Wel apart dat er dan verschillende percentages zijn uitbetaald. Als ik het goed begrijp hebben beide leningen een 1e hypotheekrecht op hetzelfde pand dat op een veiling verkocht zou zijn....quote:Op dinsdag 4 februari 2025 20:29 schreef InVestEerder het volgende:
[..]
You lucky bastard!![]()
Ik zat in Max/Wallasey 780442 en daar is de schade nog veel desastreuzer. Slechts 26% van de inleg terug!
Juistem. Overgang naar privé, al dan niet via hun BV. Gelukkig maar, bescherming van schuldeisers.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 21:34 schreef obligataire het volgende:
[..]
B.V.'s kunnen ook vennoten zijn in een V.O.F. Als deze ophoudt dan zal er toch echt meegetekend moeten worden door de privépersonen die DGA zijn.
Ook een stilstaande klok geeft 2 keer per dag de juiste tijd aan.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 20:58 schreef obligataire het volgende:
[..]
Je zult het misschien niet geloven, maar ik heb er 6 met volledige terugbetaling plus een habbekrats aan rente![]()
Staan 17 verliesprojecten tegenover.![]()
Op het totaal geïnvesteerde bedrag verlies ik tot op heden 34% (maar dat is nog veel erger geweest).
Ik denk dat dit nogal per investeerder kan verschillen. Ik heb (helaas) aan 12 projecten meegedaan - nog voor ik dit forum kende overigens (anders had ik iets minder behoefte aan, denk ik). Van de 12 projecten zijn:quote:Op dinsdag 4 februari 2025 20:44 schreef Soulfreak het volgende:
Als ik zo iedere keer al dit soort dingen over MAX lees vraag ik me af, zijn er ook nog leningen die wel alle aflossingen plus rente hebben terugbetaald?
Ik ben er nog steeds blij om dat ik het eerst even wilde aankijken voor ik een project daar mee zou nemen. Die hoge rentes die ze boden leken me al te mooi om waar te kunnen zijn.
Geldvoorelkaar krijgt nieuwe buren.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 19:33 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Linkje: https://www.collincrowdfu(...)751977cce8e7c21e5630
Funda onderpand: https://www.funda.nl/detail/43665269
mits na 1/1/2025 ingeschreven/nieuw accountquote:Op dinsdag 4 februari 2025 17:17 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
aliteitsprogramma voor nieuwe klanten flink is ve
Onderzoek had ik toen niet gedaan. Maar ik vond het ook te mooi om waar te zijn. Ik had toen wel een kleine berekening gemaakt van hoeveel meer rente het zou opleveren als ik een beperkt bedrag als test zou investeren tov de platformen waar ik toen bij investeerde.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 22:34 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
Ik ben blij dat ik indertijd wat argwanend stond tegenover MAX, in de zin van "if it sounds too good to be true, it probably is". Heb toen ook wat onderzoek gedaan naar de Britse CF markt (want ik vroeg me af waarom ze niet gewoon in ponden zouden lenen in de UK). Ik vond geen goede reden waarom Britse projectontwikkelaars via MAX in euro gingen lenen, dus ik heb uiteindelijk slechts 1 Nederlands project meegenomen, dat correct is afgewikkeld.
Mijn bedenkingen heb ik hier toen ook gedeeld: gaanmetdiebanaan in WGR / [Crowdfunding] #305 Wat is SIG aan het doen?
Ik heb aan 6 projecten bij MAX meegedaan. 4 in Engeland en 2 in Duitsland. Die in Engeland zijn allemaal afgelost, waarvan 1 voor 85% van het oorspronkelijke bedrag.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 20:44 schreef Soulfreak het volgende:
Als ik zo iedere keer al dit soort dingen over MAX lees vraag ik me af, zijn er ook nog leningen die wel alle aflossingen plus rente hebben terugbetaald?
Ik ben er nog steeds blij om dat ik het eerst even wilde aankijken voor ik een project daar mee zou nemen. Die hoge rentes die ze boden leken me al te mooi om waar te kunnen zijn.
Dat is snel al:quote:Op dinsdag 4 februari 2025 21:04 schreef obligataire het volgende:
Die flapoor van Shiq**sha (deel 1) heeft vandaag een serieuze terugbetaling gedaan van bijna 60% van het geleende bedrag. Collin geeft nog geen toelichting maar ik trek voorzichtig de conclusie dat het bouwplan niet doorgaat en dat Collin het bouwdepot heeft ingetrokken en teruggestort. Getalsmatig klopt dat wel ongeveer. En dat de rest terug moet komen uit de verkoop van de bouwgrond.
Maar we horen het morgen wel denk ik.
Ik begon me al een beetje zorgen te maken omdat hij de rente zelfs niet meer betaalde.
Hij heeft sowieso nooit één cent betaald want de eerste rentetermijnen kwamen uit het depot.
Wat nu nog open staat is grofweg het aankoopbedrag van de grond. Hopen maar dat dit voor een nette prijs verkocht kan worden.
Het lijkt er op dat hij zich heeft verslikt in een Hindoetempel (of de tempel zich in hem.....)![]()
https://www.denhaagcentra(...)-stil-door-conflict/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Hopelijk lezen toekomstige koper(s) van het huis die Haagse krant niet....Pecunia non olet
Zojuist nog een tweede betaling voor 780442 gekregen. Het uitbetaalde percentage van de hoofdsom is nu gelijk aan dat van project 639580.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 21:40 schreef delcielo het volgende:
[..]
Wel apart dat er dan verschillende percentages zijn uitbetaald. Als ik het goed begrijp hebben beide leningen een 1e hypotheekrecht op hetzelfde pand dat op een veiling verkocht zou zijn....
Ik zag ook dat het pand te koop heeft gestaan bij een makelaar met dezelfde achternaam als Mincke. Familie?quote:Op dinsdag 4 februari 2025 22:30 schreef djtiesto8 het volgende:
[..]
Geldvoorelkaar krijgt nieuwe buren.
[ link | afbeelding ]
Ja was net te laat sta nu op de wachtlijst, blijkbaar vallen er altijd een paar af.quote:Op woensdag 5 februari 2025 13:02 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
https://www.geldvoorelkaa(...)en/project/?id=30914
GVE gaat lekker hoor met een solide project. Ik werd #30 in de wachtkamer geplaatst en kwam ertussen bij 50% vol. Uiteindelijk 155k in 7 minuten rond gefund.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb de afgelopen maand flink wat investeringen gedaan en dan nog lukt het niet om het saldo op peil te houden met alle aflossingen bij Collin en SiG![]()
quote:Op dinsdag 4 februari 2025 15:53 schreef Slingervinger het volgende:
CCF kortlopende 10 mnd 8 %Wat vinden jullie van deze? Loopt nog niet erg hard, ondanks dat die volgens mij wel breed gedeeld is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op de site van Oud Veenendaal komt die naam wel vaker voor in het bedrijvenregister, van meerdere sigarenfabrieken, tot textielgroothandel, brandstoffenhandelaar, Scheeptjeswol, kledingzaken en inderdaad de makelaar. Het zal ook nu nog een naam zijn die vaker voorkomt daar.quote:Op woensdag 5 februari 2025 13:25 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Ik zag ook dat het pand te koop heeft gestaan bij een makelaar met dezelfde achternaam als Mincke. Familie?
Interessante linknaam werkt ook door in communicatie berichtenquote:Op dinsdag 14 januari 2025 15:15 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Interessante linknaam: investeren.sameningeld.nl/project/maastricht-frankenstraat-76-opnieuw
Het ligt er denk ik aan dat dit de vierde miljoenenlening is binnen 2 jaar. Als ik voor mezelf kijk, ik probeer mijn investeringen te spreiden niet alleen in projecten, maar ook in degene die erachter zitten. Ik zit zelf al in een Brix lening, dus sla nu een keer over. Ook is deze rente lager dan bij de eerdere projecten.quote:Op woensdag 5 februari 2025 15:47 schreef Erinco71 het volgende:
[..]
Wat vinden jullie van deze? Loopt nog niet erg hard, ondanks dat die volgens mij wel breed gedeeld is.
quote:Op woensdag 5 februari 2025 09:14 schreef obligataire het volgende:
[..]
Dat is snel al:
.Ondanks de mooie locatie nabij centrum en station ga ik er niet vanuit dat de woning 1.2m opbrengt. Is echt een postzegel in vergelijking met naastgelegen percelen en o.b.v. de renders ga ik niet uit van een tuin, wat toch velen af zal doen schrikken. Ben oprecht wel geïnteresseerd wie de geldnemer als doelgroep voor ogen heeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Hopelijk lezen toekomstige koper(s) van het huis die Haagse krant niet....
Als er begonnen is met de bouw zal ik nog wel even een update doen, perceel is toch hier om de hoek
[ Bericht 28% gewijzigd door boriq op 05-02-2025 17:11:46 (edit) ]
Degene uit augustus 2024 was inderdaad 9% en die heb ik ruim meegenomen. Bij deze twijfel ik teveel ondermeer om de rente en het spreiden. Dus ik laat hem maar lopen. Genoeg andere mooie kansen.quote:Op woensdag 5 februari 2025 16:27 schreef boertje2024 het volgende:
[..]
Het ligt er denk ik aan dat dit de vierde miljoenenlening is binnen 2 jaar. Als ik voor mezelf kijk, ik probeer mijn investeringen te spreiden niet alleen in projecten, maar ook in degene die erachter zitten. Ik zit zelf al in een Brix lening, dus sla nu een keer over. Ook is deze rente lager dan bij de eerdere projecten.
quote:Op woensdag 5 februari 2025 15:30 schreef Faraday01 het volgende:
Vervroegde aflossing bij CollinIk voel met je mee. Verwacht bij CRE binnenkort ook wel wat aflossingen. Al weet je het nooit helemaal zeker daar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb de afgelopen maand flink wat investeringen gedaan en dan nog lukt het niet om het saldo op peil te houden met alle aflossingen bij Collin en SiG
quote:Op woensdag 5 februari 2025 15:30 schreef Faraday01 het volgende:
Vervroegde aflossing bij CollinIs het dan niet de hoogste tijd om je basis inleg te herzien?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb de afgelopen maand flink wat investeringen gedaan en dan nog lukt het niet om het saldo op peil te houden met alle aflossingen bij Collin en SiGTrek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |