quote:Denk je nou echt dat China Noord Korea zal gaan steunen ? Tuurlijk ze zijn het meest Pro Noord Koreaanse land, maar ze zijn eerder bang in een te grote Amerikaanse machtsfactor in de regio.
Op maandag 17 februari 2003 03:03 schreef Wisp het volgende:[..]
dat betwiijfel ik, noord korea heeft china achter zich staan en ik denk dat china sterker is dan amerika, als ze daarmee oorlog gaan voeren heb je echt een derde wereldoorlog
quote:Wees maar blij.
Op maandag 17 februari 2003 03:04 schreef hoppe het volgende:[..]
Geen idee ik was er niet bji toen in de jaren 80 en 90 hele Koerdische dorpen onder andere door gebruik van gifgassen op orders van Saddam Hoessein, de Islamitisch gelovige als het hem uitkomt, werden uitgemoord in Noord Irak.
quote:klopt.
Op maandag 17 februari 2003 03:01 schreef Wisp het volgende:[..]
volgens mij moet jij geen onzin praten
drop een paar liter mosterdgas boven een grote stad en je hebt meer doden dan er ooit in rwanda zijn gevallen
Als Saddam echt de wapens heeft zoals wordt gezegd kan ie binnen 10 minuten per raket minstens 1 miljoen doden maken (en dan heb ik het over bijv. Nederland, Amerika zou ongebeer op 10 miljoen komen...)
Zo'n bedreiging is net nog ff wat erger dan 500.000 doden, hoe bot dit ook mag klinken (en opzich ook is maar dat is gebeurd. Op dit moment geen dreiging vanaf daar dus geen oorlog....).
Saddam is slecht. Wij zijn goed. Oolog tegen Saddam is goed.
Dat Bush aan komt zetten met dit soort saddam-is-een-nieuwe-hitler-crap kan ik nog begrijpen, hij wil tenslotte draagvlak voor zijn oorlogje creeren.
Maar hier met droge ogen een zo oneindig hypocriet pro-oorlog verhaaltje gaan houden betekent toch echt dat je laatste hersencel al een tijdje terug op vakantie is gegaan...
quote:wapens zoals mosterdgas zijn heel simpel te maken, het probleem is dat saddam ook echt in staat is ze te gebruiken
Op maandag 17 februari 2003 03:05 schreef MeAndMyself het volgende:
klopt.Als Saddam echt de wapens heeft zoals wordt gezegd kan ie binnen 10 minuten per raket minstens 1 miljoen doden maken (en dan heb ik het over bijv. Nederland, Amerika zou ongebeer op 10 miljoen komen...)
Zo'n bedreiging is net nog ff wat erger dan 500.000 doden, hoe bot dit ook mag klinken (en opzich ook is maar dat is gebeurd. Op dit moment geen dreiging vanaf daar dus geen oorlog....).
quote:ja als je de feiten onder ogen ziet in plaats van als domme kudde tegen een oorlog te demonstreren ben je niet goed wijs
Op maandag 17 februari 2003 03:06 schreef NorthernStar het volgende:
So what else is new?Saddam is slecht. Wij zijn goed. Oolog tegen Saddam is goed.
![]()
Dat Bush aan komt zetten met dit soort saddam-is-een-nieuwe-hitler-crap kan ik nog begrijpen, hij wil tenslotte draagvlak voor zijn oorlogje creeren.
Maar hier met droge ogen een zo oneindig hypocriet pro-oorlog verhaaltje gaan houden betekent toch echt dat je laatste hersencel al een tijdje terug op vakantie is gegaan...
saddam heeft massavernietegingswapens en is in staat gebleken ze te gebruiken, dat zijn de feiten
Wat voor feiten... de wapeninspecteurs hebben nog geen wapen gevonden.
Dat jullie je laten leiden door de propaganda van Amerika en al hun slappe GELUL als zoetekoek slikken is tot daar aan toe... maar feiten zijn het zeer zeker NIET... nog niet iig.
Vandaar dat iedereen de wapeninspecteurs meer tijd wil geven misschien?
quote:Maar Amerika mag wel onschuldige mensjes doodmaken? Is dat omdat ze geen zenuwgas gebruiken of om iemand uit te roeien die dat wel gebruikt. Ik snap de logica in je verhaal nog niet helemaal.
Op maandag 17 februari 2003 02:12 schreef MeAndMyself het volgende:[..]
Het gaat trouwens om de dood van 5000 onschuldige Iraanse burgers door het gebruik van chemische gassen dus zo 'niet boeiend' vind ik het niet. Het betekent gewoon dat Saddam een gruwelijke moordenaar is die zo snel mogelijk moet worden vermoordt/berecht.
quote:Amerika mikt niet op burgerslachtoffers met de bedoeling er zoveel mogelijk af te maken hoor.
Op maandag 17 februari 2003 03:28 schreef twexx het volgende:[..]
Maar Amerika mag wel onschuldige mensjes doodmaken? Is dat omdat ze geen zenuwgas gebruiken of om iemand uit te roeien die dat wel gebruikt. Ik snap de logica in je verhaal nog niet helemaal.
quote:Vanuit Saddams oogpunt bekeken waren zijn doden ook voor een hoger doel.
Op maandag 17 februari 2003 03:29 schreef X-Ray het volgende:[..]
Amerika mikt niet op burgerslachtoffers met de bedoeling er zoveel mogelijk af te maken hoor.
quote:Vanuit normaal oogpunt bekeken nog steeds op burgers.
Op maandag 17 februari 2003 03:31 schreef NorthernStar het volgende:[..]
Vanuit Saddams oogpunt bekeken waren zijn doden ook voor een hoger doel.
quote:wie zijn volgens jou de onschuldige mensen..?
Op maandag 17 februari 2003 03:28 schreef twexx het volgende:[..]
Maar Amerika mag wel onschuldige mensjes doodmaken? Is dat omdat ze geen zenuwgas gebruiken of om iemand uit te roeien die dat wel gebruikt. Ik snap de logica in je verhaal nog niet helemaal.
quote:Ik dacht dat Bush nu eens een spelletje Command and Conquer live ging doen. Kan me voorstellen dat als je zoveel macht hebt je je toch gaat vervelen.
Op maandag 17 februari 2003 03:29 schreef X-Ray het volgende:[..]
Amerika mikt niet op burgerslachtoffers met de bedoeling er zoveel mogelijk af te maken hoor.
quote:De mensen die er wonen misschien
Op maandag 17 februari 2003 03:33 schreef MeAndMyself het volgende:[..]
wie zijn volgens jou de onschuldige mensen..?
quote:Dat denk je dus verkeerd.
Op maandag 17 februari 2003 03:33 schreef twexx het volgende:[..]
Ik dacht dat Bush nu eens een spelletje Command and Conquer live ging doen.
quote:Hij heeft een nest opstandelingen uitgeroeid, en ach er zijn wat burgerslachtoffers bij gevallen... maar dat hoort nu eenmaal bij een oorlog. Een noodzakelijk kwaad.
Op maandag 17 februari 2003 03:32 schreef X-Ray het volgende:[..]
Vanuit normaal oogpunt bekeken nog steeds op burgers.
quote:Nee, er zijn alleen maar burgerslachtoffers gevallen.
Op maandag 17 februari 2003 03:37 schreef NorthernStar het volgende:[..]
Hij heeft een nest opstandelingen uitgeroeid, en ach er zijn wat burgerslachtoffers bij gevallen... maar dat hoort nu eenmaal bij een oorlog. Een noodzakelijk kwaad.
quote:Ik zal er eens een nachtje over slapen.
Op maandag 17 februari 2003 03:36 schreef X-Ray het volgende:[..]
Dat denk je dus verkeerd.
quote:ik zie niet zo goed in waarom deze dood zouden moeten gaan. Hello, het gaat hier om de oorlog tegen SADDAM, niet tegen zijn burgers. Die zijn noujuist ''de onderdrukten''. Het gaat hier om de oorlog tegen Saddam en zijn soldaten dus. En soldaten zijn iets anders dan burgers..
Op maandag 17 februari 2003 03:35 schreef twexx het volgende:[..]
De mensen die er wonen misschien
quote:Het doel was wat volgens jou?
Op maandag 17 februari 2003 03:39 schreef X-Ray het volgende:[..]
Nee, er zijn alleen maar burgerslachtoffers gevallen.
Dat was het doel vd aanval.
quote:Zoveel mogelijk doden zaaien.
Op maandag 17 februari 2003 03:42 schreef NorthernStar het volgende:[..]
Het doel was wat volgens jou?
quote:Ja, maar waarvoor?
Op maandag 17 februari 2003 03:43 schreef X-Ray het volgende:[..]
Zoveel mogelijk doden zaaien.
quote:heb je het stukje(de 1e link in mijn eerste post) wel gelezen??
Op maandag 17 februari 2003 03:37 schreef NorthernStar het volgende:[..]
Hij heeft een nest opstandelingen uitgeroeid, en ach er zijn wat burgerslachtoffers bij gevallen... maar dat hoort nu eenmaal bij een oorlog. Een noodzakelijk kwaad.
Daarin staat bijv. dat het niet ''een paar burgertjes waren maar vluchtelingen. 5000 vluchtingen. Ook Iraanse soldaten zijn omgekomen, vele maar het gaat hier nu om de burgers. Het waren goverdomme tests. Denk je ff die ziekheid in, TESTS. Vandaar ook de vergelijking van Bush over Saddam en Hitler; die testte ook vanalles op Joden.
quote:tests dus
Op maandag 17 februari 2003 03:45 schreef NorthernStar het volgende:[..]
Ja, maar waarvoor?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |