Deze "bron"quote:Op woensdag 15 mei 2024 14:41 schreef tong80 het volgende:
https://www.msn.com/nl-nl(...)07a8150b59df2d&ei=35
Olsen kan ook in dat rijtje wat mij betreftquote:Op dinsdag 14 mei 2024 23:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De succesvolste trainers van Ajax sinds de jaren '90 waren Louis van Gaal (tot daarvoor assistent), Frank de Boer (tot daarvoor jeugdtrainer) en Erik Ten Hag (tot daarvoor coach van GAE/Bayern II/FC Utrecht). Kortom; nauwelijks ervaring in de top. Ze waren bij hun aanstelling allemaal een gok voor Ajax. Als je zekerheid wil, moet je lekker een vrouw zoeken die het liefst samen met jou voor de rest van je leven achter de geraniums zit.
Niks mis mee. Alles in één overzicht. Ik begin de dag trouwens met teletekst.quote:
Teletekst gebruik ik ook dagelijksquote:Op woensdag 15 mei 2024 15:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
Niks mis mee. Alles in één overzicht. Ik begin de dag trouwens met teletekst.
En geen reclame of andere zooiquote:Op woensdag 15 mei 2024 16:02 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Teletekst gebruik ik ook dagelijks
Sowieso handig voor tussenstanden van het voetbal.
https://m.voetbalzone.nl/(...)veel-van-waar/434857quote:De uitspraken van Georges Mikautadze over zijn leven naast het veld in zijn eerste maanden bij Ajax berusten niet helemaal op de waarheid. Dat vertelt Edwin Presser, eigenaar van Eurotalents Sportmanagement, in gesprek met Voetbal International. De 23-jarige spits uit Georgië, die momenteel in uitstekende vorm verkeert op huurbasis bij FC Metz, werd naar eigen zeggen 'gek'.
Die heeft volgens mij iets teveel geluld met Kinkladze .quote:Op woensdag 15 mei 2024 16:29 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
https://m.voetbalzone.nl/(...)veel-van-waar/434857
Je loopt weer een paar dagen achter.quote:Op donderdag 16 mei 2024 09:56 schreef KlapMongeaul het volgende:
https://www.voetbalprimeu(...)niet-langer-uit.html
![]()
DRIE voorrondes waarvan de eerste midden Juli, dat is dus helemaal niet positief en het is echt hopen dat het geitenpaadje van Fiorentina nog goedkomt en we ons direct plaatsen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 11:22 schreef Mestreech1990 het volgende:
Zondag eindelijk de laatste pot van het seizoen. Hopelijk daarna doorpakken met een nieuwe trainer en een bezem door de selectie. Ik zal vast de enige zijn maar ik vind het positief dat we nog een voorronde gaan spelen. Zodoende is er de druk om goed aan de voorbereiding te beginnen inclusief transfers. Door dit extra potten kunnen ze ook sneller wennen aan de nieuwe trainer inclusief speelstijl voordat het echte werk gaat starten.
Beetje dezelfde situatie als met de intrede van Arend Martijn in Rotterdam met een selectie waar flink de bezem doorheen ging. Dat vond ik toen eigenlijk ook wel nuttig die voorrondes met een Europese finale tot gevolg dat seizoen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 11:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
DRIE voorrondes waarvan de eerste in Juli, dat is dus helemaal niet positief en het is echt hopen dat 1 van beide geitenpaadjes nog goedkomt en we ons direct plaatsen.
En een sloot UEFA-punten.quote:Op donderdag 16 mei 2024 11:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Beetje dezelfde situatie als met de intrede van Arend Martijn in Rotterdam met een selectie waar flink de bezem doorheen ging. Dat vond ik toen eigenlijk ook wel nuttig die voorrondes met een Europese finale tot gevolg dat seizoen.
Conference league GENOTquote:Op donderdag 16 mei 2024 11:54 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
En een sloot UEFA-punten.
POLONAISEEEE
Wel leuke away trips.quote:Op donderdag 16 mei 2024 11:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
DRIE voorrondes waarvan de eerste midden Juli, dat is dus helemaal niet positief en het is echt hopen dat het geitenpaadje van Fiorentina nog goedkomt en we ons direct plaatsen.
Je bent ook niet belangrijk genoeg om elke dag voor terug te komen en lezen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 10:04 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Je loopt weer een paar dagen achter.
Bij deze het eerste excuus voor komend seizoen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 11:34 schreef Black-Death het volgende:
Drie voorrondes? Mijn god.. dan heb je echt een waardeloze voorbereiding.
Je krijgt wat je verdient, meteen wat serieuzere oefenwedstrijden, het zullen geen toptegenstanders zijn neem ik aan.quote:Op donderdag 16 mei 2024 11:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
DRIE voorrondes waarvan de eerste midden Juli, dat is dus helemaal niet positief en het is echt hopen dat het geitenpaadje van Fiorentina nog goedkomt en we ons direct plaatsen.
https://kassiesa.net/uefa/seedel2024.htmlquote:Op donderdag 16 mei 2024 18:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je krijgt wat je verdient, meteen wat serieuzere oefenwedstrijden, het zullen geen toptegenstanders zijn neem ik aan.
Halve finale plek is zo goed als binnen als je je door al die voorrondes heen worstelt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 18:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je krijgt wat je verdient, meteen wat serieuzere oefenwedstrijden, het zullen geen toptegenstanders zijn neem ik aan.
Schotland in juli is een mooi tripje hoor.quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:34 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
https://kassiesa.net/uefa/seedel2024.html
Dit moeten we de komende tijd in de gaten houden. Vooralsnog is Kilmarnock de eerste mogelijke tegenstander (lol).
we hoeven de beker alleen nog maar ff op te halen!quote:Op donderdag 16 mei 2024 20:53 schreef Wotte het volgende:
[..]
Halve finale plek is zo goed als binnen als je je door al die voorrondes heen worstelt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Bofjijff op 17-05-2024 09:25:22 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |