abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 24 januari 2025 @ 17:16:37 #1
505678 MisterFox
declare(strict_types=1);
pi_216415397
Goedemiddag beste FOK!kertjes, :W

Mag ik u vriendelijk vragen of er wellicht een nieuwsbrief of tijdschrift bestaat dat verslag doet van nieuwe muziek, of eventueel van oudere uitgaven en heruitgaven?

Daarnaast ben ik benieuwd waar u doorgaans uw kennis opdoet over fysieke muziekdragers. Alvast hartelijk dank voor uw reactie!
MNy paws caiuse aaS ;lotr of typo'zx 🦊
pi_216415594
Nieuwsbrieven of tijdschriften ken ik niet. Er zijn wel wat websites waar de nodige nieuwe muziek wordt behandeld.

Voorbeelden zijn:
https://www.dansendeberen.be/
https://www.nieuweplaat.nl/
https://www.carteblanchemusic.nl/

En verder natuurlijk mijn uitzendingen op Radio 49, maar dat spreekt voor zich. ;)
En op mijn Spotify-profiel plaats ik regelmatig nieuwe lijsten. Longlist sinds 2019: HIER

Een website waar vaak berichten over speciale uitgaven / deluxe uitvoeringen zijn te vinden:
https://superdeluxeedition.com/
pi_216433567
Bij sommige platenzaken hebben ze elke maand een nieuw Mania blaadje om nieuwe platen en heruitgaven te promoten.
Je kunt het hier online lezen.
Op dezelfde site kun je ook de nieuwsbrief van PlatoMania vinden. Die geeft elke week ook wel een aardig overzicht van nieuwe releases.
  zondag 26 januari 2025 @ 11:22:57 #4
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_216435673
Nieuwsbrief? Tijdschrift? Cd's?

Op de retro-toer?

quote:
Daarnaast ben ik benieuwd waar u doorgaans uw kennis opdoet over fysieke muziekdragers. Alvast hartelijk dank voor uw reactie!
Voor zover nieuwe muziek nog op cd verschijnt: o.a. MusicMeter (internationaal: RateYourMusic) en Dansende Beren.

Of eventueel de cd-recensies op de Oor-site, voor zover je ze kunt lezen. Vaak zitten ze achter een betaalmuur. Maar met een beetje geluk ligt Oor (hoe overleeft dit blad eigenlijk in deze tijd) gewoon in je plaatselijke bibliotheek.

[ Bericht 45% gewijzigd door Eightyone op 26-01-2025 11:33:40 ]
Muziek: 15+ / Home
pi_216436195
Vroeger las ik altijd de plato mania en die blijkt nog steeds te bestaan. Er komt zelfs weer een plato winkel terug in Rotterdam *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')