abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214311246
Geen Gakpo



quote:
De UEFA heeft geen Nederlandse spelers gekozen voor het team van het EK. In het elftal staan zes Spanjaarden en daarmee is de EK-winnaar de hofleverancier.

De mooiste goal werd volgens de Europese voetbalfederatie gemaakt door Yamine Lamal. De 17-jarige Spaanse aanvaller schoot in de halve finale tegen een Frankrijk een bal van ver in de kruising.
quote:
Yamals doelpunt werd verkozen boven de omhaal van Engelsman Jude Bellingham tegen Slowakije en de goal van Xerdan Shaqiri voor Zwitserland tegen Schotland. Het doelpunt van Xavi Simons tegen Engeland eindigde als tiende in de verkiezing.

In het beste elftal staat Yamal op rechtsbuiten. De andere uitverkoren Spanjaarden zijn Marc Cucurella, Rodri, Fabián Ruiz, Dani Olmo en Nico Williams.
quote:
Verder staan Mike Maignan en William Saliba (Frankrijk), Manuel Akanji (Zwitserland), Kyle Walker (Engeland) en Jamal Musiala (Duitsland) in het team. De elf namen werden gekozen door een twaalfkoppige jury, met daarin onder anderen Frank de Boer, Fabio Capello en Rafael Benítez.

Voor Nederlandse spelers als Cody Gakpo, Jerdy Schouten en Bart Verbruggen hebben zij dus niet gekozen. Statistiekenbureau Opta posteerde Gakpo, met drie goals een van de topscorers van het EK, in zijn elftal van het toernooi als spits.


https://nos.nl/artikel/25(...)-maakte-mooiste-goal
  dinsdag 16 juli 2024 @ 19:44:25 #2
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_214311258
Lol Walker
Je bent een waardeloze agent.
  dinsdag 16 juli 2024 @ 19:44:52 #3
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_214311261
Walker _O-
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_214311302
Who makes the Euro 2024 Team of the Tournament based on Opta data?



https://theanalyst.com/20(...)the-tournament-opta/
  Moderator dinsdag 16 juli 2024 @ 22:03:51 #5
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_214313099
Walker _O-
What can change the nature of a man?
  Moderator dinsdag 16 juli 2024 @ 22:39:49 #6
505534 crew  Flitsbezorger
Binnen een kwartier bij je!
pi_214313425
Als Frimpong speelminuten had gekregen stond die er wel in ipv Walker.

Ik geef Dumfries de schuld!
Op maandag 16 december 2024 21:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Flitsbezorger en Bezsen niet
  Moderator dinsdag 16 juli 2024 @ 22:46:13 #7
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_214313472
Toch wel bijzonder voor een team dat de halve finale heeft gehaald. Gakpo had een plaatsje verdiend
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')