Onwaar.quote:Op woensdag 15 mei 2024 17:56 schreef SnodeSnuiter het volgende:
TS loopt weer eens achteraan
Topic nummer 3 of 4 over dit ‘nieuws’
TS ziet direct verbanden, niet gehinderd door enige kennis
Nee, maar die man heeft niet gevraagd om een uitzending rondom hem, en daar totaal door van streek te raken en bedreigd te worden.quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:15 schreef Cupfighter het volgende:
Zelfmoord is iets wat je zelf doet, het woord zegt het al, vaak spelen er diverse omstandigheden mee om te komen tot een beslissing dit te gaan doen, kan nooit de verantwoordelijkheid zijn van een ander persoon
Je bent zelf geen haar beter met je suggestieve sensatie TT. ''Man pleegt zelfmoord door programma Kees van der Spek.'' Je weet helemaal geen ene reet van de persoonlijke omstandigheden van deze man.quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:05 schreef Za het volgende:
Maar op gegeven moment is hij een andere koers gaan varen, pure sensatie tv, mensen vastgrijpen, nare adrenaline tv.
Aannamequote:Op woensdag 15 mei 2024 18:18 schreef Za het volgende:
[..]
Nee, maar die man heeft niet gevraagd om een uitzending rondom hem, en daar totaal door van streek te raken en bedreigd te worden.
Dan is het zijn eigen keuze, maar wel ten gevolge van dit programma.
Als je niemand oplicht kom je ook niet in z’n programmaquote:Op woensdag 15 mei 2024 18:18 schreef Za het volgende:
[..]
Nee, maar die man heeft niet gevraagd om een uitzending rondom hem, en daar totaal door van streek te raken en bedreigd te worden.
Dan is het zijn eigen keuze, maar wel ten gevolge van dit programma.
Het is niet suggestief, hij is door die uitzending door allerlei mensen bedreigd, zeer van streek geraakt en heeft de dag na de uitzending zelfmoord gepleegd.quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:19 schreef Raw85 het volgende:
Je bent zelf geen haar beter met je suggestieve sensatie TT. ''Man pleegt zelfmoord door programma Kees van der Spek.'' Je weet helemaal geen ene reet van de persoonlijke omstandigheden van deze man.
.
Een topic waar iemand zelfmoord pleegt omdat hij (misschien wel terecht) werd afgevallen en jij denkt laat ik TS eens gaan afvallen?quote:Op woensdag 15 mei 2024 17:56 schreef SnodeSnuiter het volgende:
TS loopt weer eens achteraan
Topic nummer 3 of 4 over dit ‘nieuws’
TS ziet direct verbanden, terwijl hij maar 2 feiten kent
Niet gehinderd door enige kennis
Willem Miermans, een ondernemer die ook in de uitzending te zien was, zei dat de overleden man dat bedrag helemaal niet kon missen en dat hij online werd lastiggevallen en bedreigd door kijkers van het programma. Miermans zegt dat Thomas de dag na de uitzending 'erg teneergeslagen' was en suggereert dus dat Thomas zelfmoord pleegde vanwege het tv-programma.quote:
je kunt het ook niet loskoppelen dat het begonnen is doordat hij mensen opgelicht heeft...quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:22 schreef Za het volgende:
[..]
Het is niet suggestief, hij is door die uitzending door allerlei mensen bedreigd, zeer van streek geraakt en heeft de dag na de uitzending zelfmoord gepleegd.
Je kunt dit niet loskoppelen sorry,
zo snel mogelijk een vordering leggen met de uitspraak van de rechter als motivatie en dan hopen dat er te plukken is van de kipquote:Op woensdag 15 mei 2024 18:26 schreef OllieA het volgende:
Sneu voor het opgelichte echtpaar. Die krijgen nu hun ¤40k zeker niet terug.
Nee want hij heeft geen zelfmoord gepleegd vanwege de oplichting, maar omdat er ongevraagd een programma over hem gemaakt is. En daar zeer van slag van is geraakt.quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:24 schreef Nizno het volgende:
[..]
je kunt het ook niet loskoppelen dat het begonnen is doordat hij mensen opgelicht heeft...
misschien is dan een betere TT
Man pleegt zelfmoord nadat hij mensen heeft opgelicht.
was hij in het programma gekomen zonder dat hij deze mensen had opgelicht?quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:27 schreef Za het volgende:
[..]
Nee want hij heeft geen zelfmoord gepleegd vanwege de oplichting, maar omdat er ongevraagd een programma over hem gemaakt is.
Dan kan hij een oplichter zijn, maar sommige mensen bezitten gewoon geen empathie, dat is een aandoening.
Er zijn talloze mensen die mensen oplichten die niet Kees van der Spek aan de deur krijgen en daarna in geestelijke nood geraken.quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:28 schreef Nizno het volgende:
was hij in het programma gekomen zonder dat hij deze mensen had opgelicht?
quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:30 schreef Za het volgende:
[..]
Er zijn talloze mensen die mensen oplichten die niet Kees van der Spek aan de deur krijgen en daarna in geestelijke nood geraken.
Hij pleegde zelfmoord de dag na de uitzending.
quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:28 schreef Nizno het volgende:
[..]
was hij in het programma gekomen zonder dat hij deze mensen had opgelicht?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |