Van dat wijf?quote:
Omdat het aandacht vraagt.quote:Op maandag 5 mei 2025 08:17 schreef ToT het volgende:
Die onderste is een bekend model.
Ze eeft een pigmentziekte die Michael Jackson ook beweerde te hebben.
Hij werd in de loop der tijd steeds lichter van kleur en zei dat hij dat echt niet met medische behandelingen deed, net als dat hij nooit aan zijn neus geopereerd zou zijn.
Maar die aandoening zorgt er nooit voor dat je mooi en netjes egaal lichter van kleur wordt; je ziet er uit als deze dame en buiten "kijk ons eens deugen", snap ik ook niet waarom ze als model is aangenomen.
Ja net als die dikke modellen, en die met Down-syndroom enzquote:
Begon het niet met Kate Moss? Nooit begrepen wat daar nou de aantrekkingskracht van was.quote:Op maandag 5 mei 2025 08:20 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja net als die dikke modellen, en die met Down-syndroom enz
Het is allemaal begonnen met die ene reclame van Dove.
Die eerste waarschijnlijk wel, en anders flink gephotoshopt.quote:
Vrij doorsnee uiterlijk idd. Als ik uit het raam kijk komen er ook zulke meisjes voorbij lopen. Alleen gebeurt er bij Kate Moss iets als je er een foto van maakt, en is dat bij veel andere doorsnee uitziende vrouwen niet zo.quote:Op maandag 5 mei 2025 09:04 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Begon het niet met Kate Moss? Nooit begrepen wat daar nou de aantrekkingskracht van was.
Ze zochten daar gericht naar buurmeisjes-types waar jonge meiden zich aan konden spiegelen.quote:Op maandag 5 mei 2025 11:52 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Geen wonder dat men de miss Universe verkiezingen niet meer mist want dat ging dezelfde kant op. De gemiddelde medewerkster van de Hema ziet er knapper uit.
Vooral dit is zo'n domme trend. Iedereen heeft ineens modellen met huidziektes, een misvormd gezicht etc. In werkelijkheid heeft vrijwel niemand die huidziekte, maar bijna elk merk heeft wel een model die het heeft.quote:Op zondag 4 mei 2025 22:39 schreef Hogwarts het volgende:
[ afbeelding ]
Moeeee, ja sorry, ik vind het sneu maar wtf
Ik vind het vooral triest omdat het puur trends zijn. Die mensen en hun huidziektes, noch inclusie en diversiteit interesseert deze bedrijven geen ene flikker. Het is gewoon weer een leuke gimmick om mee te lopen pochen.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Vooral dit is zo'n domme trend. Iedereen heeft ineens modellen met huidziektes, een misvormd gezicht etc. In werkelijkheid heeft vrijwel niemand die huidziekte, maar bijna elk merk heeft wel een model die het heeft.
Ze is scheel, heeft een gebit als Gollum en een lichaam als een strijkplank.quote:Op maandag 5 mei 2025 09:42 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Die eerste waarschijnlijk wel, en anders flink gephotoshopt.
[..]
Vrij doorsnee uiterlijk idd. Als ik uit het raam kijk komen er ook zulke meisjes voorbij lopen. Alleen gebeurt er bij Kate Moss iets als je er een foto van maakt, en is dat bij veel andere doorsnee uitziende vrouwen niet zo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |