quote:Op zondag 9 maart 2025 10:51 schreef SnodeSnuiter het volgende:
Is dit zo’n zelfde topic als die ruimte in dat winkelpand in Deventer?
Ja.quote:Op zondag 9 maart 2025 12:39 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Loetje is toch zo'n overrated restaurant? Of ligt het erg aan de locatie?
Wat ia vroeger? Want loetje is naar mijn mening echt al 10 jaar niet authentiek. Je kan daar overigens wel gewoon een prima stuk vlees eten.quote:Op zondag 9 maart 2025 13:06 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Ja.
Vroeger was het een authentiek restaurant waar je gewoon goede biefstuk kon eten. Niks bijzonders, maar wel gewoon goed gedaan. Inmiddels is het merk overgekocht door een grote horecagroep en is de kwaliteit belabberd.
Zie ook: https://www.parool.nl/ams(...)mcdonald-s~b9811371/
Het is inderdaad een kwaliteit vergelijkbaar met De Beren. Matige kwaliteit magnetron-voer, waar je stiekem nog best veel voor betaalt ook. En ze leunen bij Loetje dus nog op het imago van vroeger van goede biefstuk, geserveerd met een goede jus.quote:Op zondag 9 maart 2025 13:46 schreef 111210 het volgende:
[..]
Wat ia vroeger? Want loetje is naar mijn mening echt al 10 jaar niet authentiek. Je kan daar overigens wel gewoon een prima stuk vlees eten.
Maar dat heeft ook gewoon te maken met wat je verwacht.
Heb het stuk niet gelezen, maar herinner me een recensie over “de beren” dat restaurant werd helemaal de grond in geboord door Joël Broekaert die het allemaal maar te min vond.
Maar je gaat juist naar De Beren om een goedkope en simpele kipsate met friet te eten. Niet om daar een hoogstandje voor geschoteld te krijgen
Idem met Loetje
quote:Het slechte nieuws is de jus, of wat daarvoor moet doorgaan. Ik heb de Bali-variant besteld, waar wat sambal doorheen zit en die om onduidelijke redenen twee euro duurder is. Vroeger was deze jus favoriet bij een kater, nu is het een onsmakelijke plas vet met gekkig schuim. Net als ik twijfel of ik überhaupt een hap durf te nemen, ontdekt mijn tafelgenote belletjes die opborrelen in de drab. “It’s alive!” roept ze. En verdomd: hoe langer ons bord op tafel staat, hoe meer de jus tot leven lijkt te komen, tot we hem zien veranderen in een steeds dikker wordende, diarree-achtige brei. Ik ben niet snel bang, maar deze jus is doodeng. De smaak trouwens ook: het is zo intens zout dat onze smaakpapillen na twee happen compleet verdoofd zijn.
jammer van de ervaring maar kvind het een komische recensiequote:Op zondag 9 maart 2025 14:57 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Het is inderdaad een kwaliteit vergelijkbaar met De Beren. Matige kwaliteit magnetron-voer, waar je stiekem nog best veel voor betaalt ook. En ze leunen bij Loetje dus nog op het imago van vroeger van goede biefstuk, geserveerd met een goede jus.
Stukje uit die recensie
[..]
Dank je wel voor deze bevestigende reactie! Maar eens wat flesjes kopen om te proberen dus!quote:Op zondag 9 maart 2025 10:22 schreef oor80 het volgende:
Edit: Niet goed opgelet, linkje / foto stond al in de openingspost.
[ afbeelding ]
Smaakpalet kun je omschrijven als stevig, vanille, bosbessen, braam, chocolade misschien wast tabak-achtig.
Voor weinig geld een mooie wijn die je ook gerust een jaartje kan laten liggen. Mits het natuurlijk donker en droog bewaard.
Faustino 1 gaat voor 39 euro bij Loetje en die kun je kopen voor 19 euro bij Gall. Deze Primitivo kost 32 euro bij Loetje en is gemiddeld 9.95 bij de meeste webshops. Dus marge is inderdaad beter, maar ik weet eigenlijk wel zeker dat ze die Primitivo in verhouding nog een stuk goedkoper in kunnen kopen dan de Faustino. Desalniettemin ga ik zeker wat van die Primitivo kopen, want als zij hem op de kaart zetten en 'durven' te pushen tov de Faustino, dan verwacht ik dat hij zeker wel ok zal zijn.quote:
Het laatste zijn ze al min of meer, alleen eet je het ter plekke op. Die biefstukken worden voorgebakken, en dan in speciale warmhoudkasten op temperatuur gehouden, op deze manier hebben ze feitelijk geen koks nodig.quote:Op zondag 9 maart 2025 17:19 schreef Origami94 het volgende:
Loetje komt uit dezelfde koker als de holding waarvoor ik heb gewerkt bij een andere franchise. Wat een slecht bedrijf zit erachter.
Maar ze zaten ook in de problemen indertijd met corona. Dus niet zo gek dat de kwaliteit omlaag is gegaan en de prijzen omhoog. Zeker als je erbij neemt dat het geen materiaal was voor Thuisbezorgd/Uber.
We zijn nu wel uitgepraat over dat flesje wijn.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 08:39 schreef Gunner het volgende:
Volgens mij vraagt TS niet om wat iedereen van loetje vind.
Serieus??quote:Op dinsdag 11 maart 2025 04:42 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het laatste zijn ze al min of meer, alleen eet je het ter plekke op. Die biefstukken worden voorgebakken, en dan in speciale warmhoudkasten op temperatuur gehouden, op deze manier hebben ze feitelijk geen koks nodig.
Ik kan er even zo snel geen bron bij vinden, maar weet dit vrij zeker, een kennis van me is er bedrijfsleider geweest.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 11:16 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Serieus??![]()
De besparing die je hiermee verdient staat toch bijna niet in verhouding tot het kwaliteitsverlies? Je kan elke onderbetaalde puber die nu de vaatwasser inruimt in een uurtje leren hoe hij een goede biefstuk bakt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |