Welke is dat dan, want er zijn weet ik hoeveel BB groepen op FBquote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:07 schreef greysbones het volgende:
[..]
Nee hoor
Is naast de poll van Salar de grootste
Ja denk dat ik in de verkeerde zit te kijkenquote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:11 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Welke is dat dan, want er zijn weet ik hoeveel BB groepen op FB
Van mij mogen de mensen blijven die het spel spelen, ook als ik geen fan van ze ben.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:10 schreef Snensie het volgende:
Nu is het iedereen tegen Niels en dan hoop ik dat hij blijft. Is leuk voor de steams als iemand blijft die iedereen weg wil.
Ik heb hem gevondenquote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:11 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Welke is dat dan, want er zijn weet ik hoeveel BB groepen op FB
ohhhhh geweldig dit, ik smul ervanquote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:09 schreef engine het volgende:
Jeff komt elsa even vertellen dat iemand haar elke week erop gaat zitten
Wie verraad hij nu?
Jaquote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:16 schreef rinardo het volgende:
[..]
ohhhhh geweldig dit, ik smul ervan
https://www.facebook.com/(...)679649/?locale=nl_NLquote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:12 schreef Vino_Tinto het volgende:
[..]
Ja denk dat ik in de verkeerde zit te kijken
nah ja...fuck commentaar. Gewoon plaatsen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:01 schreef rinardo het volgende:
[..]
FB mag je hier niet plaatsen, dan krijg je commentaar daar zitten alleen 60 plussers ( schijnbaar tellen die stemmen niet mee volgens sommige)
👍quote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:20 schreef Koos1958 het volgende:
Wat zou het lachen zijn als alles backfired bij mattie.en jeffrey
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |