Ja herkenbaar.quote:Op donderdag 5 december 2024 12:02 schreef blomke het volgende:
Eigenlijk amper wat. Behalve dat ik degene was die het meeste sjouwwerk deed, terwijl die gasten bij de bus stonden te roken.
Waardeloos koopcontract dus. Daarin neem je toch fatale termijnen op (voor einde ontbindende voorwaarden en voor passeren akte)?quote:Op donderdag 5 december 2024 14:04 schreef stavromulabeta het volgende:
Bij de verhuizing zelf nog nooit iets. Wel bij de overdracht: er was gedoe met de financiering door de koper, terwijl het voorbehoud financiering al 3x verlengd was. Ik had met de makelaar besproken dat we dan maar een nieuwe koper zoeken en niet alweer uitstellen. Alleen was de makelaar vergeten mij te vertellen dat na zijn overleg met de koper, de overdracht alsnog door ging.
Daarna een redelijke stressactie omdat ik er achter kwam dat over 2 dagen alsnog een overdracht plaatsvindt en het huis leeg moet.
Leerpunt voor mij: alle communicatie met de makelaar via de mail of via de mail bevestigen, zodat in dat soort gevallen de schuldvraag in ieder geval vastligt.
Klopt. Die stonden er ook in.quote:Op donderdag 5 december 2024 14:08 schreef r_one het volgende:
[..]
Waardeloos koopcontract dus. Daarin neem je toch fatale termijnen op (voor einde ontbindende voorwaarden en voor passeren akte)?
Ik had bij de tweede keer verlenging ook even de datum passeren akte ter sprake gebracht, als ik jou was geweest. Want klaarblijkelijk lag datum einde tweede verlenging dus 2 dagen voordat je bij de notaris moet zitten. Nogal griebelig.quote:Op donderdag 5 december 2024 14:58 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Klopt. Die stonden er ook in.
Maar hier was sprake van een (herhaaldelijk) verzoek van verlenging van de ontbindende voorwaarde. Waarbij de makelaar doorgeefluik tussen mij was en de koper. Twee keer ben ik met de verlenging akkoord gegaan, de derde keer niet. En als de makelaar vervolgens met mij bespreekt dat de koper het koopcontract ontbinden wil omdat wij de ontbindende voorwaarde niet verlengen en de koper daarna aan de makelaar doorgeeft dat hij toch geen gebruik gaat maken van de ontbindende voorwaarde. Tja... Dan was het fijn geweest als de makelaar mij ook even geïnformeerd had over die laatste mededeling.
Nee, ik was in de veronderstelling dat de koop ontbonden was. Want dat was het laatste bericht van de makelaar. Totdat ik ineens een bericht kreeg met het exacte tijdstip bij de notaris.quote:Op donderdag 5 december 2024 15:10 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik had bij de tweede keer verlenging ook even de datum passeren akte ter sprake gebracht, als ik jou was geweest. Want klaarblijkelijk lag datum einde tweede verlenging dus 2 dagen voordat je bij de notaris moet zitten. Nogal griebelig.
(of heb ik je verhaal niet helemaal juist begrepen?)
Een kameraad van me heeft aantal jaren al verhuizer gewerkt. Zwaarste verhuizing was een vleugel uit een gereformeerde school.quote:[b]Op donderdag 5 december 2024 15:33 schreef bijdehand Uiteindelijk wel gelukt maar tering wat hebben ze lopen vloeken zeg!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |