quote:
Op zaterdag 1 juni 2024 21:53 schreef Mano_ het volgende:Bij de Arduino-IDE zitten al een hoop voorbeeld-scripts. Als je dan nog zo'n starter-kit met een breadboard weerstanden, LED's, knopjes, een display e.d. erbij haalt kan je een hoop spelend leren.
Klopt, dat had ik gezien en veel snap ik daar wel van.
Echter het bordje opzetten dan weer niet, dat is een stukje electronica wat er bij mij niet zo snel ingaat maar als het stap voor stap uitgelegd wordt is het voor mij wel weer realiseerbaar..
Ik heb al jaren een berg met spul voor Arduino maar nooit de tijd/energie/ideeen om er iets mee te gaan doen.
Ooit wel de RPI met camera gehad (maar zonder external breadboards en gebruik van andere componenten) en toen gebruikt om een soortement van camera met motion sense op basis van verschillend beeld te maken (dus geen motion sensor er op maar beelden vergelijken). Coderen was toen in Python.
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...