Ze heeft toch een BBL gehad?quote:Op donderdag 3 oktober 2024 20:47 schreef Boca_Raton het volgende:
Die achterste van Kelly, man daar kan een glas op staan! Verder weer saaie aflevering
Is dat een billift? Het ziet er niet uit en idd. je kleding…quote:Op donderdag 3 oktober 2024 20:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ze heeft toch een BBL gehad?
Het lijkt me mijn kleding niet echt handig...
Ja, eigen vet inspuiten in de billen. Reisje Turkije (twijfel of het eigenlijk wel in NL mag, het is nogal een risicovolle operatie)quote:Op donderdag 3 oktober 2024 20:51 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Is dat een billift? Het ziet er niet uit en idd. je kleding…
Idd. Ik weet het niet.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 20:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
Waarom wordt het plafond behangen? Lijkt me niet het gemakkelijkste om te doen
Het ziet er niet uit.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 20:55 schreef ChildoftheStars het volgende:
Even gegoogled, mag wel in NL
maar waarom begrijp ik niet
alleen opgespoten lippen begrijp ik ook niet
geloof gewoon niet in spuiten
Zelf geen klusbrein, maar heb het niet eerder gezien. Misschien bij De Meilandjes, maar bij normale mensenquote:
Ach het is een keuze en als zij zich zo beter voelt over zichzelf. Alleen haar kennis van verbouwingen is meer daarop gericht dan op huizenquote:
Hij is echt moe denk ik. Geen zin.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:17 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik snap die luiheid niet... het niet het topje van de schoorsteen meenemen en zo...
Zou best kunnen hoorquote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:27 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Hij is echt moe denk ik. Geen zin.
Unu ziet verdacht bleek en ik vind ‘m zo stil ook.
Oh! Ik vind haar juist de minst aardige van het hele zooitje. Kan er geen vinger opleggen, maar ze is achter de ellebogenquote:Op donderdag 3 oktober 2024 22:53 schreef Firuze60 het volgende:
Ben halverwege (kijk terug) en lees ook hier het commentaar. Kelly lijkt inmiddels een beetje op die dikbilrunderen, maar goed, als ze er zelf maar blij mee is. Ondanks dat komt zij toch inmiddels best aardig over.
Vind haar vervelend met die "ik ben schattig dus ik doe lekker dommig Hihihi Wim "quote:Op donderdag 3 oktober 2024 22:53 schreef Firuze60 het volgende:
Ben halverwege (kijk terug) en lees ook hier het commentaar. Kelly lijkt inmiddels een beetje op die dikbilrunderen, maar goed, als ze er zelf maar blij mee is. Ondanks dat komt zij toch inmiddels best aardig over.
Ja! Dat dusquote:Op donderdag 3 oktober 2024 22:58 schreef Soury het volgende:
[..]
Vind haar vervelend met die "ik ben schattig dus ik doe lekker dommig Hihihi Wim "
Blijven weinig over dan, Kaylee mag van mij direct naar huis, Kisha vind ik soms ook zich onnozeler voordoen dan ze is. Ik zou zelf helemaal knettergek worden van die inloopkast met al die enge malle hokjes, daar passen hooguit vier sokken in.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 22:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh! Ik vind haar juist de minst aardige van het hele zooitje. Kan er geen vinger opleggen, maar ze is achter de ellebogen
Ik vind Roberto, Daniël en Dominique prima luiquote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:02 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Blijven weinig over dan, Kaylee mag van mij direct naar huis, Kisha vind ik soms ook zich onnozeler voordoen dan ze is. Ik zou zelf helemaal knettergek worden van die inloopkast met al die enge malle hokjes, daar passen hooguit vier sokken in.
Misschien spijt vanwege zijn vraag om de hand van Kelly aan zijn schoonvader.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:27 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Hij is echt moe denk ik. Geen zin.
Unu ziet verdacht bleek en ik vind ‘m zo stil ook.
Ik mag Wim wel! Hij heeft maar te dealen met een zooitje ongeregeldquote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:33 schreef Firuze60 het volgende:
Wat doet Rene Froger in de vredesnaam bij die bouwinspectie met Wim? Echt zo overbodig, loopt er een beetje nutteloos naast. Inmiddels begin ik Wim zelf ook een karikatuur aan het vinden. Zie de sollicitatie al: "Wij van Talpa zoeken een acteur die zich voor kan doen als bouwopzichter met het uiterlijk van een iets klein mannetje die van eten houdt."
Ik ook wel, maar in het programma inmiddels ongeloofwaardig.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:34 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik mag Wim wel! Hij heeft maar te dealen met een zooitje ongeregeld
Ja die Frogers horen nou eenmaal bij het programma en moeten hun smoel wel regelmatig laten zien. En Wim heeft wel degelijk kennis van zaken, gelukkig maar anders zou het een puinhoop worden.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:33 schreef Firuze60 het volgende:
Wat doet Rene Froger in de vredesnaam bij die bouwinspectie met Wim? Echt zo overbodig, loopt er een beetje nutteloos naast. Inmiddels begin ik Wim zelf ook een karikatuur aan het vinden. Zie de sollicitatie al: "Wij van Talpa zoeken een acteur die zich voor kan doen als bouwopzichter met het uiterlijk van een iets klein mannetje die van eten houdt."
Voor mijn eigen plezier ga ik er altijd vanuit dat zulke programma's echt zijnquote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:36 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik ook wel, maar in het programma inmiddels ongeloofwaardig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |