Het is de vraag nog maar of ze in Gouda werkte, maar als ze voor haar werk in Gouda moest zijn was het ook vreemd dat ze geen telefoon bij zich zou hebben.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:58 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik moet er ook niet aan denken om met het openbaar vervoer te reizen en geen telefoon bij me te hebbenDus ik vind dat ook wel vreemd. En als je dochtertje op de creche zit, zou je als moeder van zo'n 2 1/2 jarig kind toch graag bereikbaar willen zijn lijkt mij. Ik snap het dus ook niet, maar Marcel geeft er dus geen reden bij zoals: ze wilde niet te veel prikkels krijgen ivm met haar gesteldheid oid.
En het lijkt mij overigens dat ze dus in Gouda werkt, omdat ze volgens Marcel naar haar werk ging. Vanuit haar werk ging ze wss naar huis (terug naar Rotterdam?). In de berichten die ik gelezen heb, werd er ook wel van 'de Rotterdamse' gesproken.
Helemaal eens Leandra. Voor zo'n jonge vrouw vind in het heel apart om geen telefoon bij zich te hebben, met name als je dochtertje waar je helemaal verzot op bent elders is ondergebracht. Ik zou het niet kunnen en ik snap het dus ook niet.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:06 schreef Leandra het volgende:
Het is de vraag nog maar of ze in Gouda werkte, maar als ze voor haar werk in Gouda moest zijn was het ook vreemd dat ze geen telefoon bij zich zou hebben.
Pintransactie wellicht?quote:Op zondag 12 januari 2025 11:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die stationsfoto met daarbij de tekst dat ze om 12.38 in Gouda voor het laatst gezien zou zijn helpt daatbij ook niet, ik heb ernstige twijfels of er op station Gouda zulke bankjes zijn, ik zag ze gisteren niet.
Daarbij: hoezo is ze om 12.38 voor het laatst in Gouda gezien als ze daarna nog naar een kookwinkel in Rotterdam Noord ging?
Is ze daar niet gezien?
Ik weet niet of het veel nut heeft om het gedrag van een vrouw waarvan al gezegd is dat ze in de war is tot op de millimeter te willen begrijpen. Mocht iemand bij z'n volle verstand een uitgebreid voorbereide beslissing hebben genomen om te "verdwijnen" dan is het een ander verhaal, maar daar lijkt hier vooralsnog niet echt sprake van.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Helemaal eens Leandra. Voor zo'n jonge vrouw vind in het heel apart om geen telefoon bij zich te hebben, met name als je dochtertje waar je helemaal verzot op bent elders is ondergebracht. Ik zou het niet kunnen en ik snap het dus ook niet.
Expres thuisgelaten?quote:Op zondag 12 januari 2025 13:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is wel bijzonder voor een vrouw van 38, die zal vrijwel nooit telefoonloos zijn.
Als ze die ochtend wel naar haar werk vertrokken is, had ze toen haar telefoon wel bij zich?
Is ze op haar werk aangekomen?
Wat deed ze op station Gouda?
En als ze haar telefoon ergens achtergelaten heeft (thuis, werk) om niet traceerbaar te zijn, waarom heeft ze bij de winkel dan nog met pin betaald?
Maar als je niet wilt dat ze je gangen na kunnen gaan dan pin je toch geld en reken je whatever je bij de kookwinkel wilt kopen toch cash af?quote:Op zondag 12 januari 2025 14:29 schreef maily het volgende:
[..]
Expres thuisgelaten?
En dat pinnen is maar op één plek geweest.
In ieder geval uit het leven stappen met kwaliteitsproducten en niet met een sloeberig action mes.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
.
Dat waardeer ik dan weer wel, geen goedkoop mesje bij de Hema scoren maar een serieus goed mes kopen.
Ze droeg ook geen goedkope jas, dus misschien houdt ze gewoon van kwaliteit, dat kan ook.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:34 schreef roos94 het volgende:
[..]
In ieder geval uit het leven stappen met kwaliteitsproducten en niet met een sloeberig action mes.
Ik mag hopen dat de politie inmiddels wel weet wat ze daar gekocht heeft.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:38 schreef Tengano het volgende:
Als ik naar het Kookpunt ga dan kom ik daar om mezelf iets kado te doen. Dat lijkt mij eigenlijk aannemelijker.
Ongetwijfeld.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:39 schreef Leandra het volgende:
Ik mag hopen dat de politie inmiddels wel weet wat ze daar gekocht heeft.
Misschien is ze nu ergens een heerlijke biefstuk aan het bakken. Zou ik ook wel lusten nu.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:40 schreef Leandra het volgende:
En ja, dan is een koksmes een stuk zorgwekkender dan een Le Creuset braadpan.
Er zit ook een kookpunt Espresso op Noordplein 81quote:Op zondag 12 januari 2025 14:48 schreef StaceySinger het volgende:
Kookpunt Rotterdam
Noordplein 29 - 41
Ik zit nog even goed te lezen, maar er staat in dat bericht niet expliciet dat ze in het Kookpunt haar pinpas heeft gebruikt en daar dus iets heeft gekocht. Zou wel kunnen natuurlijk, maar vooralsnog is dat volgens mij een aanname vanuit dit topic.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:51 schreef Leandra het volgende:
En als ze haar telefoon ergens achtergelaten heeft (thuis, werk) om niet traceerbaar te zijn, waarom heeft ze bij de winkel dan nog met pin betaald?
quote:Afgelopen donderdag om 14.00 uur is Marjolein voor het laatst gezien, bij het Noordplein in Rotterdam. "We weten dat ze donderdagmiddag voor het laatst in Rotterdam is geweest, omdat ze daar haar pinpas heeft gebruikt. Daarna ontbreekt ieder spoor van haar."
https://www.hartvannederl(...)e-vrouw-38-rotterdam
Klopt, maar wel dat ze in Rotterdam bij het Noordplein rond 14.00 uur haar pinpas nog heeft gebruikt.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:19 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik zit nog even goed te lezen, maar er staat in dat bericht niet expliciet dat ze in het Kookpunt haar pinpas heeft gebruikt en daar dus iets heeft gekocht. Zou wel kunnen natuurlijk, maar vooralsnog is dat volgens mij een aanname vanuit dit topic.
[..]
Plus, als ze alleen maar even kwijt wil zijn dan is haar haar natuurlijk ook zo in een ander kleurtje geverfd.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Op Facebook krijgt de broer heel veel berichten van mensen die haar ergens gezien hebben, van Rotterdam tot in Griekenland.![]()
Probleem is dat ze een vrouw is zoals je er zo veel hebt in Nederland, hele volksstammen vrouwen en meisjes zien er ook ongeveer zo uit.
quote:Op zondag 12 januari 2025 14:42 schreef roos94 het volgende:
[..]
Misschien is ze nu ergens een heerlijke biefstuk aan het bakken. Zou ik ook wel lusten nu.
Hij heeft wel twee berichten over de vermissing geplaatst op zijn Instagram account, dus de bewering dat hij niets deelt (zoals hierboven ergens staat) is niet juist.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar als je oom en je schoonbroer oproepjes op facebook plaatsen, waarom doe je dat zelf dan niet? Vind ik vreemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |