Ik vind het onverzorgd, en ik knip mijn nagels zodra dat witte randje knipbaar wordt.quote:Op maandag 22 april 2024 12:05 schreef Bugno3 het volgende:
Ik verbaas mij er regelmatig over als ik weer eens mannen in m'n omgeving zie, die hun nagels duidelijk een paar weken niet geknipt hebben. Er is dan sprake van een milimeter of 3-4 witte nagelgroei, met begrijpelijkerwijs regelmatig ook nog een hoop viezigheid onder.
Hoe is de nagelroutine (van mannen) hier en wat vinden we van lange, niet-geknipte nagels?
Dit dusquote:Op maandag 22 april 2024 12:09 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik vind het onverzorgd, en ik knip mijn nagels zodra dat witte randje knipbaar wordt.
Ik denk niet dat je de nagelriem bedoelt.quote:Op maandag 22 april 2024 13:56 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Mijn witte nagelriem is -1,0mm; door de bijbehorende tik (ja, ik bijt nagels) heb ik nooit vuil onder mijn nagels.
Ik raad het iedereen aan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The love you take is equal to the love you make.
quote:Op maandag 22 april 2024 16:34 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je de nagelriem bedoelt.Goed punt. Heb het gelijk even verbeterd. Bedankt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 22 april 2024 17:29 schreef Bugno3 het volgende:
Mooi om te lezen dat de Fok!-nagels netjes kort gehouden worden. Vreselijk onsmakelijk gezicht die lange nagels.
Ik vind beide even ranzig, bij mannen èn vrouwen.quote:Op maandag 22 april 2024 18:31 schreef Donna het volgende:
Afgekloven nagels vind ik erger dan iets teveel witte rand.
Allebei goor.quote:Op maandag 22 april 2024 18:31 schreef Donna het volgende:
Afgekloven nagels vind ik erger dan iets teveel witte rand.
Dan zijn ze echt al mokerlang. Bah.quote:Op vrijdag 26 april 2024 10:18 schreef DjVero het volgende:
Zodra ik elke keer een getik hoor op m'n toetsenbord weet ik dat ik m'n nagels moet knippen. Vaak zijn ze dan iets te lang, ja.Wel altijd schoon en hagelwit, zelden dat er viezigheid onder zit.
Pink om van te snuiven zeker?quote:Op dinsdag 23 april 2024 16:47 schreef FlippingCoin het volgende:
Knip ze heel kort om gitaar te spelen, alleen pink rechts laat ik lang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |