Ik ben in de gaming chair hype getrapt, ik denk dat dat het is.quote:Op maandag 19 mei 2025 09:26 schreef Jordy-B het volgende:
Je moet ook gewoon een degelijke bureaustoel op je zolderkamer hebben. En dan ook recht voor je bureau gaan zitten.
Nee eigenlijk bijna nooit, ik ben sowieso een moeilijke slaper. Ik ging vanmorgen benchen en de halter van het rek tillen deed al pijnquote:Op maandag 19 mei 2025 10:10 schreef Marsenal het volgende:
Slaap je wel eens op een ander bed, in een hotel ofzo, en dat je dan minder pijn hebt?
Klopt, ik zou wat meer m'n core en rug moeten trainen misschien.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:27 schreef KoningWouter het volgende:
Je bent gewoon een slechte build. Ik ben 38 en heb lichamelijk nergens last van.
Misschien train je wel te veel. Het enige wat ik doe is soms 20km fietsen, dat was het aan sport.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:32 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Klopt, ik zou wat meer m'n core en rug moeten trainen misschien.
Ja ik ben sowieso 7 dagen per week wel iets aan het doen.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:40 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Misschien train je wel te veel. Het enige wat ik doe is soms 20km fietsen, dat was het aan sport.
Maar goed heb dan weer andere dingen maar lichamelijk zit ik goed in elkaar.
Hoeft het niet te zijn he, je kunt ook gewoon pech hebben met je lichaam.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:52 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ja ik ben sowieso 7 dagen per week wel iets aan het doen.
Matras een keer omdraaien, een buro kopen wie je omhoog en omlaag kunt verstellen zodat je ook staand kunt werken.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:15 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Nee eigenlijk bijna nooit, ik ben sowieso een moeilijke slaper. Ik ging vanmorgen benchen en de halter van het rek tillen deed al pijn
Superieure genen maat.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:27 schreef KoningWouter het volgende:
Je bent gewoon een slechte build. Ik ben 38 en heb lichamelijk nergens last van.
Geen vriendinnen meer nemen die de leeftijd hebben waarbij je ze bukkend moet kussen.quote:Op maandag 19 mei 2025 09:01 schreef SuperNeger het volgende:
Je kent het wel, je wordt ouder, en opeens krijg je rugpijn die eigenlijk nooit echt helemaal weg lijkt te gaan. Ik ben pas ergens halverwege de 30 maar toch heb ik er vaak last van. Onderrug, of ergens midden/bovenaan aan de linker kant, en een week later weer aan de rechterkant.
Dit werd mij vroeger nooit verteldIk dacht altijd dat mijn vader zich aanstelde.
Of misschien komt het wel door alle stress, het leven vandaag de dag is een stressvol bestaan.
Klacht: Jezelf nooit meer jong voelen zoals je deed in de pubertijd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |