FOK!forum / Klaagbaak / Camera's met gezichtsherkenning
Viesdikzondag 4 mei 2025 @ 15:18
Ze creëren zelf de problemen om toe te werken naar de oplossingen waar ze al decennialang mee bezig zijn. Een dystopische surrealistische gecontroleerde samenleving waarin elke scheet van ons leven wordt vastgelegd. En de domme schapen onder ons blèren dat ze toch niks te verbergen hebben.

twitter
Näsenbarzondag 4 mei 2025 @ 15:56
En daarom draag ik dus altijd een keffiyeh over mijn gezicht.
Vvdjemoederzondag 4 mei 2025 @ 17:15
Alles wordt al bijgehouden. Ze hebben van iedereen een dik rapport
Hyaenidaezondag 4 mei 2025 @ 18:04
quote:
1s.gif Op zondag 4 mei 2025 15:18 schreef Viesdik het volgende:
En de domme schapen onder ons blèren dat ze toch niks te verbergen hebben.

Wat heb jij te verbergen dan? Nou ja laat maar dat ga je niet zeggen natuurlijk, we weten al genoeg.
Hogwartszondag 4 mei 2025 @ 18:06
Ik vind het vooral eng dat (extreem) rechts dit soort dingen willen invoeren onder het lekkermakertje dat dit bepaalde soort criminelen gaat aanpakken.
Vvdjemoederzondag 4 mei 2025 @ 18:07
Viesdik is machtswellusteling en zal hitler praktijken uitvoeren wanneer deze aan de macht komt. Dat verbergt die
Het_Bokjezondag 4 mei 2025 @ 18:16
Tijd om een paar oogjes op m'n lul te plakken denk ik.

googly-ey.jpg
Cockwhalezondag 4 mei 2025 @ 19:09
Blacka man is in het donker ja niet eens te herkennen met die camera's met jaren 80' kwaliteit. En die hyena's hebben dan allemaal gezichtsbedekking. Goed idee rechts!