abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217452314
quote:
House for Sale is een POWNED programma waarin mensen die hun huis te koop hebben gezet worden geportretteerd. De bewoners die we volgen openen hun hart èn hun huis om hun verhaal te vertellen. Nu kunnen we binnenkijken bij de meest bijzondere stulpjes van Nederland. Zo zien we miljoenenvilla's die onze stoutste dromen overstijgen en de meest excentrieke huizen in het programma voorbijkomen. Als een huis te koop staat vragen we ons altijd af; Waarom staat het huis eigenlijk in de verkoop? Hoe ziet het er van binnen uit? En wat heeft er zich allemaal afgespeeld? In House for Sale kunnen we eindelijk eens binnengluren in het kleurrijke palet aan huizen dat Nederland rijk is. En tegelijkertijd de ontroerende, bijzondere en onthutsende verhalen van de verkopers horen.
Iedere woensdag, nu is serie 2 bezig. Die serie pas vandaag ontdekt. Wat ik er van heb begrepen dat ze net als hier in het topic "Opvallende huizen op Funda" ook zijn gaan zoeken naar huizen die te koop staan en een opvallende inrichting hebben. Heerlijk tv-vermaak met soms zelfs best ontroerende verhalen.
pi_217579520
Snap er geen bal van dat niemand dit tv-programma heeft gezien of een mening over heeft. Gisteren een uitzending over Marianne Strijbosch met haar penthouse te koop in Eindhoven. Mooi geplamuurd en verbouwd mensje van dik in de 70 die nog steeds zich 39 jaar voelt. Ze verkoopt het appartement omdat haar lieffie liever in Belgie woont. Haar lieffie was even in beeld en dan weet je het wel, echt een golddigger.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')