Ik blijf vooral hopen dat meer dan 50% van de Nederlanders kan zien dat dit fascistoïde clubje eng genoeg is om er niet op de stemmen.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:03 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]succes daarmee, als het valt, zal de PVV alleen maar groter worden.
Het is sneu dat de vaardigheid begrijpend lezen zo achteruit is gegaanquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:09 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nou we gingen even uit van het feit dat Wilders niet meer mee doet wat theunderdog denkt dus wie is "hij"?
Nee communisme is fijnquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:11 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ik blijf vooral hopen dat meer dan 50% van de Nederlanders kan zien dat dit fascistoïde clubje eng genoeg is om er niet op de stemmen.
Ik zie het zo snel niet gebeuren maar dat dachten de Duitsers in 1933 ook.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:10 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het is niet irrelevant qua populariteit, maar qua wat het kan bereiken.
Ik ben te rationeel voor deze hysterie.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:12 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik zie het zo snel niet gebeuren maar dat dachten de Duitsers in 1933 ook.
De jaren 50 beldenquote:
Dat vooral blijven denken...quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben te rationeel voor deze hysterie.
De tandjesquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:14 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Wat raar, want Rosenmuller was gewoon lid van de CPN in de jaren 80
o ja het het is opgeheven dus heeft nooit bestaanquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:19 schreef Fretwork het volgende:
[..]
De tandjes
Een partij die in 1991 ontbonden is. Dan heb je weinig politieke kennis hoor, me dunkt. Hoe dat relevant is is me een raadsel.
Jij hebt ook ooit de hele dag liggen janken en je luier volgescheten maar daar beoordelen we jou toch ook niet meer op.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:38 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
o ja het het is opgeheven dus heeft nooit bestaan
Lekker laten gaan joh, fantastisch hoe hij denkt een goed punt te hebbenquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:48 schreef Farenji het volgende:
[..]
Jij hebt ook ooit de hele dag liggen janken en je luier volgescheten maar daar beoordelen we jou toch ook niet meer op.
En die knakker had ook bij lange na geen meerderheid. Gevaar met dat volk aan de macht blijft het zagen aan de poten van de rechtstaat.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:12 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik zie het zo snel niet gebeuren maar dat dachten de Duitsers in 1933 ook.
Het gevaar, in mijn ogen, is dat de andere partijen aan de linkerkant van het spectrum een partij als PVV en al haar kiezers verachten en niet serieus nemen. En daarom willen ze ook niet een klein beetje mee bewegen met de PVV maar het liefste alles in het belachelijke trekken wat uiteindelijk lijdt tot nog meer PVV-stemmers.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 17:02 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
En die knakker had ook bij lange na geen meerderheid. Gevaar met dat volk aan de macht blijft het zagen aan de poten van de rechtstaat.
Afijn..
In de jaren ‘80, toen de CPN werd geleid door Ina Brouwer en de gestaalde kaders de partij verlieten vanwege de progressieve samenwerking. Even relevant als het oprakelen van Den Uyls adoratie voor het eerste jaar nationaalsocialisme in Duitsland.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:14 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Wat raar, want Rosenmuller was gewoon lid van de CPN in de jaren 80
Gelukkig is dat andersom niet het geval. Oh wacht...quote:Op donderdag 10 oktober 2024 17:09 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het gevaar, in mijn ogen, is dat de andere partijen aan de linkerkant van het spectrum een partij als PVV en al haar kiezers verachten en niet serieus nemen. En daarom willen ze ook niet een klein beetje mee bewegen met de PVV maar het liefste alles in het belachelijke trekken wat uiteindelijk lijdt tot nog meer PVV-stemmers.
En voor de duidelijkheid, ik zie dat liever niet gebeuren. Maar nu zeggen dat de PVV nooit alleen aan de macht komt is uiterst gevaarlijk en daarmee onderschat je toch echt wat er in de samenleving heerst.
Haha je lijkt mn opa wel, die had ook tot zn laatste adem een hekel aan GL want de CPN was daarin in opgegaan en ja de communisten, daar had ie in 1952 in Korea nog tegen gevochtenquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:14 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Wat raar, want Rosenmuller was gewoon lid van de CPN in de jaren 80
quote:Op donderdag 10 oktober 2024 20:08 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Haha je lijkt mn opa wel, die had ook tot zn laatste adem een hekel aan GL want de CPN was daarin in opgegaan en ja de communisten, daar had ie in 1952 in Korea nog tegen gevochten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |