Buiten dat, hij deed dat voor de camera. Dus als ze dat huis niet winnen wil hij niet trouwenquote:Op vrijdag 4 oktober 2024 00:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat vond ik ook wel weer zo'n "TV maken" momentje, de vader om de hand van zijn dochter vragen is al bizar ouderwets, maar in dit geval gaat het om een vader die ze amper kent.
Wat zou hij balen bij winnen danquote:Op vrijdag 4 oktober 2024 00:50 schreef Soury het volgende:
[..]
Buiten dat, hij deed dat voor de camera. Dus als ze dat huis niet winnen wil hij niet trouwen![]()
Je zet jezelf nogal in een positie.
Of Kelly die dit op tv ziet en nergens vanaf wistquote:Op vrijdag 4 oktober 2024 00:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Wat zou hij balen bij winnen dan
quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 00:52 schreef Soury het volgende:
[..]
Of Kelly die dit op tv ziet en nergens vanaf wist
Als ze winnen wil hij eerder trouwen toch? Omdat ze dan 5 jaar geen kosten hebben en de boel dan sneller bij elkaar kunnen sparen.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 00:50 schreef Soury het volgende:
[..]
Buiten dat, hij deed dat voor de camera. Dus als ze dat huis niet winnen wil hij niet trouwen![]()
Je zet jezelf nogal in een positie.
Unugodquote:Op vrijdag 4 oktober 2024 23:02 schreef Firuze60 het volgende:
Een enorm uitgerekte aflevering. Jammer dat Roberto de anderen niet kon overtuigen om die kleffe stelletjes uit elkaar te trekken. Als Unu en Kelly het maar niet winnen. Vrees het wel, als het om publieke eindstemmers gaat met al hun volgers op insta.
Kun je ook met twee woorden spreken? Manoman. Ik vond het waterskieen wel erg leuk, ooit ook gedaan en dat geeft een enorme kick. Dominique liet even zien dat ie meer was dan een slappe bouwmeester.quote:
Stegeman?quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 23:26 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Kun je ook met twee woorden spreken? Manoman. Ik vond het waterskieen wel erg leuk, ooit ook gedaan en dat geeft een enorme kick. Dominique liet even zien dat ie meer was dan een slappe bouwmeester.
Anyway, ik ben voor Alberto.
Haha, Roberto bedoelde ik. De nuchtere fries met Italiaanse naam. Ben wel benieuwd hoe ze dat gaan doen met stemmen door tv-publiek. De opnames zijn al maanden oud.quote:
Dominiquequote:Op zaterdag 5 oktober 2024 17:17 schreef ChildoftheStars het volgende:
Te lui om terug te kijken. Kwam er gisteren niet doorheen
Wie ligt eruit?
Beetje vreemd dat dat zo kan lopen. Je maakt als eenling geen kans meer. Je wordt gewoon weggestemd.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 17:31 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dan wordt het een van de complete stellen die wint
Daar is totaal niet genoeg over nagedachtquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 18:01 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Beetje vreemd dat dat zo kan lopen. Je maakt als eenling geen kans meer. Je wordt gewoon weggestemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |