En nu niet meer?quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 20:55 schreef Sebbeszweet het volgende:
Maar ik heb dankzij finasteride wel een mooie jeugd en studententijd gehad met veel aandacht van vrouwen.
Veel aandacht maar helaas kon je er niks mee vanwege je verminderde libido.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 20:55 schreef Sebbeszweet het volgende:
Heb er veel ervaring mee. Ik heb er lang van geprofiteerd in de zin dat ik vele jaren een mooie bos haar heb gehad. Maar ik had last van alle bijwerkingen:
- brainfog
- depressief
- libido minder
Ik ben om deze reden gestopt en mijn haar ook kwijtgeraakt. Heb nog wel vele jaren daarna last gehad van de bijwerkingen. Maar ik heb dankzij finasteride wel een mooie jeugd en studententijd gehad met veel aandacht van vrouwen.
Libido werd geleidelijk minder, dat gebeurt niet in een paar dagen.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 19:14 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Veel aandacht maar helaas kon je er niks mee vanwege je verminderde libido.
Geloof me vrouwen boeit hoofdhaar vrij weinig in tegendeel
https://skullshaver.eu/bl(...)-bald-men-attractive
Dan had jij een grote schlungquote:Op woensdag 7 augustus 2024 22:19 schreef Document1 het volgende:
Bij mij zag je al vroeg dat ik kaal werd en dat heeft mij echt geen moment geboeid. Ik heb er ook niet minder om geneukt. Die fabeltjes die mannen elkaar vertellen als het om vrouwen gaat.
Niet echt... ja een paar jaar maar dan trekt je haarlijn achter de implantatie zich terug... en dat ziet me er toch raar uitquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:38 schreef Jahr00n het volgende:
Je kan beter een transplantatie in turkije halen. Dat zet meer zoden aan de dijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |