klopt, ze zijn data analisten en maken en maken modellen die deels gebaseerd zijn op het gedrag van de gokkers.quote:Op woensdag 26 juni 2024 07:58 schreef Zorro het volgende:
[..]
Volgens mij doen die helemaal niks. Waar het meeste geld op ingezet wordt is favoriet. Ligt dan aan de gokkers dus.
Maar ik heb geen verstand van gokken, dus misschien slaat dat nergens op
Ik kijk met meer afschuw naar Foden eigenlijkquote:Op woensdag 26 juni 2024 12:13 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Zijn er ergere miskleunen dan hoe Southgate Bellingham als een ALDI-middenvelder laat voetballen?
Abbink heeft een fapje gelegdquote:Op woensdag 26 juni 2024 12:11 schreef golfer het volgende:
De Denen en Slovenen eindigden exact gelijk in de groep, in punten, op doelsaldo en in gegeven gele kaarten (6) aan spelers. Een unicum op het EK, waarna gekeken moest worden hoe beide landen het in de EK-kwalificatiereeks hadden gedaan. Denemarken deed dat beter.
Nu blijkt dat niet die EK-kwalificatiereeks de doorslag heeft gegeven, maar tóch het aantal gele kaarten. Die gelekaartenstand was niet in 6-6 geëindigd, maar in 7-6. Een Sloveense kaart was eerst niet meegerekend.
In het duel tussen Denemarken en Slovenië kreeg de Sloveense technisch directeur Milivoje Novaković zittend op de reservebank een gele kaart voor commentaar op de arbitrage. Door die zevende gele kaart is Slovenië derde en Denemarken tweede.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |