https://www.gld.nl/nieuws(...)vage-aan-in-woonwijkquote:
HOEVELAKEN - Een automobilist heeft vrijdagavond een ravage aangericht in een woonwijk in Hoevelaken. De bestuurder, die mogelijk onder invloed was, vloog uit de bocht, raakte een lantaarnpaal en knalde op twee geparkeerde auto's op een oprit aan de Grasmaat.
Volgens een 112-verslaggever hebben getuigen verklaard dat de bestuurder met hoge snelheid door de wijk reed, waar een maximum snelheid van 30 kilometer per uur geldt. Ook op camerabeelden van buurtbewoners zou dit te zien zijn.
Na een bocht ging het mis en raakte de auto een bossage, reed een lantaarnpaal uit de grond en kwam tot stilstand tegen de twee geparkeerde auto's. De twee inzittenden raakten hierbij niet gewond.
Aanhouding
De auto's raakten fors beschadigd, net als de tuin. Volgens de 112-verslaggever constateerde de gealarmeerde politie dat zowel de bestuurder als de bijrijder onder invloed waren. De bestuurder is aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.
Hey jongens, de obers hebben pauze!
In de polonaise hollandaise naar het politiebureau