Vraag me altijd af wie al die stakkers zijn die geld uitgeven aan onlyfans. Dit topic geeft het antwoordquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:07 schreef FlippingCoin het volgende:
Je ziet wel goed wat voor verknipt publiek fok aantrekt getuige je jezelf hier keihard moet verdedigen als je geen hoer zou trouwen.
Om te wippen of om te trouwen?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
Een beetje man houdt van een slet!
Ja, tuurlijk, in elk tijdperk is het natuurlijk doodgewoon om je wijf of vent in allerlei expliciete poses online de wereld over te laten gaan. Niemand die daar verder naar omkijkt of wakker van ligt want niemands bezitquote:Op zaterdag 8 februari 2025 11:39 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Je vrouw deelt over de hele wereld? In welk tijdperk denk jij dat we tegenwoordig leven?
Je partner is niet jouw bezit. Wat maakt het nou uit wie haar naakt heeft gezien en wie niet? Als je een gelukkige relatie hebt met een vrouw, zou je niet bang hoeven zijn dat ze met een andere vent het nest induikt.
Stel dat jij een pornomodel geweest zou zijn. (Al kan ik mij zoiets met zo'n topic moeilijk voorstellen.) Denk je dat jouw huidige vriendin dan de hele tijd paranoia is, zo van "Kijk al die bitches eens naar mijn vriendje loeren! Ik vind het maar niks dat ze hem op PornHub kunnen vinden en dan weten ze hoelang zijn piemel is."
Volgt niet helemaal.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 18:03 schreef Chandler het volgende:
Ja hoor, the past is the past... en daarbij ben ik ook niet heilig...
Maar goed, kan mogelijkheden bieden voor de toekomst zou je dan wel denken en je weet 100% zeker dat ze niet vies is van een goed potje seks...
Doodsbang dat mijn vrienden er achter zouden komen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 17:34 schreef 215 het volgende:
De interesse in porno is hier groter dan de wens om een relatie met iemand uit die industrie te hebben.
Wat zouden de antwoorden zijn als je vraagt of iemand een relatie wil met een bekeuringen uitdelende BOA?
kan en kan.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 18:50 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Volgt niet helemaal.
1. Iemand kan online (voor geld) heel vrij zijn maar op fysiek vlak de passie van een ijsklontje hebben
2. Kan zijn dat ze juist een 180 graden omdraai maakt en nu het seksloze leven verkiest. Sterker nog. Dat kan de reden zijn om te stoppen met only fans. Die keuze werkt als beide oorzaak en gevolg.
Lekker toch?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 11:27 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Omdat het laat zien dat ze een ranzig persoon is
En hier begint slavenarbeid!quote:Op zondag 9 februari 2025 17:14 schreef Evangelion het volgende:
Porno model: Nee
OnlyFans: Ligt een beetje aan het materiaal en de context. Als het een bijbaantje was om domme mensen makkelijk geld afhandig te maken zonder echt te veel bloot te geven kan ik haar alleen maar gelijk geven.
Niks mis mee.quote:Op zondag 9 februari 2025 17:14 schreef Evangelion het volgende:
Porno model: Nee
OnlyFans: Ligt een beetje aan het materiaal en de context. Als het een bijbaantje was om domme mensen makkelijk geld afhandig te maken zonder echt te veel bloot te geven kan ik haar alleen maar gelijk geven.
In de pornowereld ben je zo vergeten hoor. Er komt zoveel nieuwe content uit dat de kans dat een kind diens moeder tegenkomt vrijwel 0 is.quote:Op zondag 9 februari 2025 19:01 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ligt er sterk aan.
Stel je doet dit, je neemt uiteindelijk samen kinderen.. dan heb je best grote kans dat ze erachter komen wat mama allemaal deed vroeger.
Ik denk niet dat ik eraan zou willen branden.
Vond ik als tiener ook, maar als je ouder wordt ga je vanzelf wat oudere dames van eigen leeftijd waarderen.quote:
Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:22 schreef 2NutZ het volgende:
Je bent wel een hele dikke cuck en simp als je iemand met zo'n verleden prima vindeen hoer verander je niet.
Dit realiseer ik mij zeer zeker.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
Vertel me dat je een kwetsbare mannelijkheid hebt zonder te zeggen dat je een heel kwetsbare mannelijkheid hebt.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:22 schreef 2NutZ het volgende:
Je bent wel een hele dikke cuck en simp als je iemand met zo'n verleden prima vindeen hoer verander je niet.
Heeft niks met kwetsbare mannelijkheid te maken maar met normen en waarden maar ook voorkeur. Ik wil geen hoer persoonlijk. Dat mensen zoals jij alles maar accepteren zegt meer over jezelf.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 16:32 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Vertel me dat je een kwetsbare mannelijkheid hebt zonder te zeggen dat je een heel kwetsbare mannelijkheid hebt.
Mij zou het echt weinig boeien. Als ze een hobby heeft aan seks net zoals ik en daar graag geld mee wil verdienen, dan heb ik daar echt geen bezwaar tegen en zou ik het alleen maar aanmoedigen.
Mijn vriendin is geen bezit en andere mannen zie ik niet als een bedreiging.
En daar heb jij last van?quote:Op woensdag 12 februari 2025 07:28 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Heeft niks met kwetsbare mannelijkheid te maken maar met normen en waarden maar ook voorkeur. Ik wil geen hoer persoonlijk. Dat mensen zoals jij alles maar accepteren zegt meer over jezelf.
Ieder zijn ding.
quote:
Niemand wil een partner die mishandeld.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:19 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Geen idee wat je bedoelt maar ik zou ook geen vrouw daten die mannen mishandelde of bepaalde geloofsovertuigingen heeft of fan is van nazi's of noem maar op... en daar horen hoeren ook bij.
Geef het goede voorbeeld als je een vrouw wilt die discipline heeft want genoeg mannen die roepen "mijn vrouw moet voldoen aan..." terwijl ze zelf het tegenovergestelde zijn.quote:Liever gewoon een vrouw die wel discipline heeft en het niet nodig vind om haar kont te verkopen of weg te geven aan elke pik die wil
Fijn voor die mannen.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:21 schreef HSG het volgende:
[..]
Niemand wil een partner die mishandeld.
[..]
Geef het goede voorbeeld als je een vrouw wilt die discipline heeft want genoeg mannen die roepen "mijn vrouw moet voldoen aan..." terwijl ze zelf het tegenovergestelde zijn.
You do you, maar het feit dat je andere mannen uitscheldt voor 'cuck' omdat ze er anders over denken geeft toch aan dat jij er last van hebt. Al is het maar omdat je je dan niet het grootste, stoerste aapje op de rots voelt.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:19 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Liever gewoon een vrouw die wel discipline heeft en het niet nodig vind om haar kont te verkopen of weg te geven aan elke pik die wil
Fijn voor je.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:26 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Fijn voor die mannen.
Ik niet. En mijn vriendin ook niet
Dat maak jij er van.quote:Maar insinueer je nu dat mannen de schuld van dat gedrag van hoeren zijn en dat die vrouwen zelf niet kunnen nadenken?
Jup, dat is mijn mening.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:29 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
You do you, maar het feit dat je andere mannen uitscheldt voor 'cuck' omdat ze er anders over denken geeft toch aan dat jij er last van hebt. Al is het maar omdat je je dan niet het grootste, stoerste aapje op de rots voelt.
Dat zegt meer over jou dan iets over de mannen die vrouwen wel waarderen en niet voor hoer uitmaken omdat ze durven te genieten van hun sexleven.quote:Op woensdag 12 februari 2025 10:33 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Jup, dat is mijn mening.
Als je zo weinig eigen waarde hebt om een hoer te daten ben je een cuck.. easy as...
Pornomodellen zijn letterlijk hoeren... hoeren is namelijk een ander woord voor prostitutie en prostitutie is seks voor geld. Dus gewoon logisch om voor hoeren uit te maken.quote:Op woensdag 12 februari 2025 11:01 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat zegt meer over jou dan iets over de mannen die vrouwen wel waarderen en niet voor hoer uitmaken omdat ze durven te genieten van hun sexleven.
Het gaat mij er om dat jij andere mannen gaat lopen judgen en uitschelden voor klaploper omdat ze in een Opel van 1990 rijden terwijl jij liever in een modelletje rijdt met weinig kilometers. Het maakt je geen betere of slechtere bestuurder.quote:Op woensdag 12 februari 2025 11:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Pornomodellen zijn letterlijk hoeren... hoeren is namelijk een ander woord voor prostitutie en prostitutie is seks voor geld. Dus gewoon logisch om voor hoeren uit te maken.
Dus dat zegt niks over mij maar over jou... jij hebt waarschijnlijk ook net zo lief een oude opel van 1990 ipv een uit 2020zoals ik al zei, ieder zijn ding.
Word to your mother!quote:Op zondag 9 februari 2025 17:10 schreef Geerd het volgende:
Ja boeiend gewoon keihard neuken..alle vrouwen zijn toch kut hoeren![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoeren van tegenwoordig zijn verwend.quote:Op woensdag 12 februari 2025 11:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Pornomodellen zijn letterlijk hoeren... hoeren is namelijk een ander woord voor prostitutie en prostitutie is seks voor geld. Dus gewoon logisch om voor hoeren uit te maken.
Dus dat zegt niks over mij maar over jou... jij hebt waarschijnlijk ook net zo lief een oude opel van 1990 ipv een uit 2020zoals ik al zei, ieder zijn ding.
Ja hoor, geen probleem.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 11:13 schreef Mishu het volgende:
Zou jij een relatie kunnen of willen hebben met iemand die op OnlyFans zat en/of porno model is (geweest)?
Waarom wel/niet?
Je deed het voorkomen alsof je sprak voor minstens de helft van de mannen (hier)...quote:Op woensdag 12 februari 2025 07:28 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Heeft niks met kwetsbare mannelijkheid te maken maar met normen en waarden maar ook voorkeur. Ik wil geen hoer persoonlijk.
Precies. Dus hou het bij jezelf?quote:Ieder zijn ding.
Btw, is óók een fetisj, voor sommigenquote:Op woensdag 12 februari 2025 10:33 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Jup, dat is mijn mening.
Als je zo weinig eigen waarde hebt om een hoer te daten ben je een cuck.. easy as...
Alleen geen interracial @De_Kraamquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:56 schreef Stepperoller het volgende:
Ik begrijp dat mensen in dit topic dan uit principe geen porno kijken. Nogal hypocriet anders.
Ja, ik vind dat je als man geen eigen waarde hebt als je en hoer date of trouwt.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:21 schreef Sally het volgende:
[..]
Je deed het voorkomen alsof je sprak voor minstens de helft van de mannen (hier)...
[..]
Precies. Dus hou het bij jezelf?
Ja, iemand opwindend vinden is precies hetzelfde als met iemand een relatie willen starten en een gezin stichten.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:25 schreef Isdatzo het volgende:
Blijf het opmerkelijk vinden hoe vrouwen in die tak van sport als vies, minderwaardig, en gek worden weggezet door dezelfde mensen die gretig aftrek (hihi) nemen van hetgeen ze produceren.
Wie zegt dat?quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:58 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ja, iemand opwindend vinden is precies hetzelfde als met iemand een relatie willen starten en een gezin stichten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |