abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213430408
SPOILER: foto van Charmaine
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hele lichaam bedekt met duizenden tumoren
De hoofdrolspeelster (nou ja, ze speelt helemaal niks) in de eerste Take My Tumor is Charmaine, 42 jaar, uit Trinidad. Metro heeft niet geteld, maar we geloven het als we horen dat dit ‘de vrouw met duizenden tumoren’ is. Ze zitten namelijk op elk plekje op haar lichaam, ook haar gezicht is bedekt. Deze dame is zo iemand waarbij je op straat uit respect niet wilt staren, maar daar toch niet aan ontkomt. Charmaine, die overigens ondanks al die tumoren een mooie kop met haar heeft, is daar echter aan gewend. Iedereen staart haar altijd aan.

De eerste tumoren kreeg Charmaine toen zij een tiener was. Haar ziekte heet neurofibromatose en zij is in levensgevaar. We zien dat ze op haar 29ste nog enigszins een gezicht had, maar inmiddels is daarvan geen sprake meer. Zij kan niet meer door haar neus ademen. Waar de gescheiden Charmaine nog van kan genieten, zijn haar twee zoons.

Later ziet de Take My Tumor-kijker Charmaine genieten van Los Angeles. Naast een trip in een stad waar zij nog nooit is geweest, is zij daar echter vooral voor Dr. Ryan Osborne. De man die een paar mooie succesfoto’s kan overleggen van wat hij op het gebied van tumoren verwijderen heeft bereikt, is eerlijk: „Ik heb dit nog nooit gezien en ik heb dit dus nog nooit gedaan.” Osborne ziet deze patiënt als de grootste uitdaging als arts en gaat ervoor. „Maar ik heb ook angst dat het niet lukt.”

Voor het resultaat moet je natuurlijk zelf maar naar het programma over onwaarschijnlijke tumoren kijken. Tipje van de sluier: Charmaine heeft in tien weken tijd 24 operaties ondergaan en in totaal zestig uur onder het mes gelegen.

Take My Tumor is vanaf dinsdag (7 mei) wekelijks om 21.30 uur op TLC te zien.

-

What the fak wat knap dat de wetenschap hier iets mee kan

[ Bericht 3% gewijzigd door Nizno op 05-05-2024 20:27:50 ]
  Spellchecker zondag 5 mei 2024 @ 17:11:31 #2
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_213430611
Die foto mag wel in een spoiler :X
pi_213430726
quote:
1s.gif Op zondag 5 mei 2024 17:11 schreef maily het volgende:
Die foto mag wel in een spoiler :X
Dat wilde ik net posten.

Maar wat vreselijk voor die vrouw. Hopelijk hebben de vele operaties wat bereikt.
  zondag 5 mei 2024 @ 19:40:12 #4
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_213432048
Hopelijk is ze te helpen. Wat een nare ziekte is dat.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_213432109
En ik durf al niet naar buiten als ik een puistje heb..
pi_213432628
quote:
0s.gif Op zondag 5 mei 2024 19:45 schreef DrDentz het volgende:
En ik durf al niet naar buiten als ik een puistje heb..
Herkenbaar :')
pi_213443045
Nog meer dan 24 uur wachten -O-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')