FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Oud-voetballer Ronnie S. verdacht van handel in cocaïne.
supernigerdonderdag 12 september 2024 @ 12:13
Oud-voetballer Ronnie S. verdacht van handel in 2200 kilo cocaïne

Het Openbaar Ministerie verdenkt voormalig profvoetballer Ronnie S. (40) van de handel in cocaïne en witwassen. In de rechtbank in Breda somde de officier van justitie donderdag de verdenkingen op, waarbij het opgeteld gaat om 2217 kilo cocaïne. S. was niet in de rechtbank aanwezig.

De oud-speler van NAC Breda en FC Twente werd op 10 juni gearresteerd op verdenking van drugshandel en witwassen in de periode 2021 en 2022. De politie baseert de verdenking op ontsleutelde gesprekken tussen criminelen via de gekraakte berichtendienst Sky ECC.

Na de aanhoudingen doorzocht de politie zes woningen en een camper en vond 100.000 euro contant geld. Er is beslag gelegd op het gevonden geld, evenals op bankrekeningen, zes luxe horloges, drie voertuigen, sieraden, fitnessapparatuur, drie woningen en een jacht.

S. begon zijn carrière als rechtsback bij NAC Breda. Via FC Twente, Wigan Athletic en Standard Luik kwam hij in 2015 weer terug in Breda. De verdediger werd in 2010 landskampioen met FC Twente en pakte in 2013 de FA Cup met Wigan.

https://www.upday.com/nl/(...)in-2200-kilo-cocaine
supernigerdonderdag 12 september 2024 @ 12:15
Gaat om deze boy.

https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Ronnie_Stam


SPOILER
Ron Theodorus (Ronnie) Stam (Breda, 18 juni 1984) is een Nederlands voormalig betaald voetballer die bij voorkeur als rechtsback of verdedigende middenvelder speelde. Hij kwam van 2003 tot en met 2016 uit voor NAC Breda, FC Twente, Wigan Athletic en Standard Luik.
Red_85donderdag 12 september 2024 @ 12:54
:')

The fuck man. Genoeg hebben om voor je kleinkinderen nog een huis te kopen en alsnog in de coke gaan.

Landskampioen, FA Cup, geen onverdienstelijke voetballer. Alsnog een sukkeltje.

Toegegeven, dit:
quote:
evenals op bankrekeningen, zes luxe horloges, drie voertuigen, sieraden, fitnessapparatuur, drie woningen en een jacht.
Kan ook vergaard zijn met het legale voetbal wat hij speelde.
Kriegeldonderdag 12 september 2024 @ 13:06
Quincy P. vindt dit leuk 3463rt34.png
jigggydonderdag 12 september 2024 @ 14:24
Ronnie Stam god