Ís het filter ook echt vol? Want zo ja, dan is het op zich prima dat ie piept natuurlijk.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:32 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Dat van die droger is echt bizar. Ik heb een set gekocht, wasmachine en droger, van Miele. Dan denk je dat je iets goeds hebt. Van de droger heb ik enorm veel spijt. Was echt duur en hij blijft gewoon piepen. Vorige droger was een derde van de prijs, maar was stukken beter. Hij droogt wel uitstekend, daar niet van. Maar waar ik me druk om maak is dat ik geld stop in mijn aankopen en dan eronder moet lijden.
Nee, alleen wat stof en wat pluizen. Het gebeurt bij elke droogbeurt halverwege. Dan maak ik hem schoon en dan kan hij verder tot het einde.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:17 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ís het filter ook echt vol? Want zo ja, dan is het op zich prima dat ie piept natuurlijk.
Dat lijkt me niet helemaal goed. Want mijn droger is ook regelmatig aan het melden dat het filter schoon gemaakt moet worden, maar dat klopt dan ook, want dan is het filter inderdaad vol.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:18 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Nee, alleen wat stof en wat pluizen. Het gebeurt bij elke droogbeurt halverwege. Dan maak ik hem schoon en dan kan hij verder tot het einde.
Ik ga mijn garantie maar even gebruiken.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:19 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet helemaal goed. Want mijn droger is ook regelmatig aan het melden dat het filter schoon gemaakt moet worden, maar dat klopt dan ook, want dan is het filter inderdaad vol.
Dat komt door Trump die Spotify geordineerd heeft niet-Amerikanen op deze manier te treiteren.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:24 schreef Eightyone het volgende:
Worden op Spotify de laatste tijd btw meer nummers net té strak afgekapt, of heb ik gewoon pech met de nummers die ik mooi vind?
Nummers waarbij net de laatste halve seconde mist, of die al direct na de laatste milliseconde afgekapt worden. Twee seconden stilte mag van mij best.
Niet snappen hoe een Ferrarismeter werktquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:53 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Hoe dan?Hing je hem op zijn zij?
Ik ben een vrouwquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:23 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Niet snappen hoe een Ferrarismeter werkt
Dat kan, maar dat heeft niets met het al dan niet vrouw-zijn te maken.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:34 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ik weet niet eens wat de bovenkant van zo’n apparaat is…
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:35 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Dat kan, maar dat heeft niets met het al dan niet vrouw-zijn te maken.
Efficiëntie en slimme keuzes van hulpbronnen is alleen maar goed. Degrowth gaat echter over sterk consuminderen: veel minder kopen, niet meer vliegen. Dat is precies waar Azië, het continent van de 21e eeuw, niet op inzet maar waar in Nederland bijvoorbeeld wel stemmen voor opgaan.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 22:47 schreef edcetera het volgende:
[..]
Niet begrijpen wat degrowth precies inhoudt: Meer duurzaamheid heeft niet direct met minder welvaard te maken, maar meer met efficientie en keuzes van hulpbronnen.
Ik heb een schurfthekel, dat tegenwoordig producten (soms met opzet) worden gefabriceerd, die niet eenvoudig te repareren zijn: Beste voorbeeld: Mobiele telefoons, waar batterijen niet van zijn te vervangen, laptops met RAM en SSD Storage vastgesoldeerd op het moederbord
Die zijn wel blijven hangen in 2016 hoorquote:Op dinsdag 11 februari 2025 20:10 schreef Scorpion_17 het volgende:
Mensen die te pas en te onpas 'snowflakes' gebruiken om anderen te diskwalificeren
Van welk filter haal je de pluizen eraf? Die bij de trommel? Een Miele heeft namelijk ook nog een sokkelfilter. Die zit links onder achter een klepje. Moet je 1x in de zoveel tijd eruit halen, afzuigen, afspoelen en laten drogen. Ik heb daar 2 van zodat ik er altijd een schone in kan doen als hij begint te piepen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:20 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Ik ga mijn garantie maar even gebruiken.
Het gebeurt relatief vaak in de Action.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 01:55 schreef Grotetijd het volgende:
Mensen die tijdens 't winkelen "gezellig" in het gangpad blijven staan om te kletsen![]()
Hoe cognitief debiel ben je om niet door te hebben dat je andere mensen hindert?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |