ja die worden nog kampioen zoquote:
gewoon oorwarmers op doen, dan hoor je minderquote:Op dinsdag 22 april 2025 17:20 schreef Crack_ het volgende:
Ik hooop eeeeeeecht dat mijn collega's wat werkzaamheden van mij gaan overnemen. En ik heb stress van alle WE MOETEN BEZUINIGEN!!!!! schreeuwers op werk, terwijl echt geen idee of dat betrekking gaat hebben op mijn werk. Sowieso op kwaliteit van het onderwijs (denk ik) en dat is ruk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Baby darling doll face honey
Mijn tactiek is het liedje zo vrolijk te zingen, zo hard als ik kanquote:Op dinsdag 22 april 2025 17:26 schreef Nizno het volgende:
[..]
gewoon oorwarmers op doen, dan hoor je minder
quote:Op dinsdag 22 april 2025 17:30 schreef Crack_ het volgende:
Ik heb een nieuwe crush en het is tash sultanaIntrigerende tat op haar hand.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
Files?quote:Op dinsdag 22 april 2025 17:37 schreef IJsdraakje het volgende:
God, wat heb ik toch een hekel aan door Zuid-Holland rijden.
Ze zijn wel erg snel gezakt.quote:
quote:
Ik heb al kiep opquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
quote:Op dinsdag 22 april 2025 17:44 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik eet zo kieeeep
Wel kiep uit de vriezer..![]()
vriezervoer is niets mis mee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
Ik kwam er net achter dat er geen metro rijdt op een stuk van de route, en via de trein moet omrijden. Dus ik moet binnen nu en een kwartier een bord andijviestamppot naar binnen schuiven.quote:
hoezo?quote:Op dinsdag 22 april 2025 17:37 schreef IJsdraakje het volgende:
God, wat heb ik toch een hekel aan door Zuid-Holland rijden.
ahja, buiten spits is het priem. Of vind je het dan ook vervelend?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |