abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_215424035
https://www.omroepwest.nl(...)eling-door-buurvrouw

quote:
Vrouw (82) ligt dagen in ziekenhuis na mishandeling door buurvrouw

DEN HAAG - Vijf dagen lag Cemile Telli in het ziekenhuis. De 82-jarige vrouw van Turkse afkomst zou door haar buurvrouw geslagen zijn en van de trap geduwd. 'Het is pure haat en racisme', zegt haar kleindochter Sueda. De 31-jarige buurvrouw is aangehouden, maar inmiddels vrijgelaten. Wel woont de verdachte nu ergens anders.
Op 12 oktober gaat het mis in het trappenhuis van de portiekflat aan de De Lannoystraat in Den Haag. Omdat de vrouw slecht Nederlands spreekt, vertelt haar kleindochter wat er is gebeurd.
Volgens haar is de verdachte ongeveer een jaar geleden in de flat komen wonen. Niet lang daarna beginnen de bedreigingen aan het adres van de 82-jarige vrouw. 'Ze belt aan, schopt tegen de voordeur, bedreigt mijn oma en wacht haar op in het portiek. Ze moet oprotten naar Turkije krijgt mijn oma te horen.'
Uit het niets belaagd
Twee weken terug escaleert het. Volgens haar kleindochter wordt de vrouw uit het niets belaagd door haar buurvrouw. Ze zou geslagen zijn en van de trap geduwd. Een onderbuurvrouw komt af op de herrie en belt de politie.
Ook komt er een ambulance, die de oude vrouw direct naar het ziekenhuis brengt. Hier ligt ze vijf dagen voor ze weer naar huis mag.
'Nog nooit meegemaakt'
De vrouw heeft inmiddels aangifte gedaan bij de politie. De 31-jarige buurvrouw is aangehouden op verdenking van zware mishandeling, maar is wel weer vrijgelaten, bevestigt de politie. 'De verdachte heeft van de rechter-commissaris een dagvaarding gehad en contactverbod.'
Wat er precies is gebeurd wordt nog onderzocht laat de politie weten. Vanwege het onderzoek kan een woordvoerder nog niet zeggen. 'Conflicten tussen buren waar hier ook sprake van lijkt te zijn, zijn vaak complex. Waarbij betrokkenen vanuit verschillende perspectieven naar het probleem kijken.'
Onderlinge spanningen
De politie speelt in dit soort gevallen een belangrijke rol in het wegnemen van de onderlinge spanningen. 'Daarbij zijn er grenzen aan acceptabel gedrag', aldus de woordvoerder. 'En kan indien nodig handhavend worden opgetreden. Bij de melding waarbij het slachtoffer gewond raakte is de 31-jarige vrouw dan ook aangehouden als verdachte van zware mishandeling.'
De mishandeling heeft veel losgemaakt in de Turkse gemeenschap. Zo verscheen het verhaal ook op de Turkse nieuwssite SonHaber. Hier zegt het slachtoffer zelf: 'Ik woon al 57 jaar in Nederland, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt.'
Onder begeleiding de flat in
Na de mishandeling heeft de verdachte enkele bedreigingen ontvangen, vertelt een woordvoerder van de politie. Hierdoor woont de 31-jarige vrouw op eigen initiatief voorlopig niet meer thuis en mag zij alleen onder begeleiding nog in de flat komen.
Verhuurder Hof Wonen weet van de situatie, maar kan hier vanwege de privacy van de betrokkenen niet te veel over zeggen. 'Het heeft onze volle aandacht. We zijn in gesprek met beide huurders om een passende oplossing te zoeken.'
Eigen verantwoordelijkheid
Het slachtoffer zegt eerder al bij Hof Wonen aan de bel te hebben getrokken. Hier kan de verhuurder niets over zeggen. 'Wat we in het algemeen wel kunnen zeggen is dat elke bewoner zich volgens de wet als goed huurder moet gedragen en geen overlast aan omwonenden mag laten veroorzaken. Een bewoner heeft in eerste instantie een eigen verantwoordelijkheid om overlast zelf op te lossen en/of te melden bij ons en/of de politie. Uiteraard helpen en bemiddelen wij waar nodig.'
De Haagse politiek is geschrokken door het incident. 'Wat een laffe daad om een vrouw op leeftijd zo toe te takelen', schrijft Hera Butt (GroenLinks) op social media. 'Als er sprake is van racisme/moslimhaat, maakt dat het nog triester. Hopelijk komt mevrouw er snel bovenop en wordt de dader berecht en gestraft.'
Adeel Mahmood ziet in het incident de bevestiging dat de moslimhaat in Den Haag toeneemt. Hij kondigt aan schriftelijke vragen aan het college van de stad te gaan stellen. Partijgenoot Dogukan Ergin heeft de vrouw ook al bezocht om haar een hart onder de riem te steken.


[ Bericht 2% gewijzigd door Jippie op 30-10-2024 23:44:01 ]
  woensdag 30 oktober 2024 @ 22:46:42 #2
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_215424103
Belachelijk dit :r. Waar blijft de tweet van Geert?
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_215424118
quote:
De 31-jarige buurvrouw is aangehouden, maar inmiddels vrijgelaten. Wel woont de verdachte nu ergens anders.
Dit is toch gewoon een verkapte "foei niet meer doen" ?
Waarom word zo'n vrouw niet gewoon 7 dagen opgesloten? Jij duwt bewust een oude vrouw van de trap en kan haar zo laten overlijden? Hup de bak in.

Zag vanmiddag nog een filmpje op Dumpert van iemand die weg wilde vluchten van de politie rennend en de politie er achteraan hobbelde "stop, staan blijven" nee. Zo'n kansenparel geef je direct een taser. Doe ff normaal man.
pi_215424188
'Ik woon al 57 jaar in Nederland, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt.' En dan moet haar kleindochter het woord doen omdat ze slecht Nederlands spreekt :r

Echter is dat geen reden om haar van de trap te duwen. Dat zouden ze met deze verdachte wel mogen doen wat mij betreft :r

[ Bericht 0% gewijzigd door Inbox op 31-10-2024 12:12:20 ]
pi_215424223
Zeer vreemd, normaal komen ze met 30 man verhaal halen.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_215424228
Kortom...lulverhaal.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_215424286
Welkom in PVV tokkieland. Misselijkmakend.
pi_215424311
quote:
15s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 23:14 schreef Hortensia_ het volgende:
Welkom in PVV tokkieland. Misselijkmakend.
Ja vreselijk allemaal wat die mensen overkomt. Wat hebben ze het toch gruwelijk slecht hier, schande!
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_215424378
31 jaar tegen een 82 jarige. Dan ben je wel echt heel stoer hoor.

Wat een enorme droeftoeter.
Zonder wrijving geen glans
pi_215424605
quote:
15s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 23:14 schreef Hortensia_ het volgende:
Welkom in PVV tokkieland. Misselijkmakend.
Reageer je ook zo verbolgen over de vele allochtonen die bejaarde Nederlanders lastig vallen en/of mishandelen?
pi_215424788
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 23:05 schreef Hathor het volgende:
Kortom...lulverhaal.
Ja jij denkt dat het ziekenhuis, politie en rechter verhaal verzonnen is?
pi_215425043
Ben wel benieuwd naar het hele verhaal in plaats van dit artikeltje.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_215425047
Wel fucking triest overigens.

Pas was hier ook zo'n artikel waarbij het duidelijk werd dat het geen racisme was maar een lang traject vol ergernissen, nadat het verhaal van meerdere kanten werd belicht. Maakt het niet beter, de uitkomst blijft hefzelfde, maar het motief was toen iig geen racisme.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_215425049
is toch niet te geloven, is echt erg
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_215425050
ik haat alle 31 jarigen!

[ Bericht % gewijzigd door Danny op 31-10-2024 06:47:31 ]
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  donderdag 31 oktober 2024 @ 05:35:36 #16
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_215425078
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 22:48 schreef Polomeneer het volgende:

[..]
Dit is toch gewoon een verkapte "foei niet meer doen" ?
Waarom word zo'n vrouw niet gewoon 7 dagen opgesloten? Jij duwt bewust een oude vrouw van de trap en kan haar zo laten overlijden? Hup de bak in.

Zag vanmiddag nog een filmpje op Dumpert van iemand die weg wilde vluchten van de politie rennend en de politie er achteraan hobbelde "stop, staan blijven" nee. Zo'n kansenparel geef je direct een taser. Doe ff normaal man.
De politie wil je voor veel minder al 3 dagen vasthouden, dus dat zal nu ook wel zijn gebeurd. Bovendien is het geen foei, want ze moet zich nog voor de rechter (op hoop van zegen) verantwoorden.
Dat filmpje op Dumpert was wel hilarisch ja, maar de topcomment weer een oneindige debiel.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
  donderdag 31 oktober 2024 @ 05:59:19 #17
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_215425121
Misschien had oma de radio wel de hele dag lekker hard staan omdat ze doof is. Uiteraard geen reden om iemand te mishandelen, maar ik mis hier volgens mij wel nog een kant van het verhaal.
pi_215425147
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 01:33 schreef Niels0Kurovski het volgende:

[..]
Wat een sick fuck ben je toch ook he.
Jazeker.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_215425171
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 23:05 schreef Hathor het volgende:
Zeer vreemd, normaal komen ze met 30 man verhaal halen.
Ik zie om me heen dat dat inderdaad steeds minder word.
Ook in deze culturen slaat de individualisering toe, een stuk langzamer dan bij autochtonen, maar toch wel zeker.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 07:07:43 #20
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_215425201
Pics van de kleindochter en/of buurvrouw
Laffe huichelaar
  donderdag 31 oktober 2024 @ 07:09:16 #21
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_215425205
quote:
Wat er precies is gebeurd wordt nog onderzocht laat de politie weten. Vanwege het onderzoek kan een woordvoerder nog niet zeggen
Iemand van een trap afduwen is nooit goed te praten en als dat bewezen kan worden dan mag die kampkut van mij 5 jaar brommen maar er staat dus nog helemaal niks vast. Er is nu enkel een beschuldiging met meteen het hijgerige etiket van racistisch geweld. Tja, ervaring leert toch dat dan veel later een heel ander beeld geschetst wordt, zeker in een burenruzie. Dat was met die Syriër in Heerlen ook. Maar goed, ik heb zelf 1.5 jaar in een kansencomplex gewoond en daar woonden ook redelijk wat mensen waar echt geen land mee te bezeilen viel (gewoon rustig de hond laten zeiken/schijten in het portiek en simpelweg niet snappen wat daar mis mee is want het is toch buiten???). Vaak een combinatie van extreem asociaal zijn en soms wat andere geestelijke problematiek dus niks is uit te sluiten.

[ Bericht 2% gewijzigd door Twiitch op 31-10-2024 07:17:08 ]
pi_215425206
Er zijn altijd twee kanten aan een verhaal. Zolang we de kant van de 31-jarige niet weten valt hier niet over te oordelen
pi_215425260
Dagelijkse kost voor autochtone Nederlanders inmiddels.
Na 57 jaar nog nauwelijks een woord Nederlands spreken.. deporteren aub.

Verder duw je niemand van een trap, dat is idioot en poging tot moord of doodslag wat mij betreft.
Ongeacht afkomst of hoe het zit.
pi_215425291
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 07:25 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Dagelijkse kost voor autochtone Nederlanders inmiddels.
Na 57 jaar nog nauwelijks een woord Nederlands spreken.. deporteren aub.

