FOK!forum / Televisie / [NPO1] Bar Laat #11
svannvrijdag 16 mei 2025 @ 00:00
hEfU094.jpeg
quote:
Vanaf 26 augustus 2024 kunnen kijkers op maandag- tot en met donderdagavond de dag afsluiten met ‘Bar Laat’ op NPO 1. De nieuwe late night talkshow van BNNVARA wordt om en om gepresenteerd door Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw. Tim de Wit complementeert het team als vaste invalpresentator en zal in de maanden januari en februari de presentatie met Sophie afwisselen.

Vanuit de Hilversumse studio met publiek voeren Sophie, Jeroen en Tim het gesprek van de dag en wordt de kijker bijgepraat over actualiteit, kunst, cultuur en sport. En natuurlijk is er in Bar Laat ook alle ruimte voor muziek.

Tim: “Ik vind het een te gekke kans om met het team van Bar Laat naast Sophie en Jeroen aan de slag te gaan op de late avond. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur.”

Tim de Wit is daarnaast presentator van de VPRO-programma’s Bureau Buitenland en Europa Draait Door.

Bar Laat is vanaf 26 augustus iedere maandag- tot en met donderdagavond vanaf 22.15 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
https://pers.bnnvara.nl/s(...)resenteren-bar-laat/
https://www.bnnvara.nl/barlaat/artikelen
https://x.com/barlaat/
svannvrijdag 16 mei 2025 @ 00:08
Erdogan kan met de bemiddeling weer wat goodwill opbouwen na zijn democratisch gezien wat mindere akties.
Een gedowngrade onderhandeling is in ieder geval beter dan helemaal geen gesprek.
NoCigarvrijdag 16 mei 2025 @ 00:10
Toch prettig dat er nog mensen leven die ik als kind al oud vond, zoals Ben Cramer.
NoCigarvrijdag 16 mei 2025 @ 00:12
At was niet echt een hit geloof ik. Nooit gehoord in ieder geval.
dvdfreakvrijdag 16 mei 2025 @ 00:12
.gifjes
svannvrijdag 16 mei 2025 @ 00:12
En toch weer verder over het Songfestival met een verrassingbezoekje en optreden van Ben Kramer.

[ Bericht 6% gewijzigd door svann op 16-05-2025 00:21:08 ]
dvdfreakvrijdag 16 mei 2025 @ 00:14
Tot barlaat of tot morgen
svannvrijdag 16 mei 2025 @ 00:16
Hier had het politieke cabaretprogramma Farce Majeure een nummer op gemaakt: de oude formateur.
Die langs vele deuren moest leuren. Ja, toen ook al.
svannvrijdag 16 mei 2025 @ 00:16
Welterusten straks :z
Nobervrijdag 16 mei 2025 @ 12:18
quote:
Nieuws uit RTL-wandelgangen: de hoofd- en eindredactie van de RTL talkshows stapt over naar @barlaat. Dit lijkt een laatste redmiddel voor de @BNNVARA talkshow die geplaagd wordt door lage kijkcijfers.

Het gaat om Mitch van Loosen en 1 of 2 anderen. Het is saillant omdat ze nu nog voor Renze werken en straks voor de concurrent van RTL Tonight, het programma dat @renzeklamer presenteert vanaf het najaar.

Het is ook een erkenning dat #barlaat voor geen meter loopt. Het overkopen van de bazen van je grootste concurrent zie je niet heel vaak.
twitter

https://x.com/VictorVlam/status/1923320499414655263

twitter

https://x.com/VictorVlam/status/1923321175175819588

Loopt nie goed af.
NoCigarvrijdag 16 mei 2025 @ 12:36
Knaagdier Vlam is altijd iets te gretig.
Maar misschien komt Gerard Joling nu elke avond bij Bar Laat aanschuiven, dat is immers wat het publiek wil aldus de RTL-redacteuren.
svannmaandag 19 mei 2025 @ 22:04
quote:
2s.gif Op vrijdag 16 mei 2025 12:36 schreef NoCigar het volgende:
Knaagdier Vlam is altijd iets te gretig.
Maar misschien komt Gerard Joling nu elke avond bij Bar Laat aanschuiven, dat is immers wat het publiek wil aldus de RTL-redacteuren.
:{w
@Nober blijft maar gewoon naar RTL of WNL met Welmoed & co kijken.
svannmaandag 19 mei 2025 @ 22:06
Vanavond met Jeroen:

Zoektocht Jeffrey & Emma
Waar zijn Jeffrey en Emma uit het Groningse Beerta? De politie zoekt met man en macht naar de kinderen die zaterdag samen met hun vader verdwenen. RTV-Noord verslaggever Goos de Boer over de zoektocht naar de kinderen.

Noodhulp Gaza
Na het massale protest van gisteren in Den Haag, waarbij meer dan honderdduizend mensen protesteerden tegen het Israël-beleid van het kabinet, laat ook de Nederlandse regering zich kritisch uit bij monde van minister Veldkamp van Buitenlandse Zaken. Gaat het massale protest de houding van het kabinet veranderen ten opzichte van Israël? Dat vragen we fractievoorzitter GroenLinks-PvdA Frans Timmermans, Sabine de Jong van Unicef en Mauk Bresser van de JOVD.

Aanpak seksueel geweld
Eén op de zeven Nederlanders krijgt te maken met seksueel geweld. Iva Bicanic vecht al jaren tegen seksueel misbruik, maar zwaait nu af als hoofd van het Centrum Seksueel Geweld. Toch is haar strijd nog niet voorbij. Want misbruik achter de voordeur blijft vaak onbespreekbaar. Waarom is dat zo'n blinde vlek? Iva schuift aan.

PSV kampioen en Farioli weg bij Ajax
Feest in Eindhoven nadat PSV afgelopen zondag de landstitel veroverde. Ondertussen is de stemming in Amsterdam minder feestelijk, want Ajax moet op zoek naar een nieuwe trainer na het opstappen van Francesco Farioli. Aan tafel zit PSV-watcher Rik Elfrink, die bij de huldiging van de Eindhovense voetbalclub was. En ook Wytse van der Goot is te gast, hij interviewt Farioli vanavond een uur lang.
dvdfreakmaandag 19 mei 2025 @ 22:10
Vroeg begonnen
Halconmaandag 19 mei 2025 @ 22:12
Timmerfrans :r
svannmaandag 19 mei 2025 @ 22:14
Triest zo'n doorgedraaide vader die bereid is zijn eigen kinderen te vermoorden.
Dan gaat het alleen maar om zijn eigen gekrenkte ego.
Faraday01maandag 19 mei 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2025 22:14 schreef svann het volgende:
Triest zo'n doorgedraaide vader die bereid is zijn eigen kinderen te vermoorden.
Dan gaat het alleen maar om zijn eigen gekrenkte ego.
De toename van het aantal verwarde mensen is sowieso erg zorgelijk. Dat neemt elk jaar toe en is lastig los te zien van de problemen in de GGZ. Niet direct te relateren aan deze treurige zaak.
svannmaandag 19 mei 2025 @ 22:33
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2025 22:22 schreef Faraday01 het volgende:
De toename van het aantal verwarde mensen is sowieso erg zorgelijk. Dat neemt elk jaar toe en is lastig los te zien van de problemen in de GGZ. Niet direct te relateren aan deze treurige zaak.
Dat ben ik met je eens. Bezuinigingen op de GGZ geven juist elders een hoop extra kosten en ellende.
Dacht dat deze man tot nog toe schijnbaar een gewone hulpvaardige dorpsgenoot was, geen ex-GGZ client.
svannmaandag 19 mei 2025 @ 23:00
Voetbal is emotie, dat blijkt maar weer.

Welterusten straks :z
dvdfreakmaandag 19 mei 2025 @ 23:05
tot morgen
dvdfreakdinsdag 20 mei 2025 @ 22:17
Zo beginnen
dvdfreakdinsdag 20 mei 2025 @ 22:20
Begonnen
NoCigardinsdag 20 mei 2025 @ 22:23
Het lijkt wel of de Kockel een steeds dikkere kop krijgt.
NoCigardinsdag 20 mei 2025 @ 22:24
Volg mij voor meer inhoudelijk commentaar.
svanndinsdag 20 mei 2025 @ 22:33
Vanavond met Sophie:

Amber Alert Jeffrey & Emma
Vandaag werd er opnieuw verder gezocht naar de vermiste kinderen Jeffrey en Emma. Familie van de kinderen deed vanmiddag een emotionele oproep om de zoektocht niet op te geven. RTV-Noord verslaggever Goos de Boer geeft ons een update over de zoektocht naar de kinderen.

Hans Wiegel overleden
VVD-icoon Hans Wiegel is op 83-jarige leeftijd overleden. De markante liberaal leidde de VVD van 1971 tot 1982. Ed Nijpels volgde hem op als partijleider, Henk Krol werkte acht jaar met hem samen en Sven Kockelmann heeft hem vaak geïnterviewd. Alle drie schuiven vanavond aan en bespreken de nalatenschap van Wiegel.

Waddeneilanden 80 jaar bevrijd
Vandaag is het precies 80 jaar geleden dat Texel werd bevrijd. Terwijl de rest van Nederland in mei 1945 al ruim twee weken bevrijd was, waren de vijf Waddeneilanden nog bezet. Winfried Baijens en Jeanet de Jong maakten er een podcastserie én een tv-programma over. Beiden schuiven vanavond aan.

‘Praatjesmakers’
Ontwapenende uitspraken over serieuze onderwerpen zoals liefde, pesten en vriendschap, Jochem van Gelder voerde ontroerende en hilarische gesprekken met kinderen in het iconische programma ‘Praatjesmakers’. 15 jaar geleden was de laatste uitzending te zien op televisie, maar nu is het programma voor één keertje terug. Hoeveel ‘praatjes’ hebben de inmiddels volwassen kinderen in het heden? Te gast zijn Jochem van Gelder én twee oud-’Praatjesmakers’.
NoCigardinsdag 20 mei 2025 @ 22:41
Kockelman lacht ook nët iets te uitbundig.
svanndinsdag 20 mei 2025 @ 22:47
Wiegel stond al vroeg op een poster.
Het gewone volk moest maar tevreden zijn dat het gehakt kon kopen.
https://images.app.goo.gl/J9e6hCmXqk8vEcVL6
svanndinsdag 20 mei 2025 @ 22:53
Het verhaal van de slachting die op Texel rond de bevrijding plaatsvond ken ik wel.
svanndinsdag 20 mei 2025 @ 23:05
Bestaat dat Praatjesmakers nog?
Was soms wel grappig. Toen.
svanndinsdag 20 mei 2025 @ 23:09
Een auto gevonden in het water.
Dat kun toch moeilijk hoopgevend noemen.
dvdfreakdinsdag 20 mei 2025 @ 23:11
Tot morgen
svanndinsdag 20 mei 2025 @ 23:11
Toch welterusten straks :z
StephanLwoensdag 21 mei 2025 @ 12:39
Ach Sophie weg *O* *O*

https://www.telegraaf.nl/(...)matische-kijkcijfers
Paulwoensdag 21 mei 2025 @ 12:56
SHO / Sophie Hilbrand na zomer weg bij Bar Laat
Zipportalwoensdag 21 mei 2025 @ 14:01
bassie-adriaan.gif
Eightyonewoensdag 21 mei 2025 @ 14:19
Ik had er persoonlijk weinig last van als ze er zat. Maar ze trok weinig kijkers.

Er is gewoon niet zo'n grote markt voor dit type.
Toine51woensdag 21 mei 2025 @ 15:28
quote:
Mooi, zuur wijf.
Laat nooit mensdn fatsoenlijk hun verhaal vertellen, en echt objectief is ze ook niet.

En ze ziet er ook nog eens lelijk uit met dat lijkt wel ongewassen haar...
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 22:19
Dit is dus de laatste werk van het tweede seizoen van Bar Laat van BNN/Vara.
Volgende week start Goedeavond Nederland van WNL met Sam Hagens en Welmoed Sijtsma.

Welmoed bleek bij Op1 niet echt een journalistiek licht te zijn, maar bijna iedereen zal juichen hier.
Van een zogenaamd linkse redactie naar een, zoals uitlekte, VVD en iets CDA gezinde redactie.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 22:21
Vanavond met Jeroen:

Ontknoping vermissingszaak Beerta
Na dagen van onzekerheid zijn de lichamen van de vermiste kinderen Jeffrey en Emma aangetroffen in een auto die te water is geraakt in Winschoten. Ook het lichaam van hun vader Klaas B. zat in de auto. Daarmee is na een dagenlange zoektocht het ergste scenario werkelijkheid geworden. Advocaat Richard Korver hoopt dat wij leren van de zaak, samen met verslaggever Goos de Boer schuift hij aan.

Ontmoeting tussen Schoof en Rutte
Minister-president Dick Schoof reisde vandaag af naar Brussel voor een gesprek met secretaris-generaal van de NAVO, Mark Rutte. De ontmoeting stond in het teken van de NAVO-top in juni. Die zal voor het eerst plaatsvinden in Den Haag. Wat staat er dan op de agenda? En de grote vraag: zal Donald Trump er aanwezig zijn? We bespreken het met Mart de Kruif en Elodie Verweij.

Beoordeeld worden op je fysieke beperking
Basten Quaedvlieg werd alsmaar onderschat door zijn lichamelijke beperking, en schreef er een boek over. In ‘Laat mij jou helpen mij te helpen’ is te lezen hoe hij sinds zijn geboorte met scoliose een achterstand toegeschreven kreeg, maar deze probeert om te zetten in een voorsprong. Ook Mardeli Monti en Eva Eikhout kunnen daarover meepraten en schuiven vanavond met hem aan.

Annie M.G. Schmidt
Bij leven was ze de oma van heel Nederland: Annie M.G. Schmidt. De schepper van Jip en Janneke, Pluk van de Petteflet, Dikkertje Dap en vele andere eigenwijze personages. Vandaag, dertig jaar na haar overlijden, is ze onverminderd populair. We duiken in haar leven en nalatenschap met Onno Blom.
supernigerwoensdag 21 mei 2025 @ 22:23
Hoe veegt Eva haar billen af?
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 22:30
Gaan we nu de politie afzeiken?
Kunnen ze het ooit goed doen op die dunne lijn tussen onnodig en te laat ingrijpen?
Lekker in de ellende roeren.
NoCigarwoensdag 21 mei 2025 @ 22:36
Het zijn geen 'familiedrama's'.
Het is moord. Op kinderen. Infanticide. Kindermoord.
NoCigarwoensdag 21 mei 2025 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2025 22:19 schreef svann het volgende:
Dit is dus de laatste werk van het tweede seizoen van Bar Laat van BNN/Vara.
Volgende week start Goedeavond Nederland van WNL met Sam Hagens en Welmoed Sijtsma.

Welmoed bleek bij Op1 niet echt een journalistiek licht te zijn, maar bijna iedereen zal juichen hier.
Van een zogenaamd linkse redactie naar een, zoals uitlekte, VVD en iets CDA gezinde redactie.
Sam Hagens is een soort gezichtsloos knaagdier uit de SBS6/inside-stal: een vleugje Duk, een vleugje Boulevard.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 22:43
Bemoedigende woorden van Mark Rutte, dat we sinds de nieuwe serie Russische raketten hier ook oostfront zijn geworden. We schelen maar vijf minuten met Polen.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 22:45
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2025 22:42 schreef NoCigar het volgende:
Sam Hagens is een soort gezichtsloos knaagdier uit de SBS6/inside-stal: een vleugje Duk, een vleugje Boulevard.
Zeg maar de mannelijke versie van Welmoed?
Ken hem alleen nog van Wie Is De Mol.
NoCigarwoensdag 21 mei 2025 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2025 22:45 schreef svann het volgende:

[..]
Zeg maar de mannelijke versie van Welmoed?
Ken hem alleen nog van Wie Is De Mol.
Nou, die vind ik eigenlijk wel sympathieker en die heeft dat ranzige Inside-sfeertje niet zo aan zich kleven. Maat misschien dat hij wat quasi-kritischer is. Er presenteert iemand anders bij WNL samen met met haar, die ik liever had gezien. Man met baard ik kan even niet op zijn naam komen.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 22:56
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2025 22:48 schreef NoCigar het volgende:
Nou, die vind ik eigenlijk wel sympathieker en die heeft dat ranzige Inside-sfeertje niet zo aan zich kleven. Maat misschien dat hij wat quasi-kritischer is. Er presenteert iemand anders bij WNL samen met met haar, die ik liever had gezien. Man met baard ik kan even niet op zijn naam komen.
Niet bepaald het niveu van zijn vader (oa Buitenhof) dus.
Jammer. Maar we zien wel wat het wordt.
NoCigarwoensdag 21 mei 2025 @ 22:58
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2025 22:56 schreef svann het volgende:

[..]
Niet bepaald het niveu van zijn vader (oa Buitenhof) dus.
Jammer. Maar we zien wel wat het wordt.
Oh, dat wist ik niet eens, of was ik weer vergeten. En ja, het kan nu eigenlijk alleen nog maar meevallen :D.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 23:00
Met een handicap moet je dus wel goed je mondje kunnen roeren om het te redden.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 23:03
Een hoop van Annie's kinderliedjes zijn nog steeds leuk.
Sommige van haar generatiegenoten klinken nu gewoon te oubollig.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 23:11
Pracht lied, dat Maar niet zeuren!
Geweldige opsomming.

@yvonne Doet me aan je oude sig denken.
svannwoensdag 21 mei 2025 @ 23:14
Morgen voorlopig alweer de laatste Bar Laat (met nog één maal Sophie).

Welterusten straks :z
dvdfreakwoensdag 21 mei 2025 @ 23:24
Tot morgen
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 22:11
Laatste aflevering van dit seizoen.
Vanavond met Sophie:

Schietpartij Washington
Wereldleiders reageren geschokt op de schietpartij in Washington waarbij twee medewerkers van de Israëlische ambassade afgelopen nacht gedood werden. Wat zijn de gevolgen van deze gebeurtenis? We bespreken het met Peter Malcontent, expert op het gebied van het Israëlisch-Palestijns conflict, en met Jaïr Stranders, bestuurslid van de Liberaal Joodse Gemeente Amsterdam.

Terugblik op één jaar hoofdlijnenakkoord
Het hoofdlijnenakkoord is deze week een jaar oud, maar tegelijkertijd zitten veel dossiers nog muurvast. Zo wil Geert Wilders het akkoord deze week openbreken vanwege een hoger migratiesaldo, krijgt Mona Keijzer haar huurbevriezing niet door de Kamer én verdedigt minister Wiersma vandaag haar omstreden stikstofplannen. Wat is er in één jaar waargemaakt van de plannen, en welke beloftes zijn nog niet ingelost? We bespreken het met D66-partijleider Rob Jetten, JA21-partijleider Joost Eerdmans en politiek verslaggever Elodie Verweij.

20 jaar ‘Spuiten en Slikken’
Speed, pijpen, orgasmes en truffels. ‘Spuiten en Slikken’ bestaat 20 jaar! Het programma was taboedoorbrekend en leidde meermaals tot Kamervragen. Samen met oud-presentatoren Filemon Wesselink en Emma Wortelboer blikken we terug op twee decennia van dit iconische programma.
supernigerdonderdag 22 mei 2025 @ 22:35
NOOIT MEER SOPHIE.
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 22:36
Lubach is nog even interessanter.
Vandaag over onze overheidsdiensten die afhankelijk zijn van (de grillen) van Amerikaanse cloud-diensten.
dvdfreakdonderdag 22 mei 2025 @ 22:42
Begonnen
dvdfreakdonderdag 22 mei 2025 @ 22:43
Renze heeft bellemangenot over weski
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 22:53
De ene zetel van JA21 mag weer bij BNN/Vara aan tafel zijn mening spuien.
Noteren de notoire Vara-klagers dat even?
NoCigardonderdag 22 mei 2025 @ 23:29
quote:
0s.gif Op donderdag 22 mei 2025 22:53 schreef svann het volgende:
De ene zetel van JA21 mag weer bij BNN/Vara aan tafel zijn mening spuien.
Noteren de notoire Vara-klagers dat even?
Vreemd ja, veel vaker dan iemand van Denk of de PvdD.
NoCigardonderdag 22 mei 2025 @ 23:31
'Maar dan schiet Baudet uit zijn slof. “Jij moet niet denken dat jij hier de muziek bepaalt!” schreeuwt Baudet naar Eerdmans. “Wij draaien bij onze partij klassieke muziek! Dit is ondermijning van de club!”'

