Dat is iig een stuk rustiger dan dat gekakel van een groep.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:25 schreef Koos1958 het volgende:
Die jolien gaat ook altijd naar mensen die apart zitten
Oquote:Op zondag 12 januari 2025 21:18 schreef greysbones het volgende:
[..]
Nee vertrouwde Elsa volkomen
Etc etc
Was een lofzang
Doe ik ook vaak. Liever 1 op 1 (of 2) dan in een grote groepquote:Op zondag 12 januari 2025 21:25 schreef Koos1958 het volgende:
Die jolien gaat ook altijd naar mensen die apart zitten
Dat jaquote:Op zondag 12 januari 2025 21:31 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Doe ik ook vaak. Liever 1 op 1 (of 2) dan in een grote groep
Lekker laatquote:
Ik moet ook niets meer weten van grote groepen.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:31 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Doe ik ook vaak. Liever 1 op 1 (of 2) dan in een grote groep
Dat is het ookquote:Op zondag 12 januari 2025 21:36 schreef Hznootje het volgende:
Op twitter kwam ik dit tegen: Mensen, de irritaties gingen over Linda. Ze nam in de ochtend een blikje tonijn + appel terwijl er maar 2 blikjes tonijn waren.
Elsa vroeg toen: neem je appel of tonijn? Ze zei toen meerdere keren: Ja ik neem gewoon beide.
Dat vonden sommige egoïstisch.
quote:Op zondag 12 januari 2025 21:28 schreef Puzzie het volgende:
Jolien is toen ze twee was in haar gezicht gebeten door een hond
Eerder onkunde van de regie.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:37 schreef Kodiak100 het volgende:
Zijn we hier nu getuige van een harde ingreep van de regie?
Ik gok van wel, ging over Keanu, snap het wel.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:37 schreef Kodiak100 het volgende:
Zijn we hier nu getuige van een harde ingreep van de regie?
Voor watquote:Op zondag 12 januari 2025 21:37 schreef Kodiak100 het volgende:
Zijn we hier nu getuige van een harde ingreep van de regie?
Mwah dit gebeurde al eerder ook.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:38 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik gok van wel, ging over Keanu, snap het wel.
Gaat hij nu het gesprek met jordy doorpraten. Want daar is niets verkeerds in gezegd. Oh beeld terugquote:Op zondag 12 januari 2025 21:38 schreef rinardo het volgende:
Keanu zei ''en blijkbaar heb ik toen gezegd'' en toen zwart
@LionHeart kan vaak ook terug kijkenquote:Op zondag 12 januari 2025 21:38 schreef Kodiak100 het volgende:
@:DGK_Tegengas heb jij rond 21:35 stream 1 opgenomen?
Ik heb ze beide en wat ie wilde gaan vertellen vertelde ie daarvoor gewoon via stream 2quote:Op zondag 12 januari 2025 21:38 schreef Kodiak100 het volgende:
@:DGK_Tegengas heb jij rond 21:35 stream 1 opgenomen?
Axel van Wingerden: https://www.instagram.com/Axelv.wquote:Op zondag 12 januari 2025 21:36 schreef rinardo het volgende:
Vraag me wel af waarom er nog niets over Axel bekend is, terwijl de rest allemaal al gevonden is, geen achternaam , instagram, facebook.
Axel had iets positiefs gezegd tegen keanu , waar hij wel van moest janken en had te maken met het feit dat hij gezegd dat hij Bi was en toen zwart beeld.quote:
Dan niet toch? Mij maakt het niet , ik zeg gewoon wat er gebeurdequote:Op zondag 12 januari 2025 21:39 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Mwah dit gebeurde al eerder ook.
En ik ben dat stukje nu terug aan het kijken via stream 2. Daar was het gewoon in beeld wat hij nu wilde gaan vertellen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://streamable.com/5jtvnbquote:Op zondag 12 januari 2025 21:40 schreef greysbones het volgende:
[..]
@:Lionheart kan vaak ook terug kijken
quote:Op zondag 12 januari 2025 21:41 schreef ledn81 het volgende:
Geluid is hard. Ging hier overSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:![]()
Volgens mij ging het om Lenniquote:Op zondag 12 januari 2025 21:36 schreef Hznootje het volgende:
Op twitter kwam ik dit tegen: Mensen, de irritaties gingen over Linda. Ze nam in de ochtend een blikje tonijn + appel terwijl er maar 2 blikjes tonijn waren.
Elsa vroeg toen: neem je appel of tonijn? Ze zei toen meerdere keren: Ja ik neem gewoon beide.
Dat vonden sommige egoïstisch.
Na 50 keer weten we het inderdaad wel, Niels is een langspeelplaat.quote:
Zeuren over dat Remi zei dat hij bekend wilde worden door BB. Laat lekker iedereen z’n reden hebbenquote:
Ik kan het wonder boven wonder volgen!quote:Op zondag 12 januari 2025 21:50 schreef Koos1958 het volgende:
Pfff die 2 zijn nu stuk minder te verstaan. West-Vlaamse dialect is echt moeilijk
Op S1 ging het daar niet over.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:50 schreef Moeraskat het volgende:
Zouden ze teveel reclame maken voor de mcdo?
Jawel Niels zei mc Donaldsquote:
Johnny's burger heeft geklaagdquote:Op zondag 12 januari 2025 21:50 schreef Moeraskat het volgende:
Zouden ze teveel reclame maken voor de mcdo?
Of de Quickquote:
Ik zit op 2quote:Op zondag 12 januari 2025 21:53 schreef MacDeMarco het volgende:
Ze zijn wakker geworden bij de febo en nu worden de loop-clipjes ook op stream 1 opgestart i.p.v zwart beeld.
Preciesquote:Op zondag 12 januari 2025 21:58 schreef Hznootje het volgende:
Nu over hoe ze er uit zagen tijdens de liveshow..Ik verbaas me daar iedere keer weer over. Je bent toch de hele dag met je kop op de streams?
Dan had de laatste meer geld gehad en nu had Els minder.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:50 schreef Fylax het volgende:
Wat ik me even afvraag;
Ik las hier dat Jeffrey nogal boos is dat mensen meer geld hebben gepakt ofzo?
Maar... wat had hij verwacht dan? Als hij minder dan zijn deel pakt, dan is het toch logisch dat anderen meer pakken? Anders hou je geld over en dat kan niet?
Ik snap dat niet. Is het daar nog over gegaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |