SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
Jij snapt het!quote:
belachelijk. moet je eerst onedrive openen en dan uploaden..... omslachtigquote:Op maandag 13 januari 2025 22:00 schreef essnhills het volgende:
Wat is dit nou weer voor onhandigheid Voorheen kon ik gewoon mobiel een bestandje downloaden en direct in OneDrive opslaan Maar nu krijg ik het alleen als tijdelijke download
Het is te laat voor zulke onhandigheid
Jaquote:Op maandag 13 januari 2025 22:00 schreef Nizno het volgende:
[..]
belachelijk. moet je eerst onedrive openen en dan uploaden..... omslachtig
aanklagen... deze route is te vermoeiendquote:
Waarom ga je dan op dit tijdstip nog bestandjes downloadenquote:Op maandag 13 januari 2025 22:00 schreef essnhills het volgende:
Wat is dit nou weer voor onhandigheid Voorheen kon ik gewoon mobiel een bestandje downloaden en direct in OneDrive opslaan Maar nu krijg ik het alleen als tijdelijke download
Het is te laat voor zulke onhandigheid
Berichtenbox zei dat er een nieuw bericht wasquote:Op maandag 13 januari 2025 22:02 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Waarom ga je dan op dit tijdstip nog bestandjes downloaden
Je kan bij Dimmy en vriendin op zolderquote:
Ja, iddquote:Op maandag 13 januari 2025 22:02 schreef Nizno het volgende:
[..]
aanklagen... deze route is te vermoeiend
ow jeeeeeee de belastingdienst heeft toegeslagenquote:Op maandag 13 januari 2025 22:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Berichtenbox zei dat er een nieuw bericht was
Eeh even checken.quote:Op maandag 13 januari 2025 21:56 schreef Nizno het volgende:
Albert Heijn roept blauwe bessen terug om hepatitis A
[..]
nu maar hopen dat die bessen luisteren en terug gaan.
Niet van diequote:Op maandag 13 januari 2025 22:04 schreef Nizno het volgende:
[..]
ow jeeeeeee de belastingdienst heeft toegeslagen
Daar heeft ie toch weinig aan?quote:Op maandag 13 januari 2025 22:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Je kan bij Dimmy en vriendin op zolder
Mss willen ze wel een polycule weet jij veelquote:Op maandag 13 januari 2025 21:59 schreef Nizno het volgende:
wel lullig dat je die partner moet delen met iedereen
Huis?quote:Op maandag 13 januari 2025 22:04 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Daar heeft ie toch weinig aan?
Maar daar hoef je toch geen bestandjes voor te downloaden en ze in je onedrive te zetten?quote:Op maandag 13 januari 2025 22:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Berichtenbox zei dat er een nieuw bericht was
Wij hebben geen zolderquote:Op maandag 13 januari 2025 22:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Je kan bij Dimmy en vriendin op zolder
ah vandaar dat jullie zwabbie willen delenquote:Op maandag 13 januari 2025 22:05 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Mss willen ze wel een polycule weet jij veel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |