Ik las voor een moment "Strip de 9 jarige! en zorg dat het eruit ziet als kunst zodat we kunnen schuilen achter de kunst wereld zodat er geen argwaan komt!" ?quote:
Yup vooral Europees, maar ik laat me ook graag verrassenquote:Op zondag 4 mei 2025 17:40 schreef Kaneelstokje het volgende:
Veel stripwinkels sluiten helaas de deuren, de jeugd leest het steeds minder.
Zoek je vooral de Europese strips?
quote:Op zondag 4 mei 2025 17:42 schreef marretak het volgende:
[..]
Ik las voor een moment "Strip de 9 jarige! en zorg dat het eruit ziet als kunst zodat we kunnen schuilen achter de kunst wereld zodat er geen argwaan komt!" ?
Specsavers!quote:Op zondag 4 mei 2025 17:42 schreef marretak het volgende:
[..]
Ik las voor een moment "Strip de 9 jarige! en zorg dat het eruit ziet als kunst zodat we kunnen schuilen achter de kunst wereld zodat er geen argwaan komt!" ?
Storm en dan vooral de eerste 6 albums echt fantastischquote:Op zondag 4 mei 2025 17:45 schreef AQuila360 het volgende:
Ben toevallig weer Storm aan het lezen, blijft toch wel het beste dat er is.
De stripboekenwinkel Yendor heeft een wekelijkse nieuwsbrief over wat er in het Nederlandse verschijnt.quote:Op zondag 4 mei 2025 16:43 schreef slaveloos het volgende:
Fokkers,
Ik las in mijn jeugd altijd strips, en ben dat eigenlijk blijven doen tot mijn studententijd en iets daarna. Sinds kort ben ik weer begonnen met het lezen van strips uit die tijd zoals
De generaal
Storm
De 7 levens van de sperwer
Kinderen van de wind
Hugo Pratt
Etc..
Vraagje wat zijn de top strips van dit moment? Waar kan ik me een beetje op de hoogte stellen? Zijn er goede tijdschriften nu ofzo?
Hoor graag tips!
True, maar het is nog maar een schim van wat het in de jaren 60-70-80 was.quote:Op maandag 5 mei 2025 19:25 schreef Farenji het volgende:
Op gebied van graphic novels (wmb zijn dat ook gewoon strips) gebeurt ook in Nederland genoeg. Check bijv iemand als Aimee de Jongh, die met "Dagen van zand" en "Heer van de vliegen" echt meesterwerken heeft neergezet. Of iemand als Barbara Stok, dat gaat weer wat meer de strip-kant op, maar dan wel autobiografisch. Ook erg goed.
Régis Hautière et Arnaud Poitevin - Le marin, l'actrice & la croisière jaunequote:Op maandag 5 mei 2025 21:32 schreef slaveloos het volgende:
Dank Fokkers!
Ik ga inderdaad weer eens even rondstruinen en ik hoor vaker dat er schitterende Franse strips zijn die helaas niet vertaald worden.
Yes! Heb je ook Trigie gelezen? En is dat wat? Lijkt er wel op.quote:Op zondag 4 mei 2025 22:53 schreef slaveloos het volgende:
[..]
Storm en dan vooral de eerste 6 albums echt fantastisch
Don Laurence de tekenaar, stopte er later mee om Storm te gaan doen.quote:Op donderdag 8 mei 2025 17:31 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Yes! Heb je ook Trigie gelezen? En is dat wat? Lijkt er wel op.
Ga ze dan ook wel even checken.quote:Op donderdag 8 mei 2025 18:46 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Don Laurence de tekenaar, stopte er later mee om Storm te gaan doen.
Ik vind de scenario's bij storm beter dan bij trigie. Dank aan Martin Lodewijk btw.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |