FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #3366 Ga toch koken mens!
Berkerydinsdag 23 april 2024 @ 12:14
suGNIRw.png

Welkom bij de Algemene Kennis Quiz, deel 3366 :D

We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

JT2phrr.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

fOICiN9.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

iA5KSzY.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand van topic 3251 tot topic 3500 vind je hier (eennalaatste tab), met dank aan Mark!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2, Flitspaal en Mark!
De score werd geüpdatet door Mark! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de http://forum.fok.nl/topicchain/202.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:T
Berkerydinsdag 23 april 2024 @ 12:15
Eindstand #3365:

5 Quyxz_
1 Opzoeknaarvrienden
10 DTF
1 slaveloos
10 pipster
4 FireFox1
9 Bargehassus
4 thabit
2 Berkery
1 Burnett
5 @tong80
tong80dinsdag 23 april 2024 @ 12:32
Door wie werd Fortuyn vlak voor z'n overlijden geïnterviewd ?

:T
Bargehassusdinsdag 23 april 2024 @ 12:33
Ruud de Wild.
tong80dinsdag 23 april 2024 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2024 12:33 schreef Bargehassus het volgende:
Ruud de Wild.
Stand 3366

1 Bargehassus :)

:T
Bargehassusdinsdag 23 april 2024 @ 12:52
Heeft 'ie (RdW) nog aardig lang last van gehad)

Wie regisseerde (onder andere) de film Schatjes?
tong80dinsdag 23 april 2024 @ 13:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2024 12:52 schreef Bargehassus het volgende:
Heeft 'ie (RdW) nog aardig lang last van gehad)

Wie regisseerde (onder andere) de film Schatjes?
Ruud van Hemert ?

:T
Bargehassusdinsdag 23 april 2024 @ 13:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2024 13:19 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ruud van Hemert ?

:T
Zeker! ^O^

Stand 3366

1 Bargehassus
1 tong80
tong80woensdag 24 april 2024 @ 14:24
De Oostenrijkse vedette Kirchner gaat voor Nederland skiën.

Voor welke landen gingen Hans van Helden en Bart Veldkamp schaatsen ?

:T
Bargehassuswoensdag 24 april 2024 @ 15:04
quote:
0s.gif Op woensdag 24 april 2024 14:24 schreef tong80 het volgende:
De Oostenrijkse vedette Kirchner gaat voor Nederland skiën.

Voor welke landen gingen Hans van Helden en Bart Veldkamp schaatsen ?

:T
Frankrijk respectievelijk Belgie.
tong80woensdag 24 april 2024 @ 15:17
quote:
0s.gif Op woensdag 24 april 2024 15:04 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Frankrijk respectievelijk Belgie.
Stand 3366

2 Bargehassus :)
1 tong80

Tot morgen. :)

:T
Bargehassuswoensdag 24 april 2024 @ 17:08
Hoe heet de smid in de strips van Asterix en Obelix? (Nederlandse versie)
DTFwoensdag 24 april 2024 @ 17:10
Hoefnix
Bargehassuswoensdag 24 april 2024 @ 17:12
quote:
0s.gif Op woensdag 24 april 2024 17:10 schreef DTF het volgende:
Hoefnix
We hebben een kenner in het huis! ^O^

Stand 3366

2 Bargehassus :)
1 tong80
1 DTF
Quyxz_woensdag 24 april 2024 @ 18:14
Ik vind de naam van de ziener het leukst! Is dat toevallig de volgende vraag...? :D
Bargehassuswoensdag 24 april 2024 @ 18:45
quote:
10s.gif Op woensdag 24 april 2024 18:14 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik vind de naam van de ziener het leukst! Is dat toevallig de volgende vraag...? :D
Dan wordt het echt handen aan de knoppen. :P
Bargehassuswoensdag 24 april 2024 @ 20:42
quote:
10s.gif Op woensdag 24 april 2024 18:14 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik vind de naam van de ziener het leukst! Is dat toevallig de volgende vraag...? :D
Ik zie vooralsnog niks, jij wel? :)
DTFwoensdag 24 april 2024 @ 22:05
Uit welke tekenfilm serie kennen we de karakters Hank, Eric, Diana, Sheila, Presto en Bobby?
Quyxz_woensdag 24 april 2024 @ 22:12
Ik ken er 3 uit South Park. Misschien de rest in de nieuwste seizoenen. :P
thabitwoensdag 24 april 2024 @ 22:26
quote:
1s.gif Op woensdag 24 april 2024 22:05 schreef DTF het volgende:
Uit welke tekenfilm serie kennen we de karakters Hank, Eric, Diana, Sheila, Presto en Bobby?
Dungeons & Dragons
DTFwoensdag 24 april 2024 @ 22:31
quote:
1s.gif Op woensdag 24 april 2024 22:26 schreef thabit het volgende:

[..]
Dungeons & Dragons
Yes!

2 Bargehassus
1 tong80
1 DTF
1 thabit
thabitwoensdag 24 april 2024 @ 23:09
De beoogde slotaflevering van D&D is nooit geproduceerd, hoewel er wel al een script klaar lag. Welke onthulling, waar ook eerder in de serie al op is gehint, zou in deze aflevering worden gedaan?
slaveloosdonderdag 25 april 2024 @ 08:49
Dat je ook gewoon 6 kantige dobbelstenen kan gebruiken???
thabitdonderdag 25 april 2024 @ 08:54
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2024 08:49 schreef slaveloos het volgende:
Dat je ook gewoon 6 kantige dobbelstenen kan gebruiken???
Nee, dit gaat gewoon over de tekenfilmserie. Het spel heb ik nooit gespeeld.
slaveloosdonderdag 25 april 2024 @ 08:55
quote:
1s.gif Op donderdag 25 april 2024 08:54 schreef thabit het volgende:

[..]
Nee, dit gaat gewoon over de tekenfilmserie. Het spel heb ik nooit gespeeld.
Ik ook niet en de serie ook nooit gezien, ik weet alleen dat ze rare dobbelstenen gebruiken
thabitdonderdag 25 april 2024 @ 09:53
Op de Nederlandse tv werd het ergens in de jaren 80 uitgezonden onder de titel Magiërs en Monsters; misschien doet dat een belletje rinkelen?
Opzoeknaarvriendendonderdag 25 april 2024 @ 11:38
Ik heb de originele serie in Engeland gekeken, eind jaren '80, en weet niet meer precies wat het verhaal moest worden. Maar het had iets te maken met de slechterig (Venger).
DTFdonderdag 25 april 2024 @ 12:32
Ik heb het ook in Engeland gekeken in mijn jeugd. Te lang geleden om te weten wat er precies gebeurde.

D&D wel eens gespeeld, dus ik kan gokken.
"Levelen" om sterk genoeg te zijn om de 3-koppige draak te verslaan?
thabitdonderdag 25 april 2024 @ 13:07
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2024 11:38 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Ik heb de originele serie in Engeland gekeken, eind jaren '80, en weet niet meer precies wat het verhaal moest worden. Maar het had iets te maken met de slechterig (Venger).
Het had inderdaad iets met Venger te maken (in het Nederlands bekend als de Wreker). En met nog een ander karakter.
DTFdonderdag 25 april 2024 @ 17:58
Ik dacht alleen de 'kinderen' en Dungeon Master nog te kennen van naam, maar de draak heet Tiamat.

Geen idee of dat het ander karakter is wat je zoekt, maar volgens mij waren er niet veel andere namen in die serie.
DTFdonderdag 25 april 2024 @ 17:58
En Venger was een 'oh-jaatje' voor me.
thabitdonderdag 25 april 2024 @ 18:29
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2024 17:58 schreef DTF het volgende:
Ik dacht alleen de 'kinderen' en Dungeon Master nog te kennen van naam, maar de draak heet Tiamat.

Geen idee of dat het ander karakter is wat je zoekt, maar volgens mij waren er niet veel andere namen in die serie.
Het andere karakter is niet Tiamat.
FireFox1donderdag 25 april 2024 @ 18:55
Onthulling Demogorgan?
thabitvrijdag 26 april 2024 @ 08:32
Nog een hintje: het betreft een zekere familieband.
Berkeryvrijdag 26 april 2024 @ 09:58
Ik heb de serie blijkbaar gemist, ik had er in ieder geval tot twee dagen geleden nooit van gehoord.
pipstervrijdag 26 april 2024 @ 10:15
Darth Vader is zijn vader!
thabitvrijdag 26 april 2024 @ 17:37
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 april 2024 10:15 schreef pipster het volgende:
Darth Vader is zijn vader!
Wordt al warmer. :P
Berkeryvrijdag 26 april 2024 @ 18:21
"Who shot J.R. ?"
tong80zaterdag 27 april 2024 @ 10:57
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 april 2024 18:21 schreef Berkery het volgende:
"Who shot J.R. ?"
Bobby :?

:T
thabitzaterdag 27 april 2024 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 april 2024 10:57 schreef tong80 het volgende:

[..]
Bobby :?

:T
Nee, het is geen van de kinderen.
Bargehassuszaterdag 27 april 2024 @ 22:33
Ik denk niet dat dit nog geraden gaat worden. Misschien een andere vraag...? ;)
tong80zondag 28 april 2024 @ 11:33
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 april 2024 15:48 schreef thabit het volgende:

[..]
Nee, het is geen van de kinderen.
Sue Allen ?

:T
thabitzondag 28 april 2024 @ 12:45
Oké, hier is het antwoord: Dungeon Master is Vengers vader.

Ik kom er net achter dat een aantal fans van de show een paar jaar terug met knip- en plakwerk van het script nog een aflevering hebben gemaakt:
Nog niet gekeken overigens, eerst de rest terugkijken op YouTube. ;)

Zal straks een vervangende vraag bedenken.
Bargehassuszondag 28 april 2024 @ 12:58
Als je alleen de thumbnail ziet lijkt het net een soort Scoobie Doo.
thabitzondag 28 april 2024 @ 13:20
Identificeer de volgende tv-series met een & in de titel:
1. B&A
2. L&O
3. Runkum
4. R&R
5. S&F
6. W&G
slavelooszondag 28 april 2024 @ 13:47
1 Bassie en Adriaan
2 law and order
slavelooszondag 28 april 2024 @ 13:47
6 Wallace & grommit
Bargehassuszondag 28 april 2024 @ 14:02
3. Q&Q
4. Rembo&Rembo.

Alleen 5. nog...
Bargehassuszondag 28 april 2024 @ 14:03
6. Will & Grace kan ook overigens.
Bargehassuszondag 28 april 2024 @ 14:42
Ik gooi er een gokje in:

5. Sons & Fathers?
tong80zondag 28 april 2024 @ 15:22
Iets met Fiona en Paul de Leeuw ?

:T
Berkeryzondag 28 april 2024 @ 15:41
Oja, Seth & Fiona
thabitzondag 28 april 2024 @ 15:58
quote:
6s.gif Op zondag 28 april 2024 15:41 schreef Berkery het volgende:
Oja, Seth & Fiona
Met leernicht Freek!

2 Bargehassus
1 tong80
1 DTF
1 thabit
1 Berkery
Berkeryzondag 28 april 2024 @ 17:49
Peru - Egypte - :? - Zuid-Korea - Portugal.

Welk land hoort op de plek van :? ?
Quyxz_zondag 28 april 2024 @ 20:49
Ghana
Berkerymaandag 29 april 2024 @ 08:48
quote:
6s.gif Op zondag 28 april 2024 20:49 schreef Quyxz_ het volgende:
Ghana
Stand 3366
2 Bargehassus
1 tong80
1 DTF
1 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_

SPOILER
De nationaliteit van de huidige en vier vorige secretarissen-generaal van de VN
Quyxz_maandag 29 april 2024 @ 11:43
Wat wordt er in de aardrijkskunde bedoeld met een endoreïsch bekken?
Quyxz_maandag 29 april 2024 @ 20:09
De Kaspische Zee en Death Valley zijn bekende voorbeelden van plekken die in een endoreïsch bekken liggen.
Bargehassusdinsdag 30 april 2024 @ 11:22
Liggen onder zeeniveau?
Quyxz_dinsdag 30 april 2024 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2024 11:22 schreef Bargehassus het volgende:
Liggen onder zeeniveau?
Nope. Te lastige vraag denk ik dus ik zal een nieuwe stellen. Ik zocht een gebied waar het regenwater niet in een oceaan uitmondt.

Andere aardrijkskundevraag:

Hoe heet het water waar de hoofdsteden Buenos Aires en Montevideo aan liggen? Op de kaart is het de karakteristieke zuidoostelijke inkeping in de Zuid-Amerikaanse kustlijn. Het water vormt de monding van twee rivieren, de Paraná en de Uruguay, in de Atlantische Oceaan.
DTFwoensdag 1 mei 2024 @ 12:12
River Plate?
Quyxz_woensdag 1 mei 2024 @ 15:19
quote:
0s.gif Op woensdag 1 mei 2024 12:12 schreef DTF het volgende:
River Plate?
Correct ^O^ Rio de la Plata is de meer gebruikelijke naam, maar dat maakt niet uit!


Stand 3366
2 Bargehassus
1 tong80
2 DTF

1 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_
DTFwoensdag 1 mei 2024 @ 17:57
ik moest het doen met mijn voetbalkennis ;)
DTFwoensdag 1 mei 2024 @ 17:59
Een andere Rio dan.

Uit welk land komt de voetbalclub Rio Ave?
tong80woensdag 1 mei 2024 @ 18:21
quote:
0s.gif Op woensdag 1 mei 2024 17:59 schreef DTF het volgende:
Een andere Rio dan.

Uit welk land komt de voetbalclub Rio Ave?
Portugal ?

:T
DTFwoensdag 1 mei 2024 @ 19:58
quote:
0s.gif Op woensdag 1 mei 2024 18:21 schreef tong80 het volgende:

[..]
Portugal ?

:T
Yes!

Stand 3366
2 Bargehassus
2 tong80
2 DTF
1 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_
tong80donderdag 2 mei 2024 @ 09:02
Wat is/was de bijnaam van Eusebio ?

:T
slaveloosdonderdag 2 mei 2024 @ 09:43
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 09:02 schreef tong80 het volgende:
Wat is/was de bijnaam van Eusebio ?

:T
De zwarte parel
tong80donderdag 2 mei 2024 @ 09:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 09:43 schreef slaveloos het volgende:

[..]
De zwarte parel
De helft goed.

:T
slaveloosdonderdag 2 mei 2024 @ 09:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 09:44 schreef tong80 het volgende:

[..]
De helft goed.

:T
Van Mozambique?
tong80donderdag 2 mei 2024 @ 09:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 09:45 schreef slaveloos het volgende:

[..]
Van Mozambique?
Stand 3366
2 Bargehassus
2 tong80
2 DTF
1 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_
1 slaveloos :)

:T
slaveloosdonderdag 2 mei 2024 @ 09:49
Wat is de hoofdstad van Mozambique?
DTFdonderdag 2 mei 2024 @ 09:56
Maputo
slaveloosdonderdag 2 mei 2024 @ 12:39
Zekers

Stand 3366
2 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
1 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_
1 slaveloos
DTFdonderdag 2 mei 2024 @ 12:44
Waar kennen we Mina Caputo van?
Berkerydonderdag 2 mei 2024 @ 13:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 12:44 schreef DTF het volgende:
Waar kennen we Mina Caputo van?
Life of Agony
DTFdonderdag 2 mei 2024 @ 13:19
quote:
7s.gif Op donderdag 2 mei 2024 13:14 schreef Berkery het volgende:

[..]
Life of Agony
Of course

Stand 3366
2 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
1 thabit
2 Berkery
1 Quyxz_
1 slaveloos
Berkerydonderdag 2 mei 2024 @ 13:43
quote:
:? is een komische televisieserie van de Britse zender BBC, met Rowan Atkinson in de hoofdrol van politie-inspecteur Raymond Fowler.
Wat is :?
Quyxz_donderdag 2 mei 2024 @ 13:54
Blackadder?
Berkerydonderdag 2 mei 2024 @ 13:56
quote:
1s.gif Op donderdag 2 mei 2024 13:54 schreef Quyxz_ het volgende:
Blackadder?
:N
thabitdonderdag 2 mei 2024 @ 14:48
quote:
5s.gif Op donderdag 2 mei 2024 13:43 schreef Berkery het volgende:

[..]
Wat is :?
The Thin Blue Line
Bargehassusdonderdag 2 mei 2024 @ 14:52
quote:
1s.gif Op donderdag 2 mei 2024 14:48 schreef thabit het volgende:

[..]
The Thin Blue Line
Ja, natuurlijk. 8)7
Berkerydonderdag 2 mei 2024 @ 15:01
quote:
1s.gif Op donderdag 2 mei 2024 14:48 schreef thabit het volgende:

[..]
The Thin Blue Line
Stand 3366
2 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
2 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_
1 slaveloos
thabitdonderdag 2 mei 2024 @ 15:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 14:52 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Ja, natuurlijk. 8)7
Dat is weer een ander tv-programma.
thabitdonderdag 2 mei 2024 @ 15:36
Sport en spel: wat vergelijken we hier met elkaar?

Roze = Groen
Groen = Rood
Rood = Geel
Geel = Blauw
Blauw = Oranje
Zwart ~ Bruin
Bruin = Paars
Bargehassusdonderdag 2 mei 2024 @ 17:03
quote:
5s.gif Op donderdag 2 mei 2024 15:36 schreef thabit het volgende:
Sport en spel: wat vergelijken we hier met elkaar?

Roze = Groen
Groen = Rood
Rood = Geel
Geel = Blauw
Blauw = Oranje
Zwart ~ Bruin
Bruin = Paars

Snooker en pool?
thabitdonderdag 2 mei 2024 @ 17:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2024 17:03 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Snooker en pool?
Yes!

Stand 3366
3 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
2 thabit
1 Berkery
1 Quyxz_
1 slaveloos
Bargehassusdonderdag 2 mei 2024 @ 17:38
Het Watergateschandaal betekende de doorbraak van de journalisten Bob Woodward en Carl Bernstein, die voor The Washington Post het schandaal blootlegden. Ze kregen informatie van iemand die onbekend was gebleven en " O-) " werd genoemd.

Wie of wat is O-) ?
FireFox1donderdag 2 mei 2024 @ 18:23
Black water?
Berkerydonderdag 2 mei 2024 @ 18:54
Deep throat
Bargehassusdonderdag 2 mei 2024 @ 18:58
quote:
7s.gif Op donderdag 2 mei 2024 18:54 schreef Berkery het volgende:
Deep throat
Correct!

Stand 3366
3 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
2 thabit
2 Berkery ^O^
1 Quyxz_
1 slaveloos

Ik zou net een film hint geven maar dat was niet meer nodig. :D
Berkeryvrijdag 3 mei 2024 @ 08:20
In de serie 'Breaking bad' gebruikt de hoofdpersoon als alias de naam van een Duitse wetenschapper. Welke?
Opzoeknaarvriendenvrijdag 3 mei 2024 @ 08:38
Heisenberg?
Bargehassusvrijdag 3 mei 2024 @ 13:14
Serie nog nooit gezien maar doe even een wilde gok op Planck.
Berkeryvrijdag 3 mei 2024 @ 18:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2024 08:38 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Heisenberg?
giphy.gif

Stand 3366
3 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
2 thabit
2 Berkery
1 Quyxz_
1 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
Opzoeknaarvriendenvrijdag 3 mei 2024 @ 22:11
Afgelopen week was Britney Spears weer eens in het nieuws. In welk jaar brak zij door met haar hit ".... baby one more time"?
thabitvrijdag 3 mei 2024 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2024 22:11 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Afgelopen week was Britney Spears weer eens in het nieuws. In welk jaar brak zij door met haar hit ".... baby one more time"?
Dat wordt gokken. 1996?
Quyxz_vrijdag 3 mei 2024 @ 22:41
Ik gok 1998
Opzoeknaarvriendenvrijdag 3 mei 2024 @ 23:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 mei 2024 22:41 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik gok 1998
Goed gegokt :)

Stand 3366
3 Bargehassus
2 tong80
3 DTF
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
1 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
Quyxz_zaterdag 4 mei 2024 @ 00:12
Dat valt niet tegen.

Wie was de oorspronkelijke presentator van Lucky Letters?
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 08:00
Vis een optie?
450 Euro, dat was echt fantastisch!
Soberso

Victor Reinier
Quyxz_zaterdag 4 mei 2024 @ 09:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2024 08:00 schreef Bargehassus het volgende:
Vis een optie?
450 Euro, dat was echt fantastisch!
Soberso

Victor Reinier
:D ^O^

Ik wilde de vraag eigenlijk stellen met de oorspronkelijke foto, waar het allemaal mee begon, maar die kon ik niet vinden. ;(

Ik kwam wel deze tegen: KLB / Kan niet op de naam komen :P

Stand 3366
4 Bargehassus

2 tong80
3 DTF
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
1 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 10:15
De Schijf van Vijf werd in 1953 geïntroduceerd door het Voorlichtingsbureau voor de voeding in Nederland (een overheidsorgaan dat in 2000 opging in het Voedingscentrum). De schijf bevatte de volgende groepen voedingsmiddelen:

1.
2.
3.
4.
5.

Welke groepen zoek ik?


(Mijn hersenen maken soms rare sprongen: Victor Reinier=>Flikken Maastricht=> Angela Schijf => Schijf van vijf)
DTFzaterdag 4 mei 2024 @ 10:37
Aardappelen, vlees, groenten, fruit, vis
thabitzaterdag 4 mei 2024 @ 10:44
Vlees, zuivel, groente, fruit, zetmelen. Maar het toetje hoorde geloof ik ook nog ergens bij.
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 10:54
Geraden:

1. Melk en melkproducten (zuivel)
2. Groente, fruit, aardappelen
3. Vlees, vis, kaas, eieren en peulvruchten
4.
5. Graan en graanproducten zoals brood

Nog eentje te gaan... Was voor mij ook een verrassing, tegenwoordig bijna een doodzonde om nog te noemen.
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 12:59
It's electrifying!
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 15:27
slavelooszaterdag 4 mei 2024 @ 15:57
Suiker?
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 16:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2024 15:57 schreef slaveloos het volgende:
Suiker?
Niet correct..... Het door mij geplaatste filmpje komt uit een musical. Vertaal de naam van de musical in het Nederlands en je hebt al het zo goed als goede antwoord.
DTFzaterdag 4 mei 2024 @ 16:13
Vet
Bargehassuszaterdag 4 mei 2024 @ 16:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2024 16:13 schreef DTF het volgende:
Vet
Vetten is het correcte antwoord maar ik keur vet goed. ^O^

Stand 3366
4 DTF
4 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
1 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
DTFzaterdag 4 mei 2024 @ 16:53
Over vet en vet verbranden gesproken;

Wie kwam vaak 's nachts voorbij op Call TV met zijn Target Training?


hqdefault.jpg
slavelooszaterdag 4 mei 2024 @ 16:59
Tony little?
DTFzondag 5 mei 2024 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2024 16:59 schreef slaveloos het volgende:
Tony little?
Zeker!

Stand 3366
4 DTF
4 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
slavelooszondag 5 mei 2024 @ 08:46
Amazing discoveries !!

Wie zongen:
quote:
You and me, baby, ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
En de titel ook graag
Bargehassuszondag 5 mei 2024 @ 08:53
Bloodhound gang - The bad touch.

Hooray for boobies!
slavelooszondag 5 mei 2024 @ 23:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 mei 2024 08:53 schreef Bargehassus het volgende:
Bloodhound gang - The bad touch.

Hooray for boobies!
Zeker weten!!

Stand 3366
4 DTF
5 Bargehassus ^O^
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 09:39
1 schapenmaag, ox bung of hittebestendige huishoud- folie en een keukendoek
80 g of 2 lamsnieren, schoongemaakt
90 g of 2 lamsharten
70 g of 1 paar lamslongen 2 middelgrote uien
1 tl van elk van de volgende verse kruiden: peterselie, bonenkruid, hysop, salie, munt (gebruik dubbele hoeveelheden bij gedroogde kruiden)
1,5 tl peper
1/2 tl zout
200 g speldenknophavermout
200 g shredded suet
4 eieren

Van wat is bovenstaande het recept?
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 11:18
Haggis?
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2024 11:18 schreef FireFox1 het volgende:
Haggis?
Ay! ^O^

Stand 3366
4 DTF
5 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
1 FireFox1
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 11:26
Welke F1 circuit is dit?

eXZwlXM.jpeg
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 11:32
Miami?
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 11:38
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2024 11:32 schreef Bargehassus het volgende:
Miami?
:N
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 11:39
Las Vegas?
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 11:42
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2024 11:39 schreef Bargehassus het volgende:
Las Vegas?
Yes. Oftewel, de omgekeerde varken.

Stand 3366
4 DTF
6 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
1 FireFox1
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 12:20
Welk wereldberoemd tennisechtpaar woont in Las Vegas?
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 12:52
Andre Agassi en Steffi Graff?
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 12:58
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2024 12:52 schreef FireFox1 het volgende:
Andre Agassi en Steffi Graff?
Game, set and match!

Samen goed voor 30 Grand Slams. _O_

Stand 3366
4 DTF
6 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
2 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 16:47
Wie is deze meneer?

qPcWTP9.jpeg
Quyxz_maandag 6 mei 2024 @ 17:59
Martin Verkerk de eendagsvlieg die uiteindelijk verloor van Ferrero _O_
FireFox1maandag 6 mei 2024 @ 18:38
quote:
1s.gif Op maandag 6 mei 2024 17:59 schreef Quyxz_ het volgende:
Martin Verkerk de eendagsvlieg die uiteindelijk verloor van Ferrero _O_
Stand 3366
4 DTF
6 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
Quyxz_maandag 6 mei 2024 @ 19:39
Wat zijn de vijf grootste steden van Zwitserland? Punt voor nummer 5
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 19:49
Basel
Bern
Geneve
Lausanne
Zurich

?
Quyxz_maandag 6 mei 2024 @ 20:36
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2024 19:49 schreef Bargehassus het volgende:
Basel
Bern
Geneve
Lausanne
Zurich

?
Jep, zo moeilijk is het niet!

Stand 3366
4 DTF
7 Bargehassus

2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
Bargehassusmaandag 6 mei 2024 @ 21:00
Even nagekeken maar ik had niet verwacht dat Zurich het grootst zou zijn. Ik had Luzern er ook nog wel ergens tussen willen frommelen maar wist niet waar, gelukkig.

De :X is een plant uit de composietenfamilie (Asteraceae). De soort komt in Europa voor in de Alpen, Jura, Karpaten, noordelijke Balkan, noordelijke Apennijnen en in de Pyreneeën.

De :X is winterhard en de bloeitijd is van juni tot augustus. Ze worden ongeveer 20 cm hoog. Het zijn witviltig behaarde planten met bloemhoofdjes in groepen omgeven door een sierlijke ster van witviltige blaadjes. De bloemkorfjes zijn heel klein en hoewel ze in een soort scherm samengedrongen zijn, vallen ze pas op door de krans van schutbladen. Ze doen het prima als rotsplantjes. Ze hebben het graag droog en zonnig en houden van een kalkhoudende schrale grond.

Wat is :X ?
pipstermaandag 6 mei 2024 @ 23:19
Edelweiss
Bargehassusdinsdag 7 mei 2024 @ 07:28
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2024 23:19 schreef pipster het volgende:
Edelweiss
Zeker! ^O^

Stand 3366
4 DTF
7 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
1 pipster
pipsterwoensdag 8 mei 2024 @ 12:08
Oops, ik moet een vraag stellen :D
pipsterwoensdag 8 mei 2024 @ 12:11
Noem een nummer plus de artiest waarop 'Bring me Edelweiss" is gebaseerd ?
Bargehassuswoensdag 8 mei 2024 @ 12:16
S.O.S. - ABBA
pipsterwoensdag 8 mei 2024 @ 12:19
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2024 12:16 schreef Bargehassus het volgende:
S.O.S. - ABBA
YES ^O^
Stand 3366
4 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
1 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
1 pipster

SPOILER
SOS (Benny Andersson, Stig Anderson, Björn Ulvaeus)
That's The Way I Like It (H.W. Casey, R. Finch)
Der Kuhtutt'n Jodler
Edelweiss (R. Rodgers, O. Hammerstein)
Last Night The D.J. Saved My Life (M.J.Cleveland)
Bargehassuswoensdag 8 mei 2024 @ 12:37
Wat is de betekenis van het Aramese woord "abba"?
pipsterwoensdag 8 mei 2024 @ 12:43
Vrij vertaald A Bah, dus iets wat vies is.
Opzoeknaarvriendenwoensdag 8 mei 2024 @ 12:55
Vader
Bargehassuswoensdag 8 mei 2024 @ 12:58
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2024 12:55 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Vader
Zeker! ^O^

Stand 3366
4 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
1 pipster
Opzoeknaarvriendenwoensdag 8 mei 2024 @ 13:16
Als we dan toch bij ABBA blijven - graag de voornamen van de vier oprichters :)
pipsterwoensdag 8 mei 2024 @ 13:38
Annifrid, Agnetha, Bjorn en Bennie.
Opzoeknaarvriendenwoensdag 8 mei 2024 @ 13:59
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2024 13:38 schreef pipster het volgende:
Annifrid, Agnetha, Bjorn en Bennie.
100%

Stand 3366
4 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
2 pipster
pipsterwoensdag 8 mei 2024 @ 14:10
Omdat Waterloo van ABBA al weer 50 jaar oud is.

nnTxOHk.png

Wie hoort in het gele vlakje?
DTFwoensdag 8 mei 2024 @ 18:00
Geen idee, maar als dit over de battle of Waterloo gaat, Duke of Wellington
Bargehassuswoensdag 8 mei 2024 @ 19:10
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2024 18:00 schreef DTF het volgende:
Geen idee, maar als dit over de battle of Waterloo gaat, Duke of Wellington
^O^ Ja, die was het. Lag op het puntje van m'n tong maar kon er niet op komen.
Bargehassuswoensdag 8 mei 2024 @ 20:45
De volgende vraag gaat toch niet over...? :X
FireFox1woensdag 8 mei 2024 @ 21:34
Geen flauw idee.
tong80zaterdag 11 mei 2024 @ 11:50
En nu ?

:T
Bargehassuszaterdag 11 mei 2024 @ 17:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 mei 2024 11:50 schreef tong80 het volgende:
En nu ?

:T
Goede vraag. Ik weet vrij zeker @pipster dat het antwoord van @DTF goed was.
pipsterzaterdag 11 mei 2024 @ 23:03
Oops ja dat klopt, ga lekker DTF
pipsterzaterdag 11 mei 2024 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2024 18:00 schreef DTF het volgende:
Geen idee, maar als dit over de battle of Waterloo gaat, Duke of Wellington
Stand 3366
5 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
2 FireFox1
2 pipster
pipsterzaterdag 11 mei 2024 @ 23:05
Als ik het een keer vergeet mag je gewoon doorspelen hoor.
DTFzondag 12 mei 2024 @ 03:32
In het voorjaar en het begin van de zomer geeft de ****** bij beweging licht door bioluminescentie. Dit zorgt voor lichteffecten in de golven, in de voetsporen van strandwandelaars en rond mensen die zwemmen in de zee.
DTFmaandag 13 mei 2024 @ 17:16
220643360_807224543271463_5191203630795915300_n.jpg?x44637
slaveloosmaandag 13 mei 2024 @ 17:25
Blauwalg?
FireFox1maandag 13 mei 2024 @ 19:26
Zeevonk
DTFmaandag 13 mei 2024 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2024 19:26 schreef FireFox1 het volgende:
Zeevonk
Yes!
Kwamen we van de week spontaan tegen bij een misluktepoging om het Noorderlicht te zien.

Stand 3366
5 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
2 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
FireFox1maandag 13 mei 2024 @ 21:41
De :) oorlogen, door de Romeinen ;) genoemd, waren de oorlogen tussen Carthago en de Romeinse Republiek. Deze mogendheden kwamen met elkaar in conflict omdat hun invloedssferen zich beide uitbreidden in de westelijke helft van de Middellandse Zee.

Wat is :) ?
slaveloosdinsdag 14 mei 2024 @ 00:32
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2024 21:41 schreef FireFox1 het volgende:
De :) oorlogen, door de Romeinen ;) genoemd, waren de oorlogen tussen Carthago en de Romeinse Republiek. Deze mogendheden kwamen met elkaar in conflict omdat hun invloedssferen zich beide uitbreidden in de westelijke helft van de Middellandse Zee.

Wat is :) ?
Punische Oorlogen
FireFox1dinsdag 14 mei 2024 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 mei 2024 00:32 schreef slaveloos het volgende:

[..]
Punische Oorlogen
Stand 3366
5 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
2 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
3 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
slaveloosdinsdag 14 mei 2024 @ 10:20
Waarom Punische oorlog? Wat is punische?
pipsterwoensdag 15 mei 2024 @ 10:37
Geen idee.
DTFwoensdag 15 mei 2024 @ 12:13
Ik meen me te herinneren dat Punica granaatappel betekent.

De meest irritante reclames uit de jaren 90.
slavelooswoensdag 15 mei 2024 @ 16:15
Nee geen punica oase of granaatappels
DTFwoensdag 15 mei 2024 @ 16:39
Ik had ook niet verwacht dat dat een link had.

[ Bericht 4% gewijzigd door DTF op 15-05-2024 17:32:28 ]
slavelooswoensdag 15 mei 2024 @ 19:45
Nieuwe vraag:
Wie sprak heel vaak de woorden Ceterum censeo Carthaginem esse delendam uit?
slavelooswoensdag 15 mei 2024 @ 19:47
SPOILER
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 mei 2024 10:20 schreef slaveloos het volgende:
Waarom Punische oorlog? Wat is punische?
SPOILER
Taal die gesproken werd in Cartago
Antwoord in de spoiler
Bargehassuswoensdag 15 mei 2024 @ 20:00
quote:
0s.gif Op woensdag 15 mei 2024 19:45 schreef slaveloos het volgende:
Nieuwe vraag:
Wie sprak heel vaak de woorden Ceterum censeo Carthaginem esse delendam uit?
Alexander de Grote...?
thabitwoensdag 15 mei 2024 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 15 mei 2024 19:45 schreef slaveloos het volgende:
Nieuwe vraag:
Wie sprak heel vaak de woorden Ceterum censeo Carthaginem esse delendam uit?
Cato
slavelooswoensdag 15 mei 2024 @ 23:33
quote:
1s.gif Op woensdag 15 mei 2024 21:41 schreef thabit het volgende:

[..]
Cato
Deze Marcus Porcius Cato Censorius maior ofwel Cato de oudere

Stand 3366
5 DTF
8 Bargehassus
2 tong80
3 thabit ^O^
2 Berkery
3 Quyxz_
3 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
thabitwoensdag 15 mei 2024 @ 23:57
Maak af: lichtmatroos, wafelvrouw, toverheks, kastelein, barones, ouwe heer, dikke meid, ?.
Bargehassusdonderdag 16 mei 2024 @ 15:18
quote:
2s.gif Op woensdag 15 mei 2024 23:57 schreef thabit het volgende:
Maak af: lichtmatroos, wafelvrouw, toverheks, kastelein, barones, ouwe heer, dikke meid, ?.
Moet ik die allemaal afmaken? :o

Nog ff geen idee verder. .
thabitdonderdag 16 mei 2024 @ 15:26
quote:
0s.gif Op donderdag 16 mei 2024 15:18 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Moet ik die allemaal afmaken? :o

Nog ff geen idee verder. .
Haha, nee. Er ontbreekt nog 1 persoon in dit rijtje.

Hint: Catootje.
Bargehassusdonderdag 16 mei 2024 @ 15:47
quote:
1s.gif Op donderdag 16 mei 2024 15:26 schreef thabit het volgende:

[..]
Haha, nee. Er ontbreekt nog 1 persoon in dit rijtje.

Hint: Catootje.
Ah, ik weet wat je bedoelt. Maar ik heb geen idee.
slaveloosdonderdag 16 mei 2024 @ 16:03
De voddenboer toch?
thabitdonderdag 16 mei 2024 @ 16:09
quote:
0s.gif Op donderdag 16 mei 2024 16:03 schreef slaveloos het volgende:
De voddenboer toch?
Die komt in een andere versie voor.
Bargehassusdonderdag 16 mei 2024 @ 16:56
quote:
0s.gif Op donderdag 16 mei 2024 16:03 schreef slaveloos het volgende:
De voddenboer toch?
Rubberen Robbie. _O_
Berkerydonderdag 16 mei 2024 @ 16:57
En Van Agt die wint de tour
slaveloosdonderdag 16 mei 2024 @ 22:40
Lekker eten zei de chinees
Mooie ballen zei mijn tante Truus
Etc..
thabitzaterdag 18 mei 2024 @ 11:14
We zoeken een geestelijke.
tong80zaterdag 18 mei 2024 @ 11:20
quote:
3s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 11:14 schreef thabit het volgende:
We zoeken een geestelijke.
Dominee ?

:T
thabitzaterdag 18 mei 2024 @ 11:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 11:20 schreef tong80 het volgende:

[..]
Dominee ?

:T
In de kerk! In de kerk!

5 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
3 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
tong80zaterdag 18 mei 2024 @ 11:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 11:31 schreef thabit het volgende:

In de kerk! In de kerk!

Oh ja. :D

:T
tong80zaterdag 18 mei 2024 @ 11:34
Hoe heet de vrouw waar de klokkenluider van de Notre Dame verliefd op is?

:T
slavelooszaterdag 18 mei 2024 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 11:34 schreef tong80 het volgende:
Hoe heet de vrouw waar de klokkenluider van de Notre Dame verliefd op is?

:T
Esmeralda toch?
tong80zondag 19 mei 2024 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 21:15 schreef slaveloos het volgende:

[..]
Esmeralda toch?
5 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
2 Berkery
3 Quyxz_
4 slaveloos :)
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster

:T
slaveloosmaandag 20 mei 2024 @ 19:33
J'accuse...!, Ik beschuldig...!, is een open brief waarmee schrijver :X. in 1898 in Frankrijk de Dreyfusaffaire in een nieuwe fase bracht. Het pamflet heeft een grote invloed gehad op de Franse geschiedenis.

Wie is :X?
Berkerydinsdag 21 mei 2024 @ 09:23
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2024 19:33 schreef slaveloos het volgende:
J'accuse...!, Ik beschuldig...!, is een open brief waarmee schrijver :X. in 1898 in Frankrijk de Dreyfusaffaire in een nieuwe fase bracht. Het pamflet heeft een grote invloed gehad op de Franse geschiedenis.

Wie is :X?
Emile Zola
slaveloosdinsdag 21 mei 2024 @ 10:08
quote:
6s.gif Op dinsdag 21 mei 2024 09:23 schreef Berkery het volgende:

[..]
Emile Zola
Mais oui

5 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery ^O^
3 Quyxz_
4 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
Berkerydinsdag 21 mei 2024 @ 20:25
quote:
:X (Bloemfontein, 26 mei 1966) is een voormalige Zuid-Afrikaanse en later Britse atlete, die zich had toegelegd op de middellange en lange afstanden.

[...]

Ze werd bekend bij het grote publiek door haar gewoonte blootsvoets aan trainingen en wedstrijden deel te nemen.
Wie?
DTFdinsdag 21 mei 2024 @ 21:11
Ja, die.
Bekend verhaal. Naam weet ik, maar zit nog in de tenen.
FireFox1dinsdag 21 mei 2024 @ 22:05
Opgezocht, en ik had een andere naam in mijn hoofd.
slaveloosdinsdag 21 mei 2024 @ 23:51
quote:
12s.gif Op dinsdag 21 mei 2024 20:25 schreef Berkery het volgende:

[..]
Wie?
Zola Budd
Berkerywoensdag 22 mei 2024 @ 08:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 mei 2024 23:51 schreef slaveloos het volgende:

[..]
Zola Budd
5 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos (8>
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
slavelooswoensdag 22 mei 2024 @ 13:18
Waar was Bud, de zoon van Al Bundy uit married with children, naar vernoemd?
DTFwoensdag 22 mei 2024 @ 13:21
Nooit gehoord dat die vernoemd was, maar ik neem aan Budweiser.
Quyxz_woensdag 22 mei 2024 @ 13:21
Biermerk?
slavelooswoensdag 22 mei 2024 @ 13:23
quote:
0s.gif Op woensdag 22 mei 2024 13:21 schreef DTF het volgende:
Nooit gehoord dat die vernoemd was, maar ik neem aan Budweiser.
Klopt, in een of meerdere afleveringen wordt die grap gemaakt

6 DTF ^O^
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
2 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
DTFwoensdag 22 mei 2024 @ 14:14
Vul aan;
American beer is like having sex on a canoe, ..........
Opzoeknaarvriendenwoensdag 22 mei 2024 @ 14:16
it's fucking close to water
DTFwoensdag 22 mei 2024 @ 14:17
quote:
10s.gif Op woensdag 22 mei 2024 14:16 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
it's fucking close to water
Kanttekening dat Amerikaanse IPA's, Imperial Stouts en Smoothie Sours bij de wereldtop behoren!

6 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
Opzoeknaarvriendenwoensdag 22 mei 2024 @ 14:28
Als we dan toch even bij B:)B blijven - wat zijn de vier basis-ingrediënten van bier?
DTFwoensdag 22 mei 2024 @ 14:28
Water, mout, hop en gist :)
Opzoeknaarvriendenwoensdag 22 mei 2024 @ 14:37
quote:
0s.gif Op woensdag 22 mei 2024 14:28 schreef DTF het volgende:
Water, mout, hop en gist :)
B:)B

7 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
2 pipster
DTFwoensdag 22 mei 2024 @ 19:29
Nou vooruit, nog 1 dan.

Wat is het Duitse woord voor gist?
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 12:28
Wij gebruiken het woord in Nederland ook.
Weizen of ....weizen.
pipsterdonderdag 23 mei 2024 @ 12:31
Hefe - weizen
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 12:34
quote:
6s.gif Op donderdag 23 mei 2024 12:31 schreef pipster het volgende:
Hefe - weizen
Makkie :)

7 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster
pipsterdonderdag 23 mei 2024 @ 12:37
Welke band met de volgende leden gaf afgelopen weekend zijn laatste concert in Nederland?

Michael "Fat Mike" Burkett - bas, zang
Eric Melvin - slaggitaar, accordeon
Erik "Smelly" Sandin - drums
Aaron "El Hefe" Abeyta - leadgitaar, trompet
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 12:41
Ha, daar was ik bij!

NOFX
pipsterdonderdag 23 mei 2024 @ 12:42
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 12:41 schreef DTF het volgende:
Ha, daar was ik bij!

NOFX
Makkie dus :)

8 DTF
8 Bargehassus
3 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster
En was het nog een leuke show / feestje?

Welke dag was je, als ik zo kijk was de setlist van zaterdag wel leuker.
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 12:58
Dus was ik zondag _O-
pipsterdonderdag 23 mei 2024 @ 13:02
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 12:58 schreef DTF het volgende:
Dus was ik zondag _O-
Ook leuk hoor, had je wel The Decline. Al snap ik niet waarom iedereen die altijd zo graag wil horen.

Bij De Heideroosjes had je mooi tijd voor bier en de WC.

[ Bericht 3% gewijzigd door pipster op 23-05-2024 13:09:50 ]
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 13:39
Voor mij de eerste keer Heideroosjes.
Tot nu toe altijd kunnen ontlopen. Maar ze waren best vermakelijk, om eerlijk te zijn.
Itchy en Negative Aproach waren de opvallers. NOFX toch wel redelijk gedateerd.
Vooral hun grappen >:)
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 14:34
Wie is de oudste nog levende Ballon d'Or winnaar?
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 14:45
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 14:34 schreef DTF het volgende:
Wie is de oudste nog levende Ballon d'Or winnaar?
Dennis Law ?

:T
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 14:51
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 14:45 schreef tong80 het volgende:

[..]
Dennis Law ?

:T
Zeker!
Ik zat al denken welke hints ik erbij zou kunnen geven.
Dennis Bergkamp is naar hem vernoemd was misschien haalbaar, de jongste debutant ooit voor Huddersfield Town had niemand geholpen waarschijnlijk :p

8 DTF
8 Bargehassus
4 tong80
3 thabit
3 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 14:53
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 14:51 schreef DTF het volgende:

Dennis Bergkamp is naar hem vernoemd was misschien haalbaar, de jongste debutant ooit voor Huddersfield Town had niemand geholpen waarschijnlijk :p

Oh nee :? ;)

Je kunt naar mindere voetballers worden vernoemd dan naar Dennis Law. Dennis Bergkamp had zijn voornaam te danken aan deze Schotse Manchester United legende. Een voetballer uit een sprookjesboek. Maar met een dramatische wending op het laatst.

Dennis Law was het zevende kind in een arm vissersgezin. Zijn eerste voetbalschoenen kreeg hij op zijn 14e van de buurman. Het was al snel duidelijk dat-ie bovengemiddeld begaafd was. Hij mocht als schriel, brildragend spelertje een proefwedstrijd spelen voor Huddersfield Town in Engeland. Hij werd ondanks de twijfels aangenomen.

In 1954 maakte hij, als 16-jarige, zijn debuut. Matt Busby, trainer van Manchester United wilde hem kopen. Huddersfield Town weigerde het bod van 10.000 pond. Nota bene de latere Liverpool-coach Bill Shankly hield de transfer tegen.

Manchester City werd twee jaar later zijn eerste club op het hoogste niveau. Inmiddels was de scorende dribbelaar al international. Nog steeds is ie topscorer van de Barmy Army. Via een omweg werd ie alsnog speler van Manchester United. Hij zou er 11 seizoenen spelen met 170 doelpunten. met als kroon de verkiezing tot Europees voetballer van het jaar. En de Europacup-1 winst in 1968.

Hij nam na 11 jaar afscheid van United om bij City zijn carriere af te sluiten. Zijn laatste competitiewedstrijd in de laatste wedstrijd van het seizoen 1973/1974 eindigde dramatisch. Door een magistrale hakbal in het doel tijdens Manchester City-Manchester United degradeerde Manchester United. Hij weigerde te juichen, hij vroeg om gewisseld te worden. Gebroken, vochtige ogen, zat ie in de dug-out. Geen vreugdetranen. Wel een legende geboren.

En Dennis The Flying Dutchman ? Still flying. Ook One of the greatest...

'Nederland, Nederland gaat in de halve finale komen,
ik heb opeens zo'n gevoel dat we in de halve finale gaan komen

Met balbezit voor Frank de Boer
Frank de Boer speelt de bal, heel goed naar Dennis Bergkamp
Dennis Bergkamp
Dennis Bergkamp neemt de bal aan Dennis Bergkamp!
AOAOAAAAAAARGH!

Frank de Boer speelt de bal naar Dennis Bergkamp
Die neemt de bal feilloos aan
En die schiet de bal erin
We spelen nog officieel 20 seconden

Dennis Bergkamp 2-1

2-1
AOAOAAAAAAARGH!'

tong80

:T
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 14:57
Wat hebben gitarist Harry Sacksioni en cabaretier Vigo Waas gemeen ?

:T
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 15:07
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 14:53 schreef tong80 het volgende:

[..
In 1954 maakte hij, als 16-jarige, zijn debuut. Matt Busby, trainer van Manchester United wilde hem kopen. Huddersfield Town weigerde het bod van 10.000 pond. Nota bene de latere Liverpool-coach Bill Shankly hield de transfer tegen.

Uiteindelijk verkocht aan Man City voor een Brits record van £55.000
Van dat geld kocht Huddersfield Town lichtmasten, waar mijn stief-opa heeft meegeholpen met de bouw ervan.

Totaal nutteloze kennis voor jullie :)
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 15:07 schreef DTF het volgende:

[..]
Uiteindelijk verkocht aan Man City voor een Brits record van £55.000
Van dat geld kocht Huddersfield Town lichtmasten, waar mijn stief-opa heeft meegeholpen met de bouw ervan.

Totaal nutteloze kennis voor jullie :)
Hoezo nutteloos :? Ik leef er van. :)

:T
Quyxz_donderdag 23 mei 2024 @ 15:24
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 14:57 schreef tong80 het volgende:
Wat hebben gitarist Harry Sacksioni en cabaretier Vigo Waas gemeen ?

:T
Vast iets met voetbal. Allebei trainer of oud-speler?
Quyxz_donderdag 23 mei 2024 @ 15:29
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 14:53 schreef tong80 het volgende:
Nederland, Nederland gaat in de halve finale komen,
ik heb opeens zo'n gevoel dat we in de halve finale gaan komen

Met balbezit voor Frank de Boer
Frank de Boer speelt de bal, heel goed naar Dennis Bergkamp
Dennis Bergkamp
Dennis Bergkamp neemt de bal aan Dennis Bergkamp!
AOAOAAAAAAARGH!

Frank de Boer speelt de bal naar Dennis Bergkamp
Die neemt de bal feilloos aan
En die schiet de bal erin
We spelen nog officieel 20 seconden

Dennis Bergkamp 2-1

2-1
AOAOAAAAAAARGH!'
Wat vind je hiervan?


Leuk of haat je dit? _O-

Ps. De tekst in je post heb je waarschijnlijk gekopieerd van de lyrics van het nummer uit dat filmpje: https://www.lololyrics.com/lyrics/16918.html :P

Pps. En ik zie dat de lyrics op die website gesubmit zijn door een andere user van FOK! _O- :D
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 15:37
quote:
1s.gif Op donderdag 23 mei 2024 15:24 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]
Vast iets met voetbal. Allebei trainer of oud-speler?
Met laatste zit je goed in de richting.

:T
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 15:40
quote:
1s.gif Op donderdag 23 mei 2024 15:29 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]
Wat vind je hiervan?


Leuk of haat je dit? _O-

Ps. De tekst in je post heb je waarschijnlijk gekopieerd van de lyrics van het nummer uit dat filmpje: https://www.lololyrics.com/lyrics/16918.html :P

Pps. En ik zie dat de lyrics op die website gesubmit zijn door een andere user van FOK! _O- :D
De column is van mij. Van de Frontpage op FOK! :) Verder heb ik die wedstrijd op cassette getaped. Die avond het verslag van het doelpunt overgetaped en gelijk erachter aan Smell's like teenspirit van Nirvana. Toen naar m'n stamkroeg en steeds weer afgespeeld. Tent op z'n kop. :)

oh en dat house-nummer is ook lekker. Had nog opzwepender gekund :)

:T
DTFdonderdag 23 mei 2024 @ 16:19
Viggo Waas zat in de jeugdopleiding van ajaks, toch?
tong80donderdag 23 mei 2024 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 16:19 schreef DTF het volgende:
Viggo Waas zat in de jeugdopleiding van ajaks, toch?
Klopt.

:T
Berkeryzondag 26 mei 2024 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 17:30 schreef tong80 het volgende:

[..]
Klopt.

:T
Harry ook?
tong80zondag 26 mei 2024 @ 16:18
quote:
6s.gif Op zondag 26 mei 2024 15:18 schreef Berkery het volgende:

[..]
Harry ook?
8 DTF
8 Bargehassus
4 tong80
3 thabit
4 Berkery :)
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster

:T
Berkeryzondag 26 mei 2024 @ 19:23
Je mag er 50 dagen naast zitten; hoeveel dagen is Geert Wilders kamerlid?
Burnettzondag 26 mei 2024 @ 19:28
quote:
5s.gif Op zondag 26 mei 2024 19:23 schreef Berkery het volgende:
Je mag er 50 dagen naast zitten; hoeveel dagen is Geert Wilders kamerlid?
8014
tong80zondag 26 mei 2024 @ 19:35
quote:
5s.gif Op zondag 26 mei 2024 19:23 schreef Berkery het volgende:
Je mag er 50 dagen naast zitten; hoeveel dagen is Geert Wilders kamerlid?
8020

:T
Berkeryzondag 26 mei 2024 @ 20:07
Nog niet in de buurt :D
tong80zondag 26 mei 2024 @ 20:25
quote:
6s.gif Op zondag 26 mei 2024 20:07 schreef Berkery het volgende:
Nog niet in de buurt :D
7300 ?

:T
thabitzondag 26 mei 2024 @ 21:11
10000?
FireFox1zondag 26 mei 2024 @ 21:58
5500
Quyxz_zondag 26 mei 2024 @ 22:06
8450 dat was echt fantastisch
Berkeryzondag 26 mei 2024 @ 23:48
Hij zit meer dan 25 jaar in de kamer...
Berkeryzondag 26 mei 2024 @ 23:55
quote:
1s.gif Op zondag 26 mei 2024 21:11 schreef thabit het volgende:
10000?
quote:
0s.gif Op zondag 26 mei 2024 19:35 schreef tong80 het volgende:

[..]
8020

:T
Hier ergens tussen
FireFox1maandag 27 mei 2024 @ 00:23
9430
Berkerymaandag 27 mei 2024 @ 00:52
quote:
0s.gif Op maandag 27 mei 2024 00:23 schreef FireFox1 het volgende:
9430
Warm
tong80maandag 27 mei 2024 @ 07:43
quote:
7s.gif Op maandag 27 mei 2024 00:52 schreef Berkery het volgende:

[..]
Warm
9380 ?

:T
thabitmaandag 27 mei 2024 @ 07:59
9200?
Berkerymaandag 27 mei 2024 @ 10:44


[ Bericht 100% gewijzigd door Berkery op 27-05-2024 10:45:17 (Nvm) ]
Berkerymaandag 27 mei 2024 @ 10:47
quote:
0s.gif Op maandag 27 mei 2024 07:43 schreef tong80 het volgende:

[..]
9380 ?

:T
quote:
Geert Wilders is geboren in Venlo op 6 september 1963. Hij is in totaal 9344 dagen actief in de Tweede Kamer.
8 DTF
8 Bargehassus
5 tong80 w/
3 thabit
4 Berkery
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster
tong80maandag 27 mei 2024 @ 13:28
Welke Haagse band "ontleende" hun naam van Radioprogramma ?

:T
FireFox1maandag 27 mei 2024 @ 14:35
Kane?
Berkerymaandag 27 mei 2024 @ 20:05
Hallo Venray?
FireFox1donderdag 30 mei 2024 @ 00:06
@tong80 vraag :O
tong80donderdag 30 mei 2024 @ 06:16
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 00:06 schreef FireFox1 het volgende:
@:tong80 vraag :O
Tsja, als je niet quote.

:T
tong80donderdag 30 mei 2024 @ 06:16
quote:
6s.gif Op maandag 27 mei 2024 20:05 schreef Berkery het volgende:
Hallo Venray?
8 DTF
8 Bargehassus
5 tong80
3 thabit
5 Berkery :)
3 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster

:T
tong80donderdag 30 mei 2024 @ 18:55
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 00:06 schreef FireFox1 het volgende:
@:tong80 vraag :O
En nu :?

:T
Opzoeknaarvriendendonderdag 30 mei 2024 @ 20:07
Een vraag stellen @Berkery
tong80donderdag 30 mei 2024 @ 20:46
quote:
6s.gif Op maandag 27 mei 2024 20:05 schreef Berkery het volgende:
Hallo Venray?
Hallo @Berkery......!

:T
Berkerydonderdag 30 mei 2024 @ 22:11
Sorry, was even een dagje de toerist uithangen in Kopenhagen.

Hoe heet de zeestraat waar Kopenhagen aan ligt?
Quyxz_donderdag 30 mei 2024 @ 22:49
Oresund
Berkerydonderdag 30 mei 2024 @ 23:48
quote:
1s.gif Op donderdag 30 mei 2024 22:49 schreef Quyxz_ het volgende:
Oresund
In de Nederkandse schoolboeken bekend als de Sont :Y

8 DTF
8 Bargehassus
5 tong80
3 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_ *O*
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster
Quyxz_vrijdag 31 mei 2024 @ 11:47
Wat bedoelen de Vlamingen met 'vogelpik'?
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 12:23
Darten/darts
Quyxz_vrijdag 31 mei 2024 @ 12:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2024 12:23 schreef DTF het volgende:
Darten/darts
Jep. Hilarisch vind ik dat. _O-

Stand #3366
9 DTF

8 Bargehassus
5 tong80
3 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
3 pipster
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 16:38
Onder welke naam is de derde film uit de Evil Dead trilogie beter bekend?
pipstervrijdag 31 mei 2024 @ 16:39
Army of Darkness
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 16:41
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 mei 2024 16:39 schreef pipster het volgende:
Army of Darkness
Stop the clock!

Stand #3366
9 DTF
8 Bargehassus
5 tong80
3 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
4 pipster
pipstervrijdag 31 mei 2024 @ 16:45
quote:
De Necronomicon is een fictief boek ontsproten aan het brein van de schrijver :) .
Welke schrijver?
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 16:51
HP Lovecraft?
pipstervrijdag 31 mei 2024 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2024 16:51 schreef DTF het volgende:
HP Lovecraft?
^O^
Stand #3366
10 DTF
8 Bargehassus
5 tong80
3 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
4 pipster
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 16:59
HP saus kennen we onder andere voor bij de Full English breakfast, maar er is nog een bekende "Brown Sauce" te koop in de Engelse supermarkten. Iets goedkoper zelfs.

Hoe heet die?
Opzoeknaarvriendenvrijdag 31 mei 2024 @ 17:30
Worchestersaus?
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 17:38
D..... Brown Sauce
thabitvrijdag 31 mei 2024 @ 17:47
Ik ken wel Sarson's maar die is meer van de vinegar. Maar Tesco heeft vast wel een eigen merk brown sauce, toch? *)
DTFvrijdag 31 mei 2024 @ 17:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 mei 2024 17:47 schreef thabit het volgende:
Ik ken wel Sarson's maar die is meer van de vinegar. Maar Tesco heeft vast wel een eigen merk brown sauce, toch? *)
Tja, die moet ik wel goedkeuren he, met zo'n open vraag.
Ook goedkoper dan HP.
Ik zocht eigenlijk Daddies.

Stand #3366
10 DTF
8 Bargehassus
5 tong80
4 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
4 pipster
thabitvrijdag 31 mei 2024 @ 21:41
Wat vieren de Engelsen 3 weken voor Pasen? Wij vieren het in Nederland ook, maar wel op een andere dag.
Bargehassuszaterdag 1 juni 2024 @ 06:40
Vaderdag?
DTFzaterdag 1 juni 2024 @ 11:33
Pancake day?
thabitzaterdag 1 juni 2024 @ 11:39
Allebei fout.
DTFzaterdag 1 juni 2024 @ 11:59
Verder weet ik dat moederdag een andere datum heeft daar.
thabitzaterdag 1 juni 2024 @ 12:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juni 2024 11:59 schreef DTF het volgende:
Verder weet ik dat moederdag een andere datum heeft daar.
Klopt.

Stand #3366
11 DTF
8 Bargehassus
5 tong80
4 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
4 pipster
DTFzaterdag 1 juni 2024 @ 12:17
Wat is de officiële Engelse naam van Pancake Day?
DTFzondag 2 juni 2024 @ 13:17
S.... Tuesday
Quyxz_zondag 2 juni 2024 @ 13:24
Super?
DTFmaandag 3 juni 2024 @ 18:57
(of a priest) hear the confession of, assign penance to, and absolve.

"none of her chaplains knew English or French enough to ***** the king"

present oneself to a priest for confession, penance, and absolution.
tong80maandag 3 juni 2024 @ 21:10
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 18:57 schreef DTF het volgende:
(of a priest) hear the confession of, assign penance to, and absolve.

"none of her chaplains knew English or French enough to ***** the king"

present oneself to a priest for confession, penance, and absolution.
Suprice :?

:T
DTFdinsdag 4 juni 2024 @ 09:10
Shrove Tuesday.

Wie is dit?

NINTCHDBPICT000499953590-e1561293754445.jpg
Bargehassusdinsdag 4 juni 2024 @ 09:31
Is dat Pat Cash?
DTFdinsdag 4 juni 2024 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 09:31 schreef Bargehassus het volgende:
Is dat Pat Cash?
It is!

Stand #3366
11 DTF
9 Bargehassus
5 tong80
4 thabit
5 Berkery
4 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
4 pipster
Bargehassusdinsdag 4 juni 2024 @ 11:33
Wie was, bij het begin van zijn ambtsperiode, de jongste president van de Verenigde Staten ooit?
Quyxz_dinsdag 4 juni 2024 @ 11:35
George Washington!
Bargehassusdinsdag 4 juni 2024 @ 14:53
quote:
6s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 11:35 schreef Quyxz_ het volgende:
George Washington!
Misschien lees ik mijn eigen vraag foutief, maar het is niet de naam die ik zoek.
Berkerydinsdag 4 juni 2024 @ 14:57
Ik dacht John Effin' Kennedy
Bargehassusdinsdag 4 juni 2024 @ 15:15
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 14:57 schreef Berkery het volgende:
Ik dacht John Effin' Kennedy
Close, dat was de op een na jongste.
Quyxz_dinsdag 4 juni 2024 @ 15:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 14:53 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Misschien lees ik mijn eigen vraag foutief, maar het is niet de naam die ik zoek.
Het is toch echt een goed antwoord op de vraag hoe hij geformuleerd is. :P
Berkerydinsdag 4 juni 2024 @ 15:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 15:25 schreef Quyxz_ het volgende:

Het is toch echt een goed antwoord op de vraag hoe hij geformuleerd is. :P
...en heb je mogelijk meerdere juiste antwoorden. (8>
Bargehassusdinsdag 4 juni 2024 @ 15:52
Ah kudt, ik begrijp het. _O- _O- _O- En als gevolg van mijn foute (althans, onbedoelde) formulering is het antwoord natuurlijk goed. ^O^

Overigens bedoelde ik de vraag te stellen met als antwoord Teddy Roosevelt.

quote:
6s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 11:35 schreef Quyxz_ het volgende:
George Washington!
Stand #3366
11 DTF
9 Bargehassus
5 tong80
4 thabit
5 Berkery
5 Quyxz_
5 slaveloos
3 Opzoeknaarvrienden
3 FireFox1
4 pipster
Quyxz_dinsdag 4 juni 2024 @ 19:01
Mooi en terecht! :D


WOF_Boudewijn_de_Groot.jpg

Wiens handafdrukken zijn dit?