Hij heeft wel meer ‘goede’ momentjes dan een modaal spitsje als Carranza. Maar ook hele wedstrijden waar het alle schaamte voorbij is, en niet altijd tegen een muur, dat ik ook het idee heb dat ie niet zou scoren als ie niet gedekt zou worden.quote:Op zondag 16 maart 2025 20:13 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij is gewoon een prima afmaker. Maar wel een spits die bediend moet worden. Dat zat deze wedstrijd wel goed, maar als je tegen een muur voetbalt is dat een stuk lastiger.
Wat dacht je van City dan?quote:Op zondag 16 maart 2025 21:09 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Heeft nog geluk dat Arsenal een zwak seizoen draait.
Begin dit seizoen voorspelde onze vriend Pieter Zwart stiekem al een probleem voor Manchester City. Hij had er toch wel akelig gelijk in dat het frame spelers aldaar over hun piekleeftijd begint te raken.quote:Op zondag 16 maart 2025 21:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Wat dacht je van City dan?
Zou doorgesnoven psychopaat Pep de Europa League of Conference League serieus gaan nemen, denk je?quote:Op zondag 16 maart 2025 21:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Wat dacht je van City dan?
Ik vrees dat het alsnog gewoon de Champions League wordt.quote:Op zondag 16 maart 2025 21:11 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zou doorgesnoven psychopaat Pep de Europa League of Conference League serieus gaan nemen, denk je?
Dit is toch ook een beetje makkelijk? Hoe moet dit dan recht getrokken worden?quote:Op maandag 17 maart 2025 10:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
KagameGod sloopt de Belgjes.
Wij van Kagame, adviseren Kagamequote:Op maandag 17 maart 2025 10:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
KagameGod sloopt de Belgjes.
Ik ben niet te koop.quote:Op maandag 17 maart 2025 10:33 schreef Pistolero het volgende:
Ben je inmiddels al in dienst als minister van propaganda, of doe je dit allemaal vrijwillig @:Rellende_Rotscholier ?
Ik vind het wel geestig hoe ziedend hij is op de Belgjes. The gloves are off, zogezegd. Verder is het uiteraard propaganda, het is een toespraak van de president voor het volk, maar niet zonder een stevige kern van waarheid. Het is nu eenmaal zo dat je met koloniale grenzen te maken hebt en dat er ook in Congo Tutsi's te vinden zijn, een bevolkingsgroep die zeker niet zonder risico daar kan wonen, omdat Rwandese Hutu's die na de genocide naar Oost-Congo zijn gevlucht daar nog steeds actieve rebellengroepen vormen, zoals de FLDR. Die FLDR wordt dan weer gesteund door de Congolese overheid, Congo steunt dus een rebellengroep die Rwanda meermaals heeft aangevallen en nog steeds in staat is dat opnieuw te doen, terwijl ze ook in Congo zelf actief zijn. Dat kun je Poetin-retoriek noemen, maar dan moet je wel eerst wat feiten onder het tapijt vegen. Doen de Belgen toevallig ook, die echt vol-le-dig op de hand van DRC zijn, zonder enige vorm van nuance. Ook echt het enige land dat er alles aan probeert te doen om Rwanda gesanctioneerd te krijgen, een mens vraagt zich af hoe zoveel schaamteloosheid kan bestaan.quote:Op maandag 17 maart 2025 10:58 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Wij van Kagame, adviseren Kagame
Ik ben helemaal voor Rwanda, maar dit is hetzelfde als propaganda uit de regio hier posten. Wel flink stukje Putin-retoriek overigens, hij wil alleen maar alle Rwandezen bevrijden in autonome buurlanden omdat ze altijd als Rwandees waren!
quote:
Wordt wel interessant inderdaad. Ook wat de UCI dan weer gaat doen.quote:Op maandag 17 maart 2025 13:54 schreef Szura het volgende:
Hebben de Belgische renners nu een probleem?
Hij heeft in ieder geval geen banger hart meer.quote:Op maandag 17 maart 2025 14:09 schreef franklop het volgende:
Ach Rob de Nijs
Rob de Nijs op 82-jarige leeftijd overleden - https://nos.nl/l/2560057
En hij valt niet meer onder alles wat ademtquote:Op maandag 17 maart 2025 14:19 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij heeft in ieder geval geen banger hart meer.
September is nog ver weg. Er zouden binnenkort vredesbesprekingen moeten plaatsvinden tussen M23 en Congo, beide partijen zijn inmiddels bereid met elkaar te praten. Nu verwacht ik niet direct dat ze tot een akkoord gaan komen, maar het kan soms snel gaan.quote:Op maandag 17 maart 2025 13:54 schreef Szura het volgende:
Hebben de Belgische renners nu een probleem?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |