favoriete positie is juist rechts en die is ook het dichts bij de deur naar het toilet. Als ik links zou gaan liggen ben ik wel vrijwel direct op de patio waar ik het ook gewoon zou kunnen laten lopen.
Ligt bij mij al een tijdje geen vrouw meer in gelukkig, maar ook toen die er nog wel was lag ik rechts en zij links.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:25 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Volgens mij is dat tegen de regels. Mannen liggen links in bed en vrouwen rechts.
ik heb een bed van 160 bij 220 en hoeslakens zijn in die maat gewoon verkrijgbaar bij de genoemde winkelquote:Op dinsdag 27 mei 2025 12:30 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Maar de maximale maat is altijd 180x200
Je hebt geen 20cm extra in de kamer?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:13 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Het probleem is dat het niet echt past in mijn huidige slaapkamer
Ellende is dat ze daar beweren dat je dezelfde maat kunt gebruiken voor 160 als voor 180 en dat is natuurlijk gewoon kolder.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:31 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
ik heb een bed van 160 bij 220 en hoeslakens zijn in die maat gewoon verkrijgbaar bij de genoemde winkel
"haha metalfrost gaat naar de action"
het is gewoon een prima winkel
Dan moet ik heel erg gaan besparen op andere dingenquote:
Niks gaat voor op slaapcomfortquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:38 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Dan moet ik heel erg gaan besparen op andere dingen
Dan betekent dat ik een kastje niet meer kan hebben en m'n tv moet aan de muur maar dan is het alsnog krap of het bed moet met hoofdeind naar het raam maar ik heb geen bedboard dus dat is ook kutquote:
kringloop heeft een hoopquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:40 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Dan betekent dat ik een kastje niet meer kan hebben en m'n tv moet aan de muur maar dan is het alsnog krap of het bed moet met hoofdeind naar het raam maar ik heb geen bedboard dus dat is ook kut
Lijkt me wel echt lekker een bed wat lang genoeg is voor je voeten. Heb je ook dekbedden groter dan 220x240? Dan moet je je weer helemaal kind voelen. Maar je moet overal ook een matras los bijbestellen zie ikquote:
Je zou ook kunnen verhuizen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:40 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Dan betekent dat ik een kastje niet meer kan hebben en m'n tv moet aan de muur maar dan is het alsnog krap of het bed moet met hoofdeind naar het raam maar ik heb geen bedboard dus dat is ook kut
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |