niet in zijn harses maar op zijn harses haalde hij de stoeptegel en gooide op andermans harses.quote:Op dinsdag 5 november 2024 23:10 schreef K21 het volgende:
Hoe haal je het in je harses. Dat ie maar snel gevonden en lang opgeborgen mag worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 6 november 2024 00:41 schreef RamboDirk het volgende:
Gaat wel weer lekker vandaag
Bekijk deze YouTube-video
[ afbeelding ]
Bekijk deze YouTube-video
[ afbeelding ]Je vergeet er nog een paar:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Man (94) ontvoerd en afgeperst om geld te pinnen: 'Respectloos en alles overschrijdend gedrag'
Dief stopt groot bronzen beeld uit Kurhaus in zijn koffer
Het zijn “verwarde” personen, idd ras moet je weglaten.quote:Op woensdag 6 november 2024 00:09 schreef RotatoR het volgende:
Mogen we vast weer niet aan migratie linken want blanke autochtonen doen dit zogenaamd ook.
Het feit dat hij de tegel op zijn hoofd draagt is opmerkelijk. In Nederland zijn we over het algemeen niet gewend om dingen op ons hoofd te dragen. In verschillende Afrikaanse landen is dit wellicht gebruikelijker. Ik vermoed dat deze persoon dus later vanuit Afrika naar Nederland is gekomen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze conclusie deel ik niet om migranten of Afrikanen o.d. over één kam te scheren. Maar deze conclusie kan wellicht helpen de dader te vinden.
Dit soort misdaden moeten worden bestraft ongeacht of de dader Nederlands, Afrikaans, Arabisch, moslim, jood, atheïst, christen, man, vrouw of wat dan ook is.
Das niet haram he.. Tegen de Moeslims regels om tegelijkertijd met je snoepschepje uit een bak ernaast snoep te scheppen.quote:Op woensdag 6 november 2024 00:47 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Je vergeet er nog een paar:
Man (94) ontvoerd en afgeperst om geld te pinnen: 'Respectloos en alles overschrijdend gedrag'
Dief stopt groot bronzen beeld uit Kurhaus in zijn koffer
quote:Op woensdag 6 november 2024 00:41 schreef RamboDirk het volgende:
Gaat wel weer lekker vandaag
Bekijk deze YouTube-video
[ afbeelding ]
Bekijk deze YouTube-video
[ afbeelding ]Dat laatste filmpje is weer zo'n typische opgefokte arabier die er niet tegen kan als hij tegenspraak krijgt. Knap hoe de 12 jarige stand hield.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zeker, die dragen ook een fucking steen op hun kop alsof ze van de waterput terug lopen om die op het hoofd te gooien van een daklozequote:Op woensdag 6 november 2024 00:09 schreef RotatoR het volgende:
Mogen we vast weer niet aan migratie linken want blanke autochtonen doen dit zogenaamd ook.
Echt: wat doen al die randdebielen in Nederland? En waarom krijgen we dit niet onder controle?quote:Op woensdag 6 november 2024 08:27 schreef LaDaDiDa het volgende:
[..]
Dat laatste filmpje is weer zo'n typische opgefokte arabier die er niet tegen kan als hij tegenspraak krijgt. Knap hoe de 12 jarige stand hield.
Omdat we weigeren te deporteren, met familie en al.quote:Op woensdag 6 november 2024 09:01 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Echt: wat doen al die randdebielen in Nederland? En waarom krijgen we dit niet onder controle?
Is er iemand die nog gelooft in globalisering / internationalisering?
Verder: wie nu nog niet snapt waarom de PVV de grootste partij werd en groeit in peilingen leeft onder een steen.
(NB: zelf niet op PVV gestemd)
Geloof jij er nog in dat dit verdrag op juridische, democratische wijze kan worden opengebroken?quote:Op woensdag 6 november 2024 09:04 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Omdat we weigeren te deporteren, met familie en al.
EVVRM houd ons tegen, dat achterlijke verdrag stamt uit de jaren 40/50 en was nooit voorzien van massa misbruik van de barmhartigheid van het westen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |