En Antwerpquote:Op vrijdag 20 september 2024 11:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, die man heeft jarenlang bij volgzaam volk gewerkt. Nederlanders zijn ook gewoon een apart slag.
Dit ja.quote:Op vrijdag 20 september 2024 10:29 schreef Slobeend het volgende:
Gijs Smal kan er ook helemaal niks van.
Dat had een voorbode moeten zijn.quote:Op vrijdag 20 september 2024 13:14 schreef Adames het volgende:
[..]
En Antwerp
Maar daar ging het ook faliekant mis
Ik vind, tot nu toe, vooral Dennis te Kloese wat te verwijten. Priske is ook maar opgezadeld met een incomplete selectie waarbij hij blessuregevallen met talenten moet invullen en met spelers als Smal, Zerrouki, Nadje en Lotomba.quote:Op vrijdag 20 september 2024 14:22 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dat had een voorbode moeten zijn.
quote:Op vrijdag 20 september 2024 12:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Dit komt allemaal goed.
[ x ]
TraunerGod
Pieter Zwart verwoorde het in de ZSM podcast ook wel goed. Er zijn genoeg aanknopingspunten te vinden en buiten de persoonlijke fouten ging de wedstrijd best gelijk op.quote:Op vrijdag 20 september 2024 12:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Dit komt allemaal goed.
[ x ]
TraunerGod
Vooral omdat die Duitsers het wel best vonden hoor.quote:Op vrijdag 20 september 2024 15:37 schreef Haringkop het volgende:
[..]
[..]
Pieter Zwart verwoorde het in de ZSM podcast ook wel goed. Er zijn genoeg aanknopingspunten te vinden en buiten de persoonlijke fouten ging de wedstrijd best gelijk op.
Buiten de afgetekende 4-0 ging het best lekker bedoel je? Houd op met me hoor.. als Feyenoord 2 doelpunten had weten te maken dan zou Leverkussen weer aanzetten en ging je er met 2-6 af.quote:Op vrijdag 20 september 2024 15:37 schreef Haringkop het volgende:
[..]
[..]
Pieter Zwart verwoorde het in de ZSM podcast ook wel goed. Er zijn genoeg aanknopingspunten te vinden en buiten de persoonlijke fouten ging de wedstrijd best gelijk op.
NAC komt te vroeg helaas, maar daar moet je ook zonder Bueno van kunnen winnen. Ben heel benieuwd hoeveel van het horrortrio Smal, Zerrouki en Lotomba gaan spelen.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hugo Bueno is weer aangesloten bij de groepstraining. Dat is ONTZETTEND goed nieuws.
Alleen Lotomba bij gebrek aan beter. Of hij moet naar zijn 3-4-3 gaan switchen, wat gewoon ook echt de beste optie is met deze gasten.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:06 schreef hhh38 het volgende:
[..]
NAC komt te vroeg helaas, maar daar moet je ook zonder Bueno van kunnen winnen. Ben heel benieuwd hoeveel van het horrortrio Smal, Zerrouki en Lotomba gaan spelen.
Bij 3-4-3 denk ik dat Smal speelt, dus het zal wel 1 van die 3 zijn.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:08 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Alleen Lotomba bij gebrek aan beter. Of hij moet naar zijn 3-4-3 gaan switchen, wat gewoon ook echt de beste optie is met deze gasten.
Oei.. Pijnlijkquote:Op vrijdag 20 september 2024 15:37 schreef Haringkop het volgende:
Pieter Zwart verwoorde het *knip* Er zijn genoeg aanknopingspunten te vinden en buiten de persoonlijke fouten ging de wedstrijd best gelijk op.
Centrum Mitchell - Trauner - Beelen.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:10 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Bij 3-4-3 denk ik dat Smal speelt, dus het zal wel 1 van die 3 zijn.
Hij zegt toch niets raars.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:11 schreef Elan het volgende:
https://www.feyenoord.com(...)n-naar-zondag-200924
Humor heeft ie wel.
Hoe kan Don Kloese ooit bij hem zijn uitgekomen
SauerGod gaat Greene milkshakenquote:Op vrijdag 20 september 2024 16:08 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Alleen Lotomba bij gebrek aan beter. Of hij moet naar zijn 3-4-3 gaan switchen, wat gewoon ook echt de beste optie is met deze gasten.
Hij complimenteert hoe het team na de rust voor de dag kwam. Toen stond het al 0-4 en vond de tegenstander het ook wel prima verder.quote:
Je speelt tegen 1 van de beste ploegen van Europa, dan is het toch niet gek om ook positieve punten mee te nemen als je daarna tegen NAC moet?quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij complimenteert hoe het team na de rust voor de dag kwam. Toen stond het al 0-4 en vond de tegenstander het ook wel prima verder.
Plus ze wisselden hun beste spelers.
Ja en? Zo'n man moet toch wat positiefs zeggen. Teksten die je werkelijk van 99% van alle trainers zult horen na zo'n uitslag en de fase waarin je zit.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij complimenteert hoe het team na de rust voor de dag kwam. Toen stond het al 0-4 en vond de tegenstander het ook wel prima verder.
Plus ze wisselden hun beste spelers.
Dit.quote:Op vrijdag 20 september 2024 11:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Alle leuke initiatieven van die man worden compleet de grond in geboord. Ik vind dat oprecht wel iets sneus hebben.
Slot heb ik nog nooit op onzin kunnen betrappen, al werd die in zijn periode bij ons ook eigenlijk nooit compleet weggespeeld met 0-4.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja en? Zo'n man moet toch wat positiefs zeggen. Teksten die je werkelijk van 99% van alle trainers zult horen na zo'n uitslag en de fase waarin je zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |