Deze?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 00:04 schreef AnneX het volgende:
Elon Musk’s Super PAC for Trump had door knockers flown to Michigan, where they were ‘scared’ for their lives after being forced to ride in back of a U-Haul truck, in which there was ‘a cage separating the mostly Black door knockers from their driver.’
Ja zie het. De tweet staat wel in je quote van mij. Weird!quote:
Bij de inauguratie van Biden was er geen rally? (dat was bij de certificatie van de stemmen in het Congres). Er waren bij de inauguratie van Trump wel (behoorlijk heftige) protesten maar die waren niet georganiseerd door Obama of zo ...quote:Op donderdag 31 oktober 2024 00:48 schreef Vis1980 het volgende:
Even een vraagje: Trump hield een rally of protest dichtbij het Capitool op de dag van inauguratie en dat is vreselijk uit de hand gelopen. Nu vroeg ik mij af of het wel vaker gebeurd dat de verliezende kandidaat op de dag van inauguratie precies dáár een rally of protest gaat organiseren?
Nu wel:quote:
Het is maar één bericht, hè. Ik zit op X in het Trumpkamp, klaarblijkelijk, en krijg de hele berichtenstroom te zien. Ik zou er zelf haast Trumpsupporter van worden.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 20:09 schreef capricia het volgende:
[..]
10 miljoen weergaven in een paar uur tijd. Maar dat is natuurlijk over heel de wereld.
Republikeinen die Trump willen gaan stemmen, ga je niet overtuigen met dit. Denk ik.
Wat is voor jou dan zo veel aangenamer of aantrekkelijker aan die Trump-echokamer?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 06:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is maar één bericht, hè. Ik zit op X in het Trumpkamp, klaarblijkelijk, en krijg de hele berichtenstroom te zien. Ik zou er zelf haast Trumpsupporter van worden.
Dit topic vind ik een gemiste kans. Ik doe m’n best de verkiezingen te volgen, maar hier zit ik in de ene echokamer en op X in de andere. En ik moet zeggen dat ik het hier onaangenamer vind.
Ik lees in dit topic extreem veel minachting en eenzijdigheid. In die andere echokamer gaat het wat meer over de inhoud en kan ik met enige moeite berichten beter in perspectief plaatsen, met dank aan community notes, reacties op berichten en het algoritme dat ook andere stemmen naar voren brengt. Zo belandde het bericht van Schwarzenegger in mijn feed.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:07 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Wat is voor jou dan zo veel aangenamer of aantrekkelijker aan die Trump-echokamer?
Nog even los van de totale waanzin van x wat ook dit topic onleesbaar en oninteressant maakt.
Snap ik. En dat vind ik jammer, want ik leer zelf het meest van de uitwisseling van perspectieven.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:10 schreef mascara-klodder het volgende:
@:claudia_x
Ik durf hier nieteens een post te plaatsen want ik ben om verketterd te worden
Tja, ik vind dit topic door alle tweets vrij onleesbaar maar zie hier net zo goed alle kanten op. Er zitten hier toch een flink aantal fanatieke Trumpfans, die hem als ware tribalisten altijd zullen steunen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik lees in dit topic extreem veel minachting en eenzijdigheid. In die andere echokamer gaat het wat meer over de inhoud en kan ik met enige moeite berichten beter in perspectief plaatsen, met dank aan community notes, reacties op berichten en het algoritme dat ook andere stemmen naar voren brengt. Zo belandde het bericht van Schwarzenegger in mijn feed.
In het Trump kamp is er vooral veel liefde voor Trump. Deze kant is vooral angst, haat en minachting voor Trump. Over Kamala en de democraten gaat het maar heel weinig eigenlijk hier hoor. Als je zo'n topic terugleest is het 95% anti Trump/republikeinen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 06:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is maar één bericht, hè. Ik zit op X in het Trumpkamp, klaarblijkelijk, en krijg de hele berichtenstroom te zien. Ik zou er zelf haast Trumpsupporter van worden.
Dit topic vind ik een gemiste kans. Ik doe m’n best de verkiezingen te volgen, maar hier zit ik in de ene echokamer en op X in de andere. En ik moet zeggen dat ik het hier onaangenamer vind.
Ik kan wel wat voorbeelden geven. Neem de ontstane ophef over de grap van Tony Hinchcliffe. Ik kwam onderstaand fragment van John Stewart tegen en dat plaatste voor mij zowel de ophef als de grap zelf in een ander perspectief.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:20 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, ik vind dit topic door alle tweets vrij onleesbaar maar zie hier net zo goed alle kanten op. Er zitten hier toch een flink aantal fanatieke Trumpfans, die hem als ware tribalisten altijd zullen steunen.
De steun voor de democraten / Harris lijkt meer pragmatisch van aard. Trump heeft er in de eerste ronde echt een zooitje van gemaakt en is nu nog wat gekker, dat kan nooit een goed idee zijn…
Ben wel benieuwd welke “inhoud” daarbij voor jou zo aantrekkelijk is?
dat musk het account america heeft gekaapt voor de evrkiezingen is ook weer zoiets, Het gebeurt, maar in alle bulsshit die er voorbij komt, verdwijnt dat ook weer naar ed achterkant.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 08:03 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik kan wel wat voorbeelden geven. Neem de ontstane ophef over de grap van Tony Hinchcliffe. Ik kwam onderstaand fragment van John Stewart tegen en dat plaatste voor mij zowel de ophef als de grap zelf in een ander perspectief.
[ x ]
En wat zag ik vanochtend in mijn feed? Foto's van Trump met een vuilniswagen en foto's van Trump die in een outfit van een vuilnisman een speech hield. Trump weet zo'n opmerking van Biden handig in zijn voordeel om te zetten. Ik vond het ondanks mijn afkeer voor Trump wel komisch.
[ x ]
Verder is mijn feed op dit moment in de ban van een veronderstelde gecoördineerde actie van democraten om sociale media te manipuleren en de verkiezingsuitslag te beïnvloeden (o.a. community notes en zoekalgoritmen). Zo is schijnbaar het interview van Joe Rogan met Trump een tijd niet naar boven gekomen in zoekresultaten in YouTube en Google en wordt het interview niet als trending gepresenteerd. Ik kan de waarachtigheid hiervan niet verifiëren, maar het is een fikse aantijging waar ik meer over zou willen weten. Op zo'n moment zoek ik journalistieke duiding of duiding door mensen van wie ik weet dat ze het niet graag wíllen geloven (zoals de mensen hier). Die vind ik niet, dus ik blijf X, de reacties en community notes volgen.
[ x ]
En dan is er nog de 'gooi alle sterke leiders op een hoop en noem ze ultra-rechts'-tendens. Ik kwam een college tegen van Jesús Huerta de Soto (hoogleraar) die haarfijn uitlegde wat de (essentiële) verschillen tussen Trump en Milei zijn. Ook kom ik interviews met Nayib Bukele tegen die een intelligente, welbespraakte man tonen en niet de autoritaire leider die van hem wordt gemaakt. Ik kan inmiddels aardig Spaans lezen en volg Miliei en Bukele direct op X waardoor ik een geïnformeerder oordeel kan vellen.
Tot slot is er een eigenaardigheid van mijn eigen feed: ik volg vooral het cryptonieuws en er is al een tijdje een aardige discussie over of je vanuit cryptoperspectief beter op Trump of Harris kunt stemmen. Zo kwam ik onderstaand bericht tegen van een prominent figuur in de cryptowereld, Laura Shin (journalist), die zelf op Harris gaat stemmen.
[ x ]
Dat neemt niet weg dat mijn feed ook een echokamer is. In het cryptowereldje zijn mensen zo verzuurd over het regime van Biden-Harris dat ze blind zijn voor de negatieve en gevaarlijke kanten van Trump. Maar dat is beter te begrijpen als je weet met wat voor idiote acties mensen in de industrie te maken hebben gehad, iets waarover je niet echt leest in de Nederlandse pers. En Trump belooft van de VS de belangrijkste cryptonatie ter wereld te maken.
Een laatste voorbeeld: ik kwam onderstaand filmpje tegen over Harris' verleden als openbaar aanklager. Als dit je beeld bepaalt van Harris, dan snap ik wel waarom je niet op haar zou willen stemmen. En helaas kan ik wederom de waarachtigheid van de aantijgingen niet echt verifiëren. In dit topic worden dit soort clips niet of nauwelijks gedeeld/besproken/serieus genomen.
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |