Mocht het nodig worden dan ga ik gewoon loopgraven graven voor Achja en zijn kornuiten hoor.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
Met (een hoop van) jullie wint écht NIEMAND welke oorlog dan ook. Kleinste beetje tegenslag en men gaat met de pootjes omhoog liggen en geeft zich over
die tijd is al lang voorbij. Nu lees je dat als er Russische drones boven een Duitse luchtmachtbasis vliegen ze extra detectieapparatuur plaatsen. Want o wee je zou die dingen maar uit de lucht schieten!quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:52 schreef capricia het volgende:
[..]
We zouden de beste moeten hebben. We zijn overal ter wereld geweest en hebben onze invloed overal laten gelden.
Nou, ik haak af. Maar als hier de pleuris uitbreekt heeft vluchten geen zin. Dan rest mij niets anders dan in mijn omgeving huid en haar te verdedigen met alle middelen en kracht die ik nog bezit. Ik heb toch niet meer zoveel te verliezen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Er is nog wel wat ruimte bij het dienjaar...
Ja.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
die tijd is al lang voorbij. Nu lees je dat als er Russische drones boven een Duitse luchtmachtbasis vliegen ze extra detectieapparatuur plaatsen. Want o wee je zou die dingen maar uit de lucht schieten!
Da's heel mooi. Maar ik heb al een carrière.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Er is nog wel wat ruimte bij het dienjaar...
Nog geen week geleden werd gezegd dat lidmaatschap van de NATO de beste veiligheidsgarantie zal bieden voor Oekraïne.quote:bron: bron nu.nl 13feb2025 18u03
Oekraïne is nooit een NAVO-lidmaatschap beloofd als onderdeel van een vredesakkoord in de oorlog met Rusland. Dat benadrukte NAVO-baas Mark Rutte donderdag op een persconferentie in Brussel. Defensieministers van de NAVO-landen spraken daar vandaag over de militaire hulp aan Oekraïne.
Slijmbal.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Mocht het nodig worden dan ga ik gewoon loopgraven graven voor Achja en zijn kornuiten hoor.
Gewoon de IJssellinie in ere herstellen, geen loopgraaf nodig.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Mocht het nodig worden dan ga ik gewoon loopgraven graven voor Achja en zijn kornuiten hoor.
Niet op het niveau van de VS.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:48 schreef Cherni het volgende:
Nu is door de Brexit het VK geen EU lid voor er weer misverstanden zijn maar wel onze partner. Hebben zij niet de capaciteiten op dat gebied?
Nou ja, al die middelen die ik opnoemde zijn van de VS... De NATO heeft in Sigonella wel een paar RQ4's te leen maar dat was het wel zo'n beetje.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarschijnlijk geen. Wat niet zegt dat we helemaal niks hebben natuurlijk. Noch dat hetgeen wat we hebben incapabel is ofzo. We zijn (zeker binnen Europa) niet hulpeloos zonder de VS.
Verder is het nog de vraag wat er uiteindelijk overblijft van hetgeen de VS nu heeft.
Dus anderen mogen het vuile werk wel opknappen?quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
Da's heel mooi. Maar ik heb al een carrière.
Waar zeg ik zoiets?quote:EDIT En het valt me van je tegen dat je op de rug gaan liggen met de pootje omhoog en je overgeven wel een prima instelling vindt bij het minste beetje tegenslag.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:56 schreef Perrin het volgende:
Mocht het nodig worden dan ga ik gewoon loopgraven graven voor Achja en zijn kornuiten hoor.
Rutte is met vrijwel niks te vertrouwen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:04 schreef Vallon het volgende:
Wat een verdraaier......
[..]
Nog geen week geleden werd gezegd dat lidmaatschap van de NATO de beste veiligheidsgarantie zal bieden voor Oekraïne.
En om het maar op het woordneuken te houden, is er op dit moment geen(eens) sprake van vredesonderhandelingen anders dat USA en USSR dat zo voor Oekraïne willen innaaien.
Win-Win and who's fucked beyond all recognition.
De U2 wat een geweldig ontwerp. Wat een beauty.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:18 schreef AchJa het volgende:
[..]
Niet op het niveau van de VS.
En ik zeg nergens dat wij (het NATO deel binnen de EU) helemaal niks kunnen op dat gebied maar de VS hebben gewoon vele malen meer assets die ze in kunnen zetten, denk aan de satellieten (Space is tegenwoordig een apart KMD bij ze he), U2's, RQ4's, RC-135's etc. Ze hebben gewoon vele malen meer middelen.
De Dragon Lady...quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:21 schreef Cherni het volgende:
De U2 wat een geweldig ontwerp. Wat een beauty.
Vergeleken met die van Rusland zijn ze best okay.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:43 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nou stelt de Britse marine al een tijdje niet heel veel meer voor natuurlijk.
Dat sowieso.quote:Op donderdag 13 februari 2025 21:56 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Niet all in, maar we staan wel voor lul natuurlijk.
Als ze nou ook nog mensen hebben die de boel kunnen laten varen...quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:22 schreef Ulx het volgende:
Vergeleken met die van Rusland zijn ze best okay.
Wat voor mogelijkheden? Een Iraanse opwerkingsfabriek binnenlopen om daar een virus te plaatsen? Of iets anders? Het is jammer dat die geheime diensten nooit zo openbaar doen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:44 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat voor militaire inlichtingen entiteiten die qua capaciteiten en mogelijkheden vergelijkbaar zijn met de VS hebben we in europa dan?
Weet je waar ik om kan gniffelen? dat de regerende orde denkt of mogelijk voornemens kan zijn om troepen te sturen om te vechten. Dat zijn dikwijls kinderen van ouders die al plus minus 15 jaar extreemrechts en geborneerd worden genoemd.quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, dat is wegens doorgeslagen woke en het negeren van de belangen van de autochtone bevolkingen.
Welk vuile werk? Als ik al een dienjaar zou doen dan is het uiteraard een Specialistisch Dienjaar, al was het alleen maar om mijn leeftijd. En dat gaat op grond van expertise (al krijg je uiteraard een militaire basistraining). En ik kan je garanderen dat dat niet zou opleveren dat ik anyway near (al dan niet fictieve) battleground zou komen te zitten.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:18 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dus anderen mogen het vuile werk wel opknappen?
[..]
Waar zeg ik zoiets?
Wij hebben flesjes spa's waar het dopje niet vanaf kan. Is ook een soort technologie.quote:
Tja, hebben ze er nog steeds van die contracten uit de tijd van Francis Drake? Uitgezonden worden voor acht maanden, dan een weekje naar huis, dan weer een jaar pleite? Vast heel romantisch en shit, maar je werft er natuurlijk niemand meer mee.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:25 schreef AchJa het volgende:
[..]
Als ze nou ook nog mensen hebben die de boel kunnen laten varen...
Royal Navy Forced To Retire Frigates Due To Personnel Shortages: Report
Dat valt ook wel weer mee.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja.
Stel je voor dat je dominatie uit gaat stralen.
Duitsers al helemaal.
Wat een kneuzenkermis.
Maar hier ook. Een regering zo incompetent.
Kun je een beetje overweg met een graafmachine?quote:Op donderdag 13 februari 2025 22:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Mocht het nodig worden dan ga ik gewoon loopgraven graven voor Achja en zijn kornuiten hoor.
Mark gonna Mark.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:04 schreef Vallon het volgende:
Wat een verdraaier......
[..]
Nog geen week geleden werd gezegd dat lidmaatschap van de NATO de beste veiligheidsgarantie zal bieden voor Oekraïne.
En om het maar op het woordneuken te houden, is er op dit moment geen(eens) sprake van vredesonderhandelingen anders dat USA en USSR dat zo voor Oekraïne willen innaaien.
Win-Win and who's fucked beyond all recognition.
Dat heeft verder weinig met intel te maken...quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:26 schreef Ulx het volgende:
Wat voor mogelijkheden? Een Iraanse opwerkingsfabriek binnenlopen om daar een virus te plaatsen?
Voorspellend vermogen creeren door allerlei informatie te verzamelen en vervolgens te analyseren zodat er op basis van geverifieerde inlichtingen beslissingen genomen kunnen worden die jou helpen de vijand te verslaan.quote:Of iets anders? Het is jammer dat die geheime diensten nooit zo openbaar doen.
quote:Het Kremlin wil dat Oekraïne deelneemt aan vredesgesprekken met VS
Jippie 13-02-2025 18:34 print
Volgens het Kremlin moet Oekraïne betrokken worden bij gesprekken met de Amerikaanse president Donald Trump. "
Op de een of andere manier zal Oekraïne uiteraard deelnemen aan de onderhandelingen," zei Kremlin-woordvoerder Dmitry Peskov in een interview met de Russische staatstelevisie, verwijzend naar het telefoongesprek tussen Poetin en Trump.
Met betrekking tot een mogelijke ontmoeting tussen Poetin en Trump voegde Peskov eraan toe dat er "nog geen beslissingen" zijn genomen over de datum.
Hij bevestigde wel Saoedi-Arabië als mogelijke ontmoetingsplaats voor Poetin en Trump.
De woordvoerder van het Kremlin zei echter dat de staatshoofden hierover nog geen definitief besluit hadden genomen.
De Saoedische hoofdstad Riyad werd genoemd in het telefoongesprek tussen Poetin en Trump.
"Saoedi-Arabië is een land waarmee we op veel gebieden zeer constructief samenwerken
. In dat opzicht past Riyad vanuit het perspectief van beide landen goed bij elkaar."
De voorbereidingen voor een topontmoeting tussen de twee presidenten kunnen "maanden" gaan duren.
In de vredesonderhandelingen zou er "zowel een bilateraal Russisch-Amerikaans deel van de dialoog als een deel met betrekking tot de deelname van Oekraïne" zijn, zei Peskov.
Hij zei niet of dit rechtstreekse gesprekken tussen Rusland en Oekraïne zou betekenen, en voegde eraan toe dat Trump en Poetin de betrokkenheid van de Europese Unie bij deze onderhandelingen niet hadden besproken.
Het klinkt natuurlijk wel een beetje gek dat jij anderen beschuldigt van met de pootjes omhoog te gaan liggen maar dat je zelf eigenlijk niet van plan bent om je in te zetten voor je land...quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
Welk vuile werk? Als ik al een dienjaar zou doen dan is het uiteraard een Specialistisch Dienjaar, al was het alleen maar om mijn leeftijd. En dat gaat op grond van expertise (al krijg je uiteraard een militaire basistraining). En ik kan je garanderen dat dat niet zou opleveren dat ik anyway near (al dan niet fictieve) battleground zou komen te zitten.
Goede partner.quote:⚡️EU-Ukraine agri-trade reaches record $17 billion last year
Agricultural trade between Ukraine and the EU reached $17 billion in 2024, exceeding the previous record of $16.5 billion in 2022 by 3%, the Kyiv-based research Institute of Agrarian Economics (IAE) reported.
https://bsky.app/profile/kyivindependent.com/post/3li3imcxaos22
Wie weet is ze SAP specialist.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het klinkt natuurlijk wel een beetje gek dat jij anderen beschuldigt van met de pootjes omhoog te gaan liggen maar dat je zelf eigenlijk niet van plan bent om je in te zetten voor je land...
Maar goed, waar heb ik precies gezegd dat ik dat allemaal wel prima zou vinden? Dat "met de pootjes omhoog liggen"?
Ik vind jouw instelling ook knap matig hoor met je "expertise" en dat je zelf wel even gaat bepalen waar je terecht gaat komen... Zo werkt dat niet helemaal natuurlijk.
Dat klinkt helemaal niet gek hoorquote:Op donderdag 13 februari 2025 23:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het klinkt natuurlijk wel een beetje gek dat jij anderen beschuldigt van met de pootjes omhoog te gaan liggen maar dat je zelf eigenlijk niet van plan bent om je in te zetten voor je land...
Maar goed, waar heb ik precies gezegd dat ik dat allemaal wel prima zou vinden? Dat "met de pootjes omhoog liggen"?
Ik vind jouw instelling ook knap matig hoor met je "expertise" en dat je zelf wel even gaat bepalen waar je terecht gaat komen... Zo werkt dat niet helemaal natuurlijk.
Zo kennen we hem toch weerquote:Op donderdag 13 februari 2025 23:04 schreef Vallon het volgende:
Wat een verdraaier......
[..]
Nog geen week geleden werd gezegd dat lidmaatschap van de NATO de beste veiligheidsgarantie zal bieden voor Oekraïne.
En om het maar op het woordneuken te houden, is er op dit moment geen(eens) sprake van vredesonderhandelingen anders dat USA en USSR dat zo voor Oekraïne willen innaaien.
Win-Win and who's fucked beyond all recognition.
Wait ... the Americans are not our friends?quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:56 schreef xpompompomx het volgende:
Nu ze toch onze vrienden niet meer willen zijn kan ik hier wel om gniffelen:
USS Harry S. Truman Involved in Collision at Sea
[..]
Het schip waar de USS HT mee gebotst is:
[ afbeelding ]
uit Oekraïne ook.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:56 schreef Ulx het volgende:
[..]
Als ze uit Rusland komen zou dat wel het geval kunnen zijn.
We hebben ook veel te danken aan de Amerikanen. We moeten ff rustig worden, niet het kind met het badwater gelijk wegspoelen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 23:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Wait ... the Americans are not our friends?
Never have been.
Toch vergat je eerder op de avond juist deze Russen te melden in een van je bezorgde berichten.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:01 schreef phpmystyle het volgende:
Je weet dat je als militair het risico loopt dat je ingezet kan worden om te vechten voor je land. Maar in dit geval vecht je voor een de prestige van een elite...
Ja, vecht en je kunt sterven. Kruip weg voor tirannie en je zult leven, tenminste een tijdje.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat.
Maar ik vind het serieus disgusting hoe makkelijk men spreekt over het leven van een ander. Vaak jonge gasten die niet zo heel slim zijn (kan het even niet goed verwoorden) en onwetend zijn over de gevaren. Laatst bij vd Brink ook van die jonge jongens die sneuvelbereid zijn.
Je weet dat je als militair het risico loopt dat je ingezet kan worden om te vechten voor je land. Maar in dit geval vecht je voor een de prestige van een elite...
Oorlog is alleen gerechtvaardigd en moreel juist als er geen enkele mogelijkheid meer is. Alleen dan.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:05 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja, vecht en je kunt sterven. Kruip weg voor tirannie en je zult leven, tenminste een tijdje.
Knap hoor de ander beschuldigen van wat je zelf in dezelfde post doet.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat.
Maar ik vind het serieus disgusting hoe makkelijk men spreekt over het leven van een ander. Vaak jonge gasten die niet zo heel slim zijn (kan het even niet goed verwoorden) en onwetend zijn over de gevaren. Laatst bij vd Brink ook van die jonge jongens die sneuvelbereid zijn.
Je weet dat je als militair het risico loopt dat je ingezet kan worden om te vechten voor je land. Maar in dit geval vecht je voor een de prestige van een elite...
Je hebt het tegen Putin?quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Oorlog is alleen gerechtvaardigd en moreel juist als er geen enkele mogelijkheid meer is. Alleen dan.
Ten dele ook.quote:
Oh, je haat ons? Je staat voor de spiegel en wat je daar ziet doet je kokhalzen van walging? Zo'n smerige produkt van de oorloghitsers uit Nederland zie je dan? En wenste je dat iemand dat stuk vreten maar eens goed hard op zijn bek zou timmeren, opdat zijn landgenoten zouden leren wat hun houding veroorzaakt? Dat lijkt me wellicht wat overdreven.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:05 schreef phpmystyle het volgende:
Waarom kunnen wij niet zijn zoals Zwitserland.
In de delen van Oekraïne die Rusland snel kon bezetten in de openingsdagen van deze oorlog is massamoord na massamoord gepleegd en er is geen indicatie dat Rusland zich na een paar jaar oorlog beter wil gedragen. De gebruikte casus belli tegen Oekraïne is van toepassing op half Europa.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 00:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Oorlog is alleen gerechtvaardigd en moreel juist als er geen enkele mogelijkheid meer is. Alleen dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |