abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 24 maart 2025 @ 19:55:46 #51
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_217168865
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 17:38 schreef Remco het volgende:
Ach Hein, hij was hier altijd een beetje een meme, maar sympathiek vond ik hem altijd wel. En in vorm kon hij altijd een verschrikkelijk hard vol rondje schaatsen op de 1000 meter.
Eens :Y
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  maandag 24 maart 2025 @ 21:05:43 #52
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217169772
Definitief einde tijdperk Hein ;(
pi_217170801
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 21:05 schreef hhh38 het volgende:
Definitief einde tijdperk Hein ;(
Erg jammer
  maandag 24 maart 2025 @ 22:46:06 #54
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217170806
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 22:44 schreef Dale__Cooper het volgende:

[..]
Erg jammer
Zorgde zowel in goede als slechte tijden voor vermaak. Maar die was nooit meer in de buurt van plaatsing gekomen volgend jaar.
pi_217195417
quote:
Jutta Leerdam en Jake Paul doen ontboezemingen over hun seksleven: ’We gaan kinderen maken na Winterspelen 2026’

Pakweg drie jaar geleden had een realityshow over de Amerikaanse etterbak-broertjes Jake en Logan Paul een chauvinist van Hollandse bodem nauwelijks bevredigd. Maar het tij is inmiddels gekeerd dankzij ’onze’ Jutta Leerdam, de kersverse verloofde van Jake Paul. In de serie American Paul is naast een gekortwiekte berg interviews en ruziescènes een grote rol weggelegd voor de zogenoemde ’world champion speed skater girlfriend’. En op de reality-praatstoel leren we opeens aardig veel over Jake en Jutta.

De ’testosteron-versie’ van de Kardashians. Dat is hoe Jake Paul de realityserie van hem en zijn broer Logan bij de makers pitchte. En aan dat testosterongehalte is geen woord gelogen. Waar veel realityshows vergelijkbaar zijn met een pan Hollands stoofvlees die een paar uur moet pruttelen voordat het bevalt, kan je American Paul beter omschrijven als bak rijst uit een snelkookpan.

Met ontiegelijk wild camerawerk en intense archief-video’s van Amerika’s bekendste broers (volgens Jake, op de veroordeelde Menendez-broertjes na) gaat de langverwachte soap van start. Maar wie zich eraan waagt kan maar beter eerst een kop kalmerende thee inschenken. De eerste aflevering trapt af met een breeduit kauwgom-kauwende Jutta Leerdam die met kusjes en aaitjes van vriendlief Jake Paul in diens privéjet naar een worstelgevecht van broer Logan wordt vervoerd. Er volgt geschreeuw, een wild gevecht, dierentuin-achtige socialemediafilmpjes en gebekvecht met professioneel worstelaar Randy Orton. En dat terwijl we nog amper negen minuten onderweg zijn.

De chaos past ze als een Gucci-jas. Jake Joseph Paul (28) en Logan Alexander Paul (29), zoals ze officieel heten, zijn samen opgegroeid in de Amerikaanse staat Ohio. Toen ze slechts 10 en 11 jaar oud waren begonnen ze al met het maken van filmpjes. Vanaf 2013 maakten ze naam op Vine, een platform waar je korte filmpjes van een paar seconden kon plaatsen maar dat inmiddels niet meer bestaat. Ze verzamelden een miljoenenpubiek. Toen ze hun content later naar YouTube verhuisden, bleef het aantal volgers stijgen.

Hun video’s kleurden niet bepaald binnen de lijntjes. En dat is nog zacht uitgedrukt. ’Controverse’ werd hun tweede naam. Logan reanimeerde vissen, taserde ratten en bezocht in 2017 het beruchte Aokigahara-bos in Japan, dat bekend staat als zelfmoordlocatie. Pontificaal bracht hij een zelfmoordslachtoffer in beeld die zichzelf had opgehangen aan een boom. Van de politiek tot Hollywood: iedereen haalde Logan door het slijk. Overigens is ook Jake niet van onbesproken gedrag. In 2020 vielen bijvoorbeeld agenten van de FBI zijn huis binnen, die vervolgens allerlei wapens aantroffen.

Gevecht tegen Mike Tyson
In flitsend tempo toont American Paul hoe de YouTube-kwajongens zich inmiddels hebben gestort op het boksen en worstelen. Vooral het temperamentvolle enfant terrible Jake gaat elke keer een trapje omhoog op de statusladder. Neem zijn gevecht tegen Mike Tyson in november 2024 (Jake bedacht dat plan naar eigen zeggen na een drugstrip in Costa Rica).

Tussen de regels door wordt duidelijk hoe Jake moeite had met alle meningen en visies voorafgaand aan de extravagante show. Zo scheldt Jake zijn broer de huid vol als hij ’hem ondermijnt’ in een podcast. De haat-liefde-verhouding is bijna tastbaar. Door middel van de goed gevoerde interviews van de makers wordt duidelijk dat beiden met obsessieve precisie bezig zijn met aandacht, kliks, bereik en geld.

Toch hebben deze grofgebekte figuren ook een andere kant. En precies daar weet het warrige Paul American te verrassen. Nooit eerder zagen we zoveel content van Jake Paul en Jutta Leerdam samen in privé-setting. Aanvankelijk dreigt het één grote kleffe bende te worden. Regelmatig vragen gebezigde leuzen om een teiltje. „Dit is mijn goede kant”, „Nee schatje, al je kanten zijn goed, kus!”, en: „De cellen in mijn lijf zijn verbonden met die van hem.” Maar als je dat even uitzit, krijg je ook een portie van Jutta’s platte humor en scherpe woorden voorgeschoteld.

„Jij hebt mij inwendig onderzocht”, grapt ze over hun seksleven. Woorden waar Jake blijkbaar nog van schrikt. „Nederlanders zijn zó direct. Amerikanen zijn veel nepper.” Bovendien zien we Jutta aan tafel – als ze een ’spontaan’ familieberaad hebben over de realityshow – ook keihard uithalen naar Logan. „Ik praat niet super goed Engels. Dus ik vind het eng om te zeggen. Maar in mijn ogen steunt Jake jou veel meer dan jij hem steunt.”

Jake Paul: ’Baby’s baren na Winterspelen 2026’
Op veel plekken wordt weleens gespeculeerd dat Jutta na de Olympische Winterspelen in 2026 stopt met schaatsen en verhuist naar de VS. Blijkbaar is dat tussen Jake en Jutta zelf ook geen onbesproken onderwerp. „Het plan is als volgt: in 2026 wint Jutta goud. Ik word wereldkampioen boksen. Dan stopt Jutta met schaatsen en gaan we baby’s baren”, aldus Jake.

Het relatief nette imago van de topschaatsster kwam even op de tocht te staan toen ze in 2023 haar relatie met Jake Paul bekendmaakte. Velen keken met gefronste wenkbrauwen naar de ruige knaap, die op dat moment voornamelijk bekend stond als Trump-aanhanger en om z’n YouTube-schandalen. Inmiddels kunnen we met een gerust hart concluderen dat zorgen onnodig zijn en Jutta floreert in het glamourleven. Jake Paul draagt haar op handen. En terecht natuurlijk.

American Paul is vanaf donderdag 27 maart wekelijks te zien bij HBO Max
pi_217195452
"Gaan WE babys baren"
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  donderdag 27 maart 2025 @ 12:35:40 #57
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217195507
Je zal maar familie zijn en ongevraagd die debiele broers erbij krijgen. Van mij mag ze volgend jaar stoppen.

Al heb ik ook nog steeds het idee dat dit met heel veel drama ineens voorbij gaat zijn.
pi_217195515
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 12:35 schreef hhh38 het volgende:
Je zal maar familie zijn en ongevraagd die debiele broers erbij krijgen. Van mij mag ze volgend jaar stoppen.

Al heb ik ook nog steeds het idee dat dit met heel veel drama ineens voorbij gaat zijn.
Volgens mij is haar familie er juist wel blij mee. Met alle aandacht erbij etc.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 27 maart 2025 @ 12:52:09 #59
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_217195626
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 12:17 schreef wimderon het volgende:

[..]

"De zogenoemde 'world champion speed skater girlfriend'"

Wat haat ik het toch als shownieuwsschrijvers denken ook maar íets over sport te kunnen schrijven. Een handvol woorden en het klinkt al tenenkrommend.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  donderdag 27 maart 2025 @ 12:53:54 #60
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217195640
quote:
9s.gif Op donderdag 27 maart 2025 12:52 schreef heywoodu het volgende:

[..]
"De zogenoemde 'world champion speed skater girlfriend'"

Wat haat ik het toch als shownieuwsschrijvers denken ook maar íets over sport te kunnen schrijven. Een handvol woorden en het klinkt al tenenkrommend.
Het klinkt als een letterlijke quote.
  donderdag 27 maart 2025 @ 12:54:28 #61
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217195644
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 12:36 schreef franklop het volgende:

[..]
Volgens mij is haar familie er juist wel blij mee. Met alle aandacht erbij etc.
Ik bedoel bredere familie. Maar goed, dan word je er ook minder vaak mee geconfronteerd.
  donderdag 27 maart 2025 @ 12:59:28 #62
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_217195669
Ik ben nu al Juttamoe. En dan moeten we nog een jaar tot de spelen.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  donderdag 27 maart 2025 @ 15:00:22 #63
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_217196718
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 12:59 schreef Janneke141 het volgende:
Ik ben nu al Juttamoe. En dan moeten we nog een jaar tot de spelen.
Kop op! Misschien is het OKT al haar Waterloo!
pi_217196837
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:00 schreef AllesKaputt het volgende:

[..]
Kop op! Misschien is het OKT al haar Waterloo!
Dan wel voor een Schulting/Daleman en niet voor een de Jong/Grevelt/Fledderus/Verkerk mag ik hopen.
pi_217197066
Ik heb de laatste dagen een overdosis van die lui gehad door de trailer voor hun serie die voor mijn gevoel elk kwartier op Eurosport voorbij komt. Wat een stel Amerikaanse idioten bij elkaar
pi_217197322
quote:
„Het plan is als volgt: in 2026 wint Jutta goud. Ik word wereldkampioen boksen."
Dit onthouden we even voor volgend jaar. :s)

quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 12:59 schreef Janneke141 het volgende:
Ik ben nu al Juttamoe. En dan moeten we nog een jaar tot de spelen.
Een jaar is zo voorbij. :)
Maar mensen die voor elke scheet aandacht vragen ben ik sowieso ook snel moe ja. Gelukkig zijn er tig schaatsers (en sporters) die meer in de luwte leven. ^O^
The only way you can be original, is to be yourself.
pi_217239572
Ik zie dat de KNSB nu zegt dat het WK Allround en Sprint 'gewoon' in Thialf is volgend jaar.

OKT en WK Allround & Sprint komende winter in Thialf!
  maandag 31 maart 2025 @ 10:24:44 #68
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217239775
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 09:51 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik zie dat de KNSB nu zegt dat het WK Allround en Sprint 'gewoon' in Thialf is volgend jaar.

OKT en WK Allround & Sprint komende winter in Thialf!

Jammer.
  dinsdag 1 april 2025 @ 16:14:26 #69
194695 franklop
Fran knock
pi_217252699
quote:
Een jaar voor de Olympische Spelen van Milaan heeft Joy Beune al zekerheid tot en met de Spelen daarna, in 2030 in de Franse Alpen. Ze verlengde haar contract bij schaatsploeg IKO-X2O met vier jaar, tot en met 2030.

"Het is een gevalletje never change a winning team", zegt Beune, die in de afgelopen jaren onder coaches Martin en Erwin ten Hove uitgroeide tot een wereldtopper.

Beune zette afgelopen maand de kroon op een uitstekend seizoen met drie wereldtitels. Ze veroverde WK-goud in het Noorse Hamar op de 1.500 meter, de 3.000 meter en de ploegenachtervolging. Daarnaast is ze ook nog de regerend wereldkampioene allround.

"Mijn gevoel bij de ploeg is ontzettend goed, maar er blijkt ook uit hoeveel vertrouwen de ploeg in mij heeft", zegt Beune over haar langlopende contract. "Martin (Ten Hove, red.) zegt weleens dat ik voor hem en de ploeg meer ben dan alleen een atleet en dat voel ik andersom ook."
https://nos.nl/artikel/25(...)-met-spelen-van-2030
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_217264823
En we hebben een nieuw relletje. w/
https://www.ad.nl/schaats(...)ofcontract~a59615d2/
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_217266808
quote:
1s.gif Op woensdag 2 april 2025 16:31 schreef superniger het volgende:
En we hebben een nieuw relletje. w/
https://www.ad.nl/schaats(...)ofcontract~a59615d2/
Remy de Wit familie van Johan?
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 2 april 2025 @ 19:50:44 #72
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_217267180
quote:
1s.gif Op woensdag 2 april 2025 16:31 schreef superniger het volgende:
En we hebben een nieuw relletje. w/
https://www.ad.nl/schaats(...)ofcontract~a59615d2/
Huh, waarom is 18 niet oud genoeg om een contract te mogen tekenen, wat is daar de minimumleeftijd voor? :?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  woensdag 2 april 2025 @ 20:03:36 #73
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217267406
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 19:50 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Huh, waarom is 18 niet oud genoeg om een contract te mogen tekenen, wat is daar de minimumleeftijd voor? :?
Aangezien Hersman twee jaar geleden een profcontract tekende op 19-jarige leeftijd, neem ik aan 19.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  woensdag 2 april 2025 @ 20:07:47 #74
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217267472
quote:
1s.gif Op woensdag 2 april 2025 20:03 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Aangezien Hersman twee jaar geleden een profcontract tekende op 19-jarige leeftijd, neem ik aan 19.
Volgens mij gaat het om of je nog junior bent. Daleman is nog 1 seizoen junior dus die mag nog niet in een commercieel team rijden.
pi_217267871
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 19:50 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Huh, waarom is 18 niet oud genoeg om een contract te mogen tekenen, wat is daar de minimumleeftijd voor? :?
Bij de ISU ben je tot je 19e junior (eik datum 1 juli).
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
  zondag 6 april 2025 @ 11:22:21 #76
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_217302457
Antoinette de Jong heeft nu paid subscription op haar insta
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  zondag 6 april 2025 @ 11:25:54 #77
194695 franklop
Fran knock
pi_217302480
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:22 schreef Abrikozentaart het volgende:
Antoinette de Jong heeft nu paid subscription op haar insta
Zit niemand op te wachten
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Redactie Sport / Supervogel zondag 6 april 2025 @ 11:26:59 #78
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_217302485
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:22 schreef Abrikozentaart het volgende:
Antoinette de Jong heeft nu paid subscription op haar insta
Dirty Thirty!!
  zondag 6 april 2025 @ 11:38:23 #79
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_217302556
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 11:25 schreef franklop het volgende:

[..]
Zit niemand op te wachten
Volgens mij de 1e schaatser die dit heeft. Heb het wel eens voorbij zien komen bij voetballers
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  Redactie Frontpage / Sport zondag 6 april 2025 @ 11:43:16 #80
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_217302589
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:22 schreef Abrikozentaart het volgende:
Antoinette de Jong heeft nu paid subscription op haar insta
Heeft ze geld nodig?
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 6 april 2025 @ 11:45:01 #81
194695 franklop
Fran knock
pi_217302604
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:38 schreef Abrikozentaart het volgende:

[..]
Volgens mij de 1e schaatser die dit heeft. Heb het wel eens voorbij zien komen bij voetballers
Zelfs een Canadese curlingster heeft het
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zondag 6 april 2025 @ 11:45:02 #82
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_217302605
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:22 schreef Abrikozentaart het volgende:
Antoinette de Jong heeft nu paid subscription op haar insta
AntoiNetto
pi_217307544
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:22 schreef Abrikozentaart het volgende:
Antoinette de Jong heeft nu paid subscription op haar insta
OF levert meer op. :')
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
pi_217355693
Schulting richt zich op langebaanschaatsen bij Olympische Spelen in Milaan

Ik had nog wel een Ter Mors constructie gedacht, dat ze de relay zou meedoen.
  zondag 13 april 2025 @ 12:50:21 #87
194695 franklop
Fran knock
pi_217355769
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 12:35 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Schulting richt zich op langebaanschaatsen bij Olympische Spelen in Milaan

Ik had nog wel een Ter Mors constructie gedacht, dat ze de relay zou meedoen.
Bijzonder. Afgezien van herstel van blessure zou ze bij shorttrack echt de meeste kansen hebben.

Zal wel weer meespelen dat ze Otter terug wil en dat niet gaat gebeuren
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_217355808
quote:
1s.gif Op zondag 13 april 2025 12:50 schreef franklop het volgende:

[..]
Bijzonder. Afgezien van herstel van blessure zou ze bij shorttrack echt de meeste kansen hebben.

Zal wel weer meespelen dat ze Otter terug wil en dat niet gaat gebeuren
Ik denk ook dat er weinig meer over zijn van de groep van een paar jaar geleden waarmee ze zo hecht was. Dat zal toch minder zijn met de generatie Jens/Velzeboer en bij Essent lijkt ze het wel erg naar de zin te hebben.
  Moderator / Redactie Sport zondag 13 april 2025 @ 13:37:48 #89
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_217356295
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 maart 2025 10:43 schreef borisz het volgende:
Kortom. Het Olympische seizoen.

WB1: 14-16 november, Salt Lake City 🇺🇸
WB2: 21-23 november, Calgary 🇨🇦
WB3: 5-7 december, Heerenveen 🇳🇱
WB4: 12-14 december, Hamar 🇳🇴

In die vier WB's worden alle startbewijzen per land verdeeld. Alle startbewijzen met TP = 9 M/V naar Milaan. Zonder TP is dat 7 M/V. Nu lijkt Rintje de boel op de rit te hebben, maar het is goed om dat nogmaals in herinnering te brengen.
En niet alle startbewijzen, maar wel TP = 8 M/V.

OKT: 26-30 december, Heerenveen 🇳🇱

EK Afstanden: 9-11 januari, Zakopane 🇵🇱
WB5: 23-25 januari, Zakopane 🇵🇱

Olympische Spelen: 6-22 februari, Milaan 🇮🇹

WK Allround & Sprint: 5-8 maart, Nederland 🇳🇱
Zakopane
EK naar Tomasow
WB 5 naar Inzell

Viercontinententoernooi langebaan is geschrapt dit Olympische seizoen.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  zondag 13 april 2025 @ 13:45:32 #90
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217356375
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 13:37 schreef borisz het volgende:

[..]
Zakopane
EK naar Tomasow
WB 5 naar Inzell

Viercontinententoernooi langebaan is geschrapt dit Olympische seizoen.
Jammer van Zakopane.

Maar waarom is de 4CC geschrapt?
pi_217356540
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 13:37 schreef borisz het volgende:

[..]
Zakopane
EK naar Tomasow
WB 5 naar Inzell
;(
  Moderator / Redactie Sport zondag 13 april 2025 @ 16:00:23 #92
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_217357789
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 13:45 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Jammer van Zakopane.

Maar waarom is de 4CC geschrapt?
quote:
09. Cancellation of ISU Four Continents Short Track Speed Skating Championships 2026 and ISU Four Continents Skating Championships 2026 In view of the complexities and demands of the Olympic Season 2025/26 on ISU Members, Skaters and Event organizers, the Council took the decision to cancel the ISU Four Continents Short Track Speed Skating Championships 2026 and the ISU Four Continents Speed Skating Championships 2026
Oh en het volgende ISU-congres is op Tenerife :+
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  zondag 13 april 2025 @ 19:01:52 #93
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217360705
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 16:00 schreef borisz het volgende:

[..]
[..]
Oh en het volgende ISU-congres is op Tenerife :+
:')
  zondag 13 april 2025 @ 20:13:34 #94
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_217361487
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 16:00 schreef borisz het volgende:
Oh en het volgende ISU-congres is op Tenerife
Als voorbereiding op het WK in Qatar?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_217361849
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 12:56 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Ik denk ook dat er weinig meer over zijn van de groep van een paar jaar geleden waarmee ze zo hecht was. Dat zal toch minder zijn met de generatie Jens/Velzeboer en bij Essent lijkt ze het wel erg naar de zin te hebben.
Maar wel weinig kans op succes op de OS (als ze zich al plaatst), terwijl ze bij shorttrack zomaar de missende link kan zijn voor goud bij de relay en mixed relay.. al moet ze dan wel fysiek weer in orde zijn
  zondag 13 april 2025 @ 21:08:17 #96
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_217361934
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 16:00 schreef borisz het volgende:

[..]
[..]
Oh en het volgende ISU-congres is op Tenerife :+
lekker snoepreisje. Zal wel betaald worden uit de kas van het kunstrijden
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
pi_217365250
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 20:13 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Als voorbereiding op het WK in Qatar?
Als dat betekent dat ze een mooie ijsbaan daar neergooien dan ben ik voor.
pi_217365284
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 16:00 schreef borisz het volgende:

[..]
[..]
Oh en het volgende ISU-congres is op Tenerife :+
2014; Dublin
2016; Dubrovnik
2018; Sevilla
2022; Phuket
2024; Las Vegas

Buiten dat het WK curling wel eens in Vegas is gehouden is er sowieso weinig connectie met wintersport
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_217365406
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 13:37 schreef borisz het volgende:

[..]
Zakopane
EK naar Tomasow
WB 5 naar Inzell

Viercontinententoernooi langebaan is geschrapt dit Olympische seizoen.
Komt het ooit goed met die ijsbaan in Zakopane?
Citius, Altius, Fortius.
  maandag 14 april 2025 @ 10:03:08 #100
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217365548
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2025 09:42 schreef Aguero het volgende:

[..]
Komt het ooit goed met die ijsbaan in Zakopane?
Zou na het overdekken van de ijsbaan in Baselga al de 2e hooglandbaan in Europa zijn die er nooit kwam ;(
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')