Ongeveer het enige moment dat ik ooit sympathie en begrip had voor Baudet.
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 23:31
Spuiten en slikken was wel revolutionair.
Sommige onderwerpen zullen wel heel nuttig voorlichtend geweest zijn, maar soms wat vergezocht.
Ligt ook aan je interesses natuurlijk. :P
NoCigardonderdag 22 mei 2025 @ 23:32
Het waren nooit de spannendste uitzendingen met Sophie.
dvdfreakdonderdag 22 mei 2025 @ 23:33
tot goedenvond nederland TV / Goedenavond Nederland #1
of tot cafe kockelmann

[ Bericht 0% gewijzigd door dvdfreak op 22-05-2025 23:39:25 ]
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 23:33
Dag Sophie, ik heb me als bijna enige hier niet zo aan je geërgerd. :W
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 23:33
Welterusten straks, lurkers :z
svanndonderdag 22 mei 2025 @ 23:39
quote:
0s.gif Op donderdag 22 mei 2025 23:31 schreef NoCigar het volgende:
'Maar dan schiet Baudet uit zijn slof. “Jij moet niet denken dat jij hier de muziek bepaalt!” schreeuwt Baudet naar Eerdmans. “Wij draaien bij onze partij klassieke muziek! Dit is ondermijning van de club!”'

Ongeveer het enige moment dat ik ooit sympathie en begrip had voor Baudet.
Zou Eerdmans zijn zetel houden of heeft hij alweer nieuwe plannen?
Wienerschnitzelsvrijdag 23 mei 2025 @ 10:09
Tim de Wit volgt Sophie Hilbrand op, talkshow Bar Laat krijgt nieuwe naam

quote:
Pauw & De Wit
leuke nieuwe naam.
svannvrijdag 23 mei 2025 @ 14:20
quote:
Pauw & de Wit, klinkt goed.
Hopelijk krijgt de redactie ook een update, de presentatoren maken het programma niet alleen.

Na zijn RTL journaals begon Pauw met Pauw & Witteman, waarbij hij het groentje was.
Dit is een mooie afsluiting van zijn carrière (voor de schermen).
Tim de Wit was het laatste jaar overal te zien als serieuze journalist, niet alleen als inval-presentator.
Wienerschnitzelsvrijdag 23 mei 2025 @ 14:23
quote:
14s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 14:20 schreef svann het volgende:

[..]
Pauw & de Wit, klinkt goed.
Hopelijk krijgt de redactie ook een update, de presentatoren maken het programma niet alleen.

Na zijn RTL journaals begon Pauw met Pauw & Witteman, waarbij hij het groentje was.
Dit is een mooie afsluiting van zijn carrière (voor de schermen).
Tim de Wit was het laatste jaar overal te zien als serieuze journalist, niet alleen als inval-presentator.
Ik dacht laatst iets de hebben gelezen dat de eindredacteur van de RTL talkshows de nieuwe eindredacteur van 'bar laat' gaat worden.
Eightyonezaterdag 24 mei 2025 @ 06:58
En een voormalig leider van Rtl Boulevard gaat de late talkshows bij RTL leiden.

Over Boulevard gesproken: "Pauw en de witte man", zeiden ze gisteren. :P
Eightyonedinsdag 3 juni 2025 @ 10:22
Zou Pauw zich nu verbijten?
xzazdinsdag 29 juli 2025 @ 17:20
Amsterdamse problemen :')