Verder duw je niemand van een trap, dat is idioot en poging tot moord of doodslag wat mij betreft.
Ongeacht afkomst of hoe het zit.
Die Dogukan Ergin zou fulltime bloemenbezorger zijn als hij elk slachtoffer van racistisch allochtoon straattuig een bloemetje zou brengen.
pi_215425608
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 22:48 schreef Polomeneer het volgende:

[..]
Dit is toch gewoon een verkapte "foei niet meer doen" ?
Waarom word zo'n vrouw niet gewoon 7 dagen opgesloten? Jij duwt bewust een oude vrouw van de trap en kan haar zo laten overlijden? Hup de bak in.

Zag vanmiddag nog een filmpje op Dumpert van iemand die weg wilde vluchten van de politie rennend en de politie er achteraan hobbelde "stop, staan blijven" nee. Zo'n kansenparel geef je direct een taser. Doe ff normaal man.
Oordelen op basis van één kant van het verhaal. :')

Wie zegt dat zij degene was die daadwerkelijk duwde? De vrouw kon ook gestruikeld zijn, de ruzie begonnen zijn, irritant gedrag vertonen, etc. etc.

Je weet het simpelweg gewoon niet op basis van een 1 krantenartikel, met het verhaal van één persoon die niet eens direct getuige was.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 08:27:10 #26
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_215425623
Natuurlijk heeft een verhaal meerdere kanten, maar geweld is altijd een zwaktebod.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_215425718
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 23:05 schreef Hathor het volgende:
Zeer vreemd, normaal komen ze met 30 man verhaal halen.
Ja dat vind ik dan weer zo raar aan het verhaal. Ik weet dat vooral in de linkse hoofdjes dit de natte droom is, blanke autochtone Nederlanders die moslims uitschelden, maar in de praktijk werkt het niet zo. In de praktijk teken je dan een doodvonnis, dan staan er tientallen voor je deur om met geweld verhaal te halen in die culturen, en ik ken werkelijk niemand die zo dom is om zijn eigen vonnis te tekenen. :')

Lees ook nergens dat het een autochtone blanke vrouw is, de racisme kaart wordt getrokken, maar de meeste haat jegens andere "moslims" kwam nog altijd van moslims zelf, Marokkanen die zich beter voelden dan Turken etc.

Maar de media heeft na jaren weer hun eenzijdige verhaaltje, de rectificatie lezen we over 5 weken wel op pagina 43.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_215425765
Dit is gewoon een gestoord persoon die hetzelfde zou doen bij een bejaarde nederlandse vrouw.

Voor dat soort mensen is het niet eens echt racisme, meer een tool om iemand pijn te doen.
Als de bejaarde dik zou zijn zou die haar daarop uitschelden.
pi_215425922
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 22:59 schreef Inbox het volgende:
'Ik woon al 57 jaar in Nederland, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt.' En dan moet haar klein dochter het woord doen omdat ze slecht Nederlands spreekt :r

Echter is dat geen reden om haar van de trap te duwen. Dat zouden ze met deze verdachte wel mogen doen wat mij betreft :r
Als 31 jarige met een bejaarde van 82 in discussie gaan is al discutabel. Deze dan om welke reden ook van de trap af helpen .. Maar wie weet wat er allemaal is gebeurd. Het is allemaal kort door de bocht. Laat politie en justitie hun werk doen.
pi_215425973
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:22 schreef Chadi het volgende:
Als 31 jarige met een bejaarde van 82 in discussie gaan is al discutabel.
Waarom? Niet de leeftijd van deze vrouw maar haar gebrekkige kennis van de Nederlandse taal is hier het probleem.
pi_215426011
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:30 schreef Hiddendoe het volgende:

[..]
Waarom? Niet de leeftijd van deze vrouw maar haar gebrekkige kennis van de Nederlandse taal is hier het probleem.
Het ligt aan de bejaarde natuurlijk. Het probleem is dat je je klauwen thuis moet houden en respect voor ouderen moet hebben. Maar dat begrip is ver te zoeken bij de huidige verwende generaties.
pi_215426085
quote:
Omdat de vrouw slecht Nederlands spreekt, vertelt haar kleindochter wat er is gebeurd.

Hier zegt het slachtoffer zelf: 'Ik woon al 57 jaar in Nederland,
Opflikkeren naar Turkije.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 09:45:11 #33
92960 Knip
Ik ben die ik ben
pi_215426086
De verdachte is 31 en het slachtoffer is van Turkse afkomst?
Een vreemde toevalligheid van omstandigheden. 31 is in de Turkse taal een codewoord waarmee masturberen wordt bedoeld.
https://www.turks.nl/life(...)het-getal-31-vandaan
Non possumus non loqui
pi_215426088
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:34 schreef Chadi het volgende:

[..]
Het ligt aan de bejaarde natuurlijk. Het probleem is dat je je klauwen thuis moet houden en respect voor ouderen moet hebben. Maar dat begrip is ver te zoeken bij de huidige verwende generaties.
QED.
  roze donderdag 31 oktober 2024 @ 09:48:14 #35
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_215426102
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:45 schreef Nober het volgende:

[..]
Opflikkeren naar Turkije.
:{
Your beauty never ever scared me.
pi_215426146
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:48 schreef Ama het volgende:

[..]
:{
Die vrouw heeft totaal geen respect voor het land waar ze al 57 jaar woont.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 09:59:41 #37
402274 Cruzinats
abschiebehauptmeister
pi_215426217
Klinkt als een broodje aap verhaal.

Als er sprake was van zware mishandeling dan zou de verdachte niet dezelfde dag nog vrijgelaten zijn.
pi_215426320
Als iemand luid allahu akbar schreeuwend voorbijgangers doodsteekt mogen we op basis daarvan absoluut niet zomaar conclusies trekken, dus laten we dat nu vooral ook maar niet doen.
pi_215426599
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:34 schreef Chadi het volgende:

[..]
Het ligt aan de bejaarde natuurlijk. Het probleem is dat je je klauwen thuis moet houden en respect voor ouderen moet hebben. Maar dat begrip is ver te zoeken bij de huidige verwende generaties.
Je moet ook respect hebben voor het land waar je heen verhuisd. Als je op je 25ste in Nederland bent gekomen en na 57 jaar nog niet goed Nederlands kan... wat heb je dan al die tijd gedaan in Nederland?

Maar dat begrip is ver te zoeken bij die verwende eerste generatie migranten.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 11:00:07 #40
3542 Gia
User under construction
pi_215426630
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 10:53 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Je moet ook respect hebben voor het land waar je heen verhuisd. Als je op je 25ste in Nederland bent gekomen en na 57 jaar nog niet goed Nederlands kan... wat heb je dan al die tijd gedaan in Nederland?
Thuis gezeten, huishouden gedaan, kinderen uitgepoept, vast een stuk of 6. Aangezien ze niet mag of hoeft te werken is het niet nodig om Nederlands te leren.

Als 31-jarige een bejaarde vrouw belagen en/of van de trap duwen, slaat natuurlijk helemaal nergens op, maar of hier een racistisch motief aan ten grondslag ligt, weet ik niet. Als die vrouw geen Nederlands spreekt, hoe weet ze dan dat de buurvrouw zei dat ze terug moest naar Turkije? En wie weet heeft die Turkse dame wel meerdere keren minachtend gespuugd naar haar buurvrouw, omdat die in haar ogen minderwaardig is.... Je weet het niet.
pi_215426733
Wat voor een nationaliteit heeft de 31 jarige? Of als de persoon een Nederlandse nationaliteit heeft wat is dan de afkomst?
  donderdag 31 oktober 2024 @ 11:59:48 #42
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_215427116
Arme mevrouw ;(

En dat riedeltje van "burenruzies zijn complex, verschillende perspectieven blablabla" moet toch meteen het raam uit zodra er iemand van de trap geduwd wordt en in het ziekenhuis belandt!? Dan is perspectief echt niet meer relevant.
pi_215427122
Ik concludeer dat een hoop users hier het feit dat er geweld is gepleegd tegen een oude vrouw verdedigen, betwisten of goed praten. :)

Ben benieuwd wat deze users gepost hadden in deze casus als de verdachte een autochtone oude vrouw was en de verdachte een asielzoeker :)
pi_215427187
Ze spreekt slecht Nederlands. Dan heeft ze het ook wel een beetje verdiend he. /s

:N

Wat een stel ransapen weer in dit topic.
"Pools are perfect for holding water"
pi_215427244
quote:
15s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 23:14 schreef Hortensia_ het volgende:
Welkom in PVV tokkieland. Misselijkmakend.
Meestal is het precies andersom: een slecht Nederlands sprekende allochtoon die een Nederlandse bejaarde aanvalt, mishandelt of berooft.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 12:38:06 #46
335476 oppiedoppie
My mind is my small universe..
pi_215427462
Minkukel ben je dan zeg.
To BG or not to BG!
pi_215427504
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 12:00 schreef Origami94 het volgende:
Ik concludeer dat een hoop users hier het feit dat er geweld is gepleegd tegen een oude vrouw verdedigen, betwisten of goed praten. :)

Ben benieuwd wat deze users gepost hadden in deze casus als de verdachte een autochtone oude vrouw was en de verdachte een asielzoeker :)
Ik ben ook benieuwd wat jij had gezegd als het andersom was, bijvoorbeeld als het een autochtone oude vrouw was en de verdachte een asielzoeker en racisme de reden waarom ze geduwd is.
  roze donderdag 31 oktober 2024 @ 12:45:37 #48
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_215427527
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 12:07 schreef probeer het volgende:
Ze spreekt slecht Nederlands. Dan heeft ze het ook wel een beetje verdiend he. /s

:N

Wat een stel ransapen weer in dit topic.
Ja bijzonder dat zoiets het dan maar goed praat voor hun.
Your beauty never ever scared me.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 31 oktober 2024 @ 12:52:27 #49
426493 crew  PippenScottie
pi_215427608
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 12:45 schreef Ama het volgende:

[..]
Ja bijzonder dat zoiets het dan maar goed praat voor hun.
Zelfreflectie is een goede eigenschap. Niet iedereen heeft het.
My friends all drive horses
pi_215427611
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 12:43 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Ik ben ook benieuwd wat jij had gezegd als het andersom was, bijvoorbeeld als het een autochtone oude vrouw was en de verdachte een asielzoeker en racisme de reden waarom ze geduwd is.
Kijk hier gaat het al mis, "racisme de reden". Andersom is het om de één of andere manier nooit racisme, en andersom gebeurd dagelijks meermaals in dit land. Hier heb ik geen racisme verwijten gehoord namelijk:

Beroofde en aangereden Ans (77) overleden

quote:
Een andere geschrokken getuige focuste zich op het kenteken van de berover. Dat kenteken werd later door de politie via Burgernet verspreid. Er wordt gezocht naar een zwarte Honda Insight met kenteken 39-KTK-1. Het voertuig staat als gestolen geregistreerd, blijkt uit data van de RDW. De bestuurder is donker getint, heeft een fors postuur en droeg een zwart shirt. Hij vluchtte richting Kijkduin.
Om het nog erger te maken:

quote:
Lezers, luisteraars en kijkers van Omroep West leefden mee met Ans en stuurden massaal een kaartje voor haar verjaardag. Een beetje vrolijkheid, maar de ellende was nog niet voorbij. Ans' huis werd, toen ze in een revalidatiecentrum aan het herstellen was, leeggeroofd.
Tja wat voor een soort mensen zijn zo harteloos, ik ken ze al jaren.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')