SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bracket:
Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen.
Bingo:
TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.
NEGENTJES:
Bekijk deze YouTube-video
Je dochter komt thuis met Jan Slagter of met Bart Nolles, je moet kiezen.quote:Op zondag 22 december 2024 09:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Lekker maat. Ik ook niet, verjaardag dochter vieren we vandaag.
Dan doe maar de amandelstaaf van Onno Hoes.quote:Op zondag 22 december 2024 14:20 schreef wimderon het volgende:
[..]
Je dochter komt thuis met Jan Slagter of met Bart Nolles, je moet kiezen.
corona-gourmetgate 2.0quote:Op zondag 22 december 2024 14:22 schreef wimderon het volgende:
[..]
Samen met Ray in bed gelegen? Die klonk ook al ziek